Skocz do zawartości

Street Fighter III - Third Strike Faqs


Zero

Rekomendowane odpowiedzi

..... a podczas drugiej rundy ekran "poprzecinany" był czarnymi pasami więc raczej sobie dalsze przygody. ....

 

To jest wina obecnej wersji emulatora z jakiego korzysta GGPO i zdarza mi się to często co jest w(pipi)iające.

Odnośnik do komentarza

@GKS Staraj się mniej skakać i bardziej manipulować swoim Ryu. Mieszaj ataki po np. c.lk,c.lk. Możesz przecież zapodać Universal Overheada, dash i rzut lub po prostu przód+MP (ze względu na zasięg). Rób też coś z pozoru tak głupiego jak np. c.lp i po tym rzut. Takie akcje działają , przynajmniej w PL jak grasz shotoklonami. Grasz na denjinie a to trochę ogranicza zużycie paska supera na EXy. Jeśli już się zdecydujesz to rób to z bliska np. c/s.mk x qcf+PP ale głównie na cheap damage. Denjina wypuszczaj tylko wtedy kiedy twój przeciwnik upadnie blisko (nie ma to jednak jak scancelowanie srk w denjina w rogu 8) ).

 

Frankie3s vs Kokujin - chyba najlepszy używający Raju z Denjinem (może nawet pierwszy :lol: ). Spieprzył kilka akcji (z(pipi)ał timing) ale fajnie się ogląda i daje jakie-takie pojęcie o używaniu denjina.

 

Mi ta gra czasem klatkuje <_< Jakoś nie mogę też zaufać mojemu łączu więc czasem nie mogę się zdecydować czy kiedy widzę fireballa odpalanego z drugiego końca ekranu to mam skakać czy parować ;)

Odnośnik do komentarza

Mozemy zagrac np. w piatek. Co Ty na to? Zero mi odpisal, ze juz nie gra w 3s. Mozna sie u mnie spotkac. Btw. masz sticka do PS2?

 

Ja kiedys gralem online w 3s, ale to nie sa dobre wspomnienia. Mialem laga jak nie wiem a i gralem na klawiaturze ; ) Btw. Raju zasysa w 3s ; )

 

A co do fajnych walk frankiego - polecam te:

 

 

Mester i jego kara-palmy mmmm : )

Edytowane przez krilluch
Odnośnik do komentarza
Mozemy zagrac np. w piatek. Co Ty na to? Zero mi odpisal, ze juz nie gra w 3s. Mozna sie u mnie spotkac. Btw. masz sticka do PS2?

Mam, ale jakby co wezmę z sobą śrubokręt. Jutro się umówimy.

Ja kiedys gralem online w 3s, ale to nie sa dobre wspomnienia. Mialem laga jak nie wiem a i gralem na klawiaturze ; ) Btw. Raju zasysa w 3s ; )

lol! Ty zasysasz ;)

Odnośnik do komentarza
Na PW wysłałem link z romami SF działającymi na 2df i ggpo. Tu chyba nie można linkować takich rzeczy.

Tu nikt nie wchodzi więc dawaj śmiało :lol:

 

EDIT: LOL! GKS, wykasowali ci posta z linkiem :lol: ! Ja (pipi)ę, ten kto to zrobił pewnie nie wie o tym, że my kasujemy romy po upłynięciu 24h ;)

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
Na PW wysłałem link z romami SF działającymi na 2df i ggpo. Tu chyba nie można linkować takich rzeczy.

Tu nikt nie wchodzi więc dawaj śmiało :lol:

 

EDIT: LOL! GKS, wykasowali ci posta z linkiem :lol: ! Ja (pipi)ę, ten kto to zrobił pewnie nie wie o tym, że my kasujemy romy po upłynięciu 24h ;)

 

Nie kasujemy bo mamy automaty w domu. Wszystko legalnie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
O co chodzi z tym Kara throw Akumy? Robie F+MK, LP+LK a on za każdym razem po prostu kończy cios. Sprawdzałem już chyba w każdej możliwej klatce animacji ;/ To już Kara demon jest prostsze ;) Może po prostu coś źle robie?

Kara throw Akumy robi się z przód+MP...

 

EDIT: W związku z powyższym wątpię czy wiesz o co tak naprawdę chodzi z tym całym "kara demonem".

 

Krilluch ratuj!

 

Wpisujcie miasta opowiadające się za zamknięciem tego tematu nim sięgnie dna!

 

Warszawa

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Kur.wa, pomyli mi się jedna literka a ty już sie czepiasz, ja je.bie. Oczywiście że chodziło mi o F+MP (przód strong, nie przód forward, w razie gdybyś nadal miał problemy ze zrozumieniem). Ale spoko, dzięki za pomoc, doceniam.

Co do kara demon'a, to nie mam pojęcia czemu napisałeś to w cudzysłowiu, ale luz.

 

Odnośnik do komentarza
Kur.wa, pomyli mi się jedna literka a ty już sie czepiasz, ja je.bie. Oczywiście że chodziło mi o F+MP (przód strong, nie przód forward, w razie gdybyś nadal miał problemy ze zrozumieniem). Ale spoko, dzięki za pomoc, doceniam.

Co do kara demon'a, to nie mam pojęcia czemu napisałeś to w cudzysłowiu, ale luz.

Bo sorry ale jeśli nie możesz skarować throwa Akumą to...poddaję w wątpliwość twoje umiejetności co do kara demona.

Odnośnik do komentarza

xDD O kur.wa

 

Ja przez cały czas to robiłem, tylko nawet o tym nie wiedziałem. Nie zwracałem uwagi na to, że on przy rzucie posuwa się trochę do przodu, bo cały czas byłem przekonany, że ma być widoczny chociaż ułamek animacji F+MP, przed zkanselowaniem go. Dlatego jak wchodził rzut, to myślałem po prostu że niechcący nacisnąłem LP+LK minimalnie wcześniej niż MP.

 

Wygłupiłem sie, ale mogłeś chociaż napisać, że "po prostu jak najszybciej", czy coś ;f

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Każdy kiedyś był noobem ;] No ale przynajmniej mam nauczkę, żeby więcej tutaj o nic nie pytać, tylko odrazu patrzeć na YT/gdziekolwiek indziej, bo polscy gracze w tą gre (przynajmniej część) są żałośni jeśli chodzi o udzielanie jakichkolwiek rad/informacji.

 

Nie Polscy, to tylko warszawska scena w SF ma takie tendencje.

Jak masz jakieś pytania to wal, nie przejmuj się takimi wypowiedziami, tylko pytaj.

Ja może nie jestem jakims ekspertem, ale pomocną radą zawsze moge służyć.

Nie rozumiem tylko czemu niektórzy za punkt honoru biorą sobie udowodnienie wszystkim że są lepsi od nich.

 

Ja wiem ornit, że bezpiecznie się czułeś w swoim gniazdku 2D, gdzie wypowiadało się kilku znajomych i teraz kiedy zagląda tutaj więcej użytkowników, ba nie tylko zaglądają, ale ośmielają się coś napisać, to Twoje poczucie bezpieczeństwa spada. Ale nie spinaj się tak, jak nie chcesz komuś doradzić, to przynajmniej staraj się nie szydzić.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Każdy kiedyś był noobem ;] No ale przynajmniej mam nauczkę, żeby więcej tutaj o nic nie pytać, tylko odrazu patrzeć na YT/gdziekolwiek indziej, bo polscy gracze w tą gre (przynajmniej część) są żałośni jeśli chodzi o udzielanie jakichkolwiek rad/informacji.

 

Nie Polscy, to tylko warszawska scena w SF ma takie tendencje.

Jak masz jakieś pytania to wal, nie przejmuj się takimi wypowiedziami, tylko pytaj.

Ja może nie jestem jakims ekspertem, ale pomocną radą zawsze moge służyć.

Nie rozumiem tylko czemu niektórzy za punkt honoru biorą sobie udowodnienie wszystkim że są lepsi od nich.

Ja piszę za siebie, a to że jestem ch.u.jem to już nic na to nie poradzę. Zaglądam tu głównie w pracy kiedy mi się nudzi. Jak coś głupiego nie napiszę to mam potem dzień stracony.

Ja wiem ornit, że bezpiecznie się czułeś w swoim gniazdku 2D, gdzie wypowiadało się kilku znajomych i teraz kiedy zagląda tutaj więcej użytkowników, ba nie tylko zaglądają, ale ośmielają się coś napisać, to Twoje poczucie bezpieczeństwa spada. Ale nie spinaj się tak, jak nie chcesz komuś doradzić, to przynajmniej staraj się nie szydzić.

Ładnie napisane, ale tak jak wyjaśniłem to wyżej, lubię sobie przyspamować.

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Do tego naruszenia bezpieczeństwa ornita chciałbym dodać ciekawostkę. Na forach shoryuken.com uzytkownicy zarejestrowani w roku 2009 są zawsze szykanowani i wysmiewani.

Pojawił się tam nawet przyklejony temat co się zwie "Message to Newcomers who feel Unwelcome" i tam wyjaśniają takie bzdety typu ,że comunity SRK zostało zachwiane i jest w szoku napływem nowych osób bla bla bla żeby też to zrozumieć bla bla bla

 

Na temat SF3S: Kupa ludzi nadal to w to gra online pytałem kilka osób na 2DFie przed premierą IV czy będą grać w SF IV wszysccy odpowiedzieli, że nie. Może nie mają konsol cholera wie.

 

A tu link do wszystkich kolorów kostiumów postaci wszystkich bijatyk w których były postacie ze SF

http://zytor.com/~johannax/jigsaw/sf/games.html

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Niewidziałem 100% combosów w IV. W 3S prawie wszysccy mają coś takiego z tego co widziałem.

W IV podobno Bokser ma na Akumie 100% ale to plotka która chodzi po sieci :D

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...