Skocz do zawartości

Street Fighter III - Third Strike Faqs


Zero

Rekomendowane odpowiedzi

Ladne walki.

Btw. gra ktos w Polsce (poza mna i Zero) Yunem jeszcze?

:D:D:lol: Jeden gracz z Wawy, ale to nie jest jego main-character. Czuj się (ale tak aby nie czuli ciebie inni) wyróżniony. Stanowisz elytę. Poza tym grali też nim trochę Dark Ice (nie wiem czy żyje) i Proboszcz (ale on na emigracji). W sumie najlepiej zaraz po Zero grał ten ostatni z wymienionych choć jego Yun nie był tak efektywny jak Remy (najlepszy w PL, lol!).

 

Sam bym nim grał ale 1 Yun w Wawie to już stanowczo o jednego za dużo. Zostaję w training mode, huh.

Odnośnik do komentarza

Hmmm... A co powiecie na granie w przyszlym tygodniu? Tak np. w czwartek badz piatek? U mnie w akademiku. Mam calkiem przyjemny, spory pokoj, wspolokator pracuje do ok. 22 (zalezy w jaki dzien by pracowal, od tego bedzie zalezec w jaki dzien bysmy grali), telewizor MINI HD (serio, wyswietla tak dobrze i wyraznie, ze nie wiem ; ). Kto by sie pisal? Ilosc miejsc ograniczona - na pewno: Zero (jeszcze o tym nie wie), Ornit Ty zapewne tez bedziesz chetny i Marcin - kolega od Kena ; )

Odnośnik do komentarza
Ornit, umów się w końcu z Padawanami Sway'a w Arenie na Streeta :wink:

Z Areny nikt już nie gra :lol:

 

EDIT: Krilluch, ja się na to oczywiście piszę. I te ST/HSF2 trzeba w końcu pomęczyć, heh...BTW Mogę jeszcze zapytać jednego gościa.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

TERAZ TO BĘDZIE MIAŁ WYMÓWKĘ żeby nie grać!

 

-Nie mogę! Teraz getto albo nauka! Nie mogę!

 

A najgorsze, że zarysowałem mu obraz tej całej okolicy. Chałupy okryte strzechą czy inną papą, nagie dziei uciekające przed swoimi (chyba) starymi i elo-kolesie okupujący wszystkie bramy. Z nauki pewnie też nic nie będzie bo zawsze znajdzie się jakiś meczyk w tv, nieważne czy soccer czy też Federery będą odbijać piłkę z Nadalami...ALE JA SIĘ UCZĘ HAHAHA :lol::D;) ! Trzecie oko czuwa! A potem Ken na Kena i...paraolimpiada jakiej świat nie widział bo tylko parowanie na pałę i 3 tech-throwy pod rząd a kara za supera to drugie mp,hp xx super na blok :D:P:P

 

Ale każdy ma prawo robić to co uważa za stosowne i trzeba to uszanować :P

Odnośnik do komentarza
TERAZ TO BĘDZIE MIAŁ WYMÓWKĘ żeby nie grać!

 

-Nie mogę! Teraz getto albo nauka! Nie mogę!

 

A najgorsze, że zarysowałem mu obraz tej całej okolicy. Chałupy okryte strzechą czy inną papą, nagie dziei uciekające przed swoimi (chyba) starymi i elo-kolesie okupujący wszystkie bramy. Z nauki pewnie też nic nie będzie bo zawsze znajdzie się jakiś meczyk w tv, nieważne czy soccer czy też Federery będą odbijać piłkę z Nadalami...ALE JA SIĘ UCZĘ HAHAHA :P;):P ! Trzecie oko czuwa! A potem Ken na Kena i...paraolimpiada jakiej świat nie widział bo tylko parowanie na pałę i 3 tech-throwy pod rząd a kara za supera to drugie mp,hp xx super na blok ;);):lol:

 

Ale każdy ma prawo robić to co uważa za stosowne i trzeba to uszanować ^_^

 

Nie moge, wygrales ornit ; )))

Odnośnik do komentarza

 

EDIT: Zrobiłem to emulując grę przez FinalBurn i wyskoczył mi error zamykający cały program AHAHAHAHA! Później sprawdzę na Xboxie jak tam to wygląda w Anniversary Collection. Dobreee ;)

EDIT2: Na Xie nie działa. Widocznie AC nie jest arcade perfect więc korzystając z retoryki Faktu czy innego SE napiszę jedno: ZGROZA!

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

 

EDIT: Zrobiłem to emulując grę przez FinalBurn i wyskoczył mi error zamykający cały program AHAHAHAHA! Później sprawdzę na Xboxie jak tam to wygląda w Anniversary Collection. Dobreee ;)

EDIT2: Na Xie nie działa. Widocznie AC nie jest arcade perfect więc korzystając z retoryki Faktu czy innego SE napiszę jedno: ZGROZA!

 

 

hahaha :P na FBA wyskakuje dokładnie takie cuś - http://xs123.xs.to/xs123/08051/sf3error389.jpg .... AMIGA?! :D

Edytowane przez Action
Odnośnik do komentarza
o w linka jeszcze lepsze rzeczy widze sa http://www.youtube.com/watch?v=QhGKfd3ye3w...feature=related ale tamto moze sie zdarzyc faktycznie w potencjalnej grze

Akurat większość z tych rzeczy nie zaliczyłbym osobiście do glitchy bo wynikają z systemu gry, klatek niewidzialności podczas startu i takich tam. Mnie najbardziej zawsze rozbraja jednak glitch Remy'ego z "zamrożeniem" Uriena :D Nie wiedziałem też, że 12 po zmianie w 12'tkę nie może tauntować, tzn. niby tauntuje ale nie staje się niewidzialnym ;) . Też śmieszne są te wszystkie akcje z niszczeniem samochodu ale to jednak tylko ciekawostka.

 

PS 12 po zmianie w Dudleya i wygraniu rundy to jest to! Yamazaki, Chikyuu (chyba retired), ci goście wiedzieli czym granie tym gościem grozi :P szacuneczek...

Odnośnik do komentarza

Sorry chlopaki, ale ja w poprzednim tygodniu nie dalem rady. Mialem egzaminy a na dodatek w sobote sie zatrulem jedzeniem (bylem na obiedzie w Sfinxie - nie polecam) i dwa dni lezalem w lozku praktycznie. Nie daj boze w piatek bede mial ostatni egzamin i mysle, ze moglibysmy cos ugrac.

Odnośnik do komentarza

Na KSK GVision nowy ranbat, grają teamowo (po dwóch). Trzech nowych, których pierwszy raz widzę...

 

Matei (HU)

Kokui (RY)

Issei (YU) - Przejechał po wszystkich. Nawet nie wiem z kim był w teamie...

Puredi (YA) - SAIII w jego wykonaniu to IMO jakiś random :P wyrabiał

Tokido (CH)

Shuutetsu (YU)

Ochibi (YU)

 

Szybki ranbat, będzie można obejrzeć też na YT

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.