Skocz do zawartości

Street Fighter III - Third Strike Faqs


Zero

Rekomendowane odpowiedzi

nie nigdzie po prostu sie pytam bo nie gram w SF a jak gralem to nie kenem XD

a dzis jak był Xeda u mnie to mu musiałem pokazac na czyms ze jednak seimitsu łapie łatwiej od sanwy a ze on w 3rd gra no to na tym sprawdzałem. i jedna z rzeczy było własnie wsadzenie SAIII po SRK 1hit. i mi srednio wyłaziło 1/4 proby probowałem obu metod a ze miałem wraznie ze obiema robie z takim samym bolem to sie pytam ktora lepiej robic? albo zebys nie wietrzył podstepu to jak ty robisz? po SRK walisz pełne 2xQCF do SAIII czy pod SRK dajesz 1xQCF tak szybko aby kopa od niego wpisac niewiele pozniej jak puscisz P od SRK.

 

Odnośnik do komentarza
nie nigdzie po prostu sie pytam bo nie gram w SF a jak gralem to nie kenem XD

a dzis jak był Xeda u mnie to mu musiałem pokazac na czyms ze jednak seimitsu łapie łatwiej od sanwy a ze on w 3rd gra no to na tym sprawdzałem. i jedna z rzeczy było własnie wsadzenie SAIII po SRK 1hit. i mi srednio wyłaziło 1/4 proby probowałem obu metod a ze miałem wraznie ze obiema robie z takim samym bolem to sie pytam ktora lepiej robic? albo zebys nie wietrzył podstepu to jak ty robisz? po SRK walisz pełne 2xQCF do SAIII czy pod SRK dajesz 1xQCF tak szybko aby kopa od niego wpisac niewiele pozniej jak puscisz P od SRK.

Ja? Ja to robię przypadkowo :lol:

 

A tak na poważnie to przecież wiadomo, że łatwiej to bufferować i po srk kręcić qcf+K (a właściwie dół, dół-przód+K). I rób to tak szybko jak tylko potrafisz (chociaż to SF3).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nowy tier list z arcadii. Info ukradłem z tego blogu

 

S+ - Chun-Li

S - Yun

A+ - Ken, Dudley

A - Makoto, Yang

A- - Urien, Akuma, Ryu, Oro

B+ - Hugo

B - Elena, Ibuki, Alex

C - Necro, Twelve, Remy, Q

D - Sean

 

Jak widać trochę się pozmieniało od ostatniego czasu (jak kogoś interesują poprzednie tier listy - przeszukajcie forum)

Odnośnik do komentarza

Jeśli patrzeć na to pod kątem polskich realiów to imo Yun powinien zamienić sie miejscami z Kenem, bo jednak manuala i jakiegoś tam skilla trzeba do tej postaci mieć, w przeciwieństiwe do Kena ;) Troche dziwi mnie Urien za Yangiem, ale ja sie tam nie znam.

 

To chyba jedyna gra do której wciąż powstają tierlisty 10 lat po premierze ;] Ostatni update to TL sf4 bedzie pewnie w 2011 ;f

Odnośnik do komentarza
Jeśli patrzeć na to pod kątem polskich realiów to imo Yun powinien zamienić sie miejscami z Kenem, bo jednak manuala i jakiegoś tam skilla trzeba do tej postaci mieć, w przeciwieństiwe do Kena ;) Troche dziwi mnie Urien za Yangiem, ale ja sie tam nie znam.

 

To chyba jedyna gra do której wciąż powstają tierlisty 10 lat po premierze ;] Ostatni update to TL sf4 bedzie pewnie w 2011 ;f

 

Yun jest na dobrym miejscu to nie podlega dyskusji (Hi Marek ;) )

A o sf 4 w 2011 już nikt nie będzie pamiętał :lol: Za to nowe TL do sf3s pewnie i tak będzie wychodzić.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Wyniki z SBO

 

LCQ Winners (two spots):

Spot 1: MOV (CH) / Kuroda (Q) - Ino was their 3rd, but he was a no show.

 

Spot 2: Match (AK) / Mester (YU) / Ma Junior (KE)

 

LOOOL Kuroda znowu gra Q i dostał się w last chance qualifiers dwuosobowym teamem z MOV! Mam nadzieję, że wygrają, rok albo 2 lata teamu MOV wygrał finał (chyba OCV) grając z ręką w gipsie. (pipi) MOOOC :lol:

 

Go go Mester! To chyba najstarszy gracz 8)

1st round results:

 

 

A Block

 

Boss (YU) / Rikimaru (CH) / Momochi (MA) vs. Yoiyami (IB) / Gussan (MA) / Hiroshi (DU)

 

Shouhei (DU) / Afro (UR) / Dot (AK) vs. Nomoto (AK) / Inzai Sensei (CH) / Maikeru Tan (KE)

 

DED (KE) / Shirokuro (CH) / Derun (Music Note) (YU) vs. Justin Wong (CH) / Marn (YU) / Hsien Chang (KE)

 

Jam Ojisama (NE) / Oroyan (YA) / Shie (KE) vs. Ikego (EL) / Roku (KE) / Genki (AL)

 

Pierwszy raz słyszę o tym teamie, który wyeliminował Amerykanów

 

B Block

 

PinoAB7 (NE) / Messatsu Yarou (UR) / Thanatos (OR) vs. Pierrot (RE) / Tokura (YA) / Aiku (DU)

 

MOV (CH) / Kuroda (Q) vs. Rockpon (KE) / zato918 (AK) / asahy (MA)

 

Kopun (IB) / Nihiro (UR) / Macho Banana (CH) vs. Umezono (CH) / Matano (DU) / Yuki Otoko (AK)

 

Nuki (CH) / Akahori (HU) / Yakkun (YU) vs. Yamakofu (DU) / Yutori (YU) / Magu (RY)

 

Szkoda teamu Pino/Mesatsu/Thanatos, teoretycznie najbardziej agresywnego i ryzykującego :lol:

 

C Block

 

Tetsugoshi (Q) / Hiroemon (KE) / Suzu (CH) vs. Futon (YA) / Iyun (YU) / Burubon (AK)

 

Eriru (CH) / DAI-CHAN (YU) / Shuu (Q) vs. RX (UR) / Vanao (RY) / Koushun (CH)

Kokujin (DU) / Yaoichi (KE) / Saru (YU) vs. Yuurei (YA) / Koji (UR) / CHAP (MA)

 

Kazuya (AL) / Mimora (MA) / Shuu (AK) vs. Uraken (AK) / Hirochan (OR) / ? (YU)

 

 

D Block

 

Tsubo (CH) / M2C (MA) / KZ (AK) vs. Izumi (CH) / Hanabishi (YU) / Tsumun (RE)

 

Ricky Ortiz (CH) / Deadeye (YA) / Emphy (UR) vs. Ruu (RY) / Y.S.B. (HU) / TM (Q)

 

Takami (CH) / Yusuke (YU) / Muro (KE) vs. K (CH) / Chinta (KE) / Shiro Itachi (MA)

Ochibi (YU) / Tokido (CH) / KO (YA) vs. Match (AK) / Mester (YU) / Ma Junior (KE)

 

Team Tuu/YSB/TM 2 low-tiery, mam nadzieję, że zajdą daleko :lol:

 

2nd round results:

 

 

A Block

 

Boss (YU) / Rikimaru (CH) / Momochi (MA) vs. Nomoto (AK) / Inzai Sensei (CH) / Maikeru Tan (KE)

 

DED (KE) / Shirokuro (CH) / Derun (Music Note) (YU) vs. Ikego (EL) / Roku (KE) / Genki (AL)

 

 

B Block

 

Pierrot (RE) / Tokura (YA) / Aiku (DU) vs. MOV (CH) / Kuroda (Q)

 

Umezono (CH) / Matano (DU) / Yuki Otoko (AK) vs. Nuki (CH) / Akahori (HU) / Yakkun (YU)

 

 

C Block

 

Tetsugoshi (Q) / Hiroemon (KE) / Suzu (CH) vs. RX (UR) / Vanao (RY) / Koushun (CH)

 

Kokujin (DU) / Yaoichi (KE) / Saru (YU) vs. Kazuya (AL) / Mimora (MA) / Shuu (AK)

 

 

D Block

 

Izumi (CH) / Hanabishi (YU) / Tsumun (RE) vs. Ruu (RY) / Y.S.B. (HU) / TM (Q)

 

K (CH) / Chinta (KE) / Shiro Itachi (MA) vs. Ochibi (YU) / Tokido (CH) / KO (YA)

 

3rd round results:

 

 

A Block

 

Boss (YU) / Rikimaru (CH) / Momochi (MA) vs. DED (KE) / Shirokuro (CH) / Derun (Music Note) (YU)

 

 

B Block

 

MOV (CH) / Kuroda (Q) vs. Nuki (CH) / Akahori (HU) / Yakkun (YU)

 

Kuroda pojechał cały team NUkiego :lol: Podobno to już jego trzecie OCV na turnieju! Q!!!!!! :lol: :lol: :lol:

 

C Block

 

RX (UR) / Vanao (RY) / Koushun (CH) vs. Kokujin (DU) / Yaoichi (KE) / Saru (YU)

 

 

D Block

 

Ruu (RY) / Y.S.B. (HU) / TM (Q) vs. Ochibi (YU) / Tokido (CH) / KO (YA)

 

Top 4:

 

Boss (YU) / Rikimaru (CH) / Momochi (MA) vs. MOV (CH) / Kuroda (Q)

 

RX (UR) / Vanao (RY) / Koushun (CH) vs. Ochibi (YU) / Tokido (CH) / KO (YA)

 

(pipi)a! Kuroda odpadł <_<

 

Finał

 

Boss (YU) / Rikimaru (CH) / Momochi (MA) vs. Ochibi (YU) / Tokido (CH) / KO (YA)

 

Ukradłem z SRK

 

KO znowu przegrał! Ten gość jest przeklęty. Tyle razy w finale i ani jednej wygranej na sbo...

 

@Nemuś - zamawiam dvd w tym roku :lol:

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...