Skocz do zawartości

Soulfly


tukan

Rekomendowane odpowiedzi

Soulfly - Conquer [2008]

 

e875339d8bbf9bb1cf06f07e4ca9242d.jpg

 

Tracklist:

 

01. Blood Of fire Of war Of hate (4:59)

02. Unleash (5: 10)

03. Paranoia (5:31)

04. Warmageddon (5:23)

05. Enemy Of ghost (3:02)

06. Rough (3:29)

07. Fall of of the Of cycophants (5: 11)

08. Doom (4:59)

09. For Of those Of about to rot (6:47)

10. Touching of the Of void (7:25)

11. Soulfly VI (5: 20)

 

http://rapidshare.com/files/129752030/Soul...tal.ru.rar.html

http://www.mediafire.com/?cidkcxbybbn

http://kopiujwklej.diinoweb.com/files/Soul...onquer-2008.rar

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 rok później...

Soulfly - Kraków, Lochness (12.06.2010)

 

Zacznę od tego, że takiego gwiazdora jak Max Cavalera to już dawno nie widziałem. Przed koncertem każdego członka można było dorwać i pogadać z nim czy zrobić sobie fotkę, a Cavalera cały czas siedział w autobusie i dupy mu się do fanów nie chciało ruszyć (dzięki nim, przecież zarabia) Przed wejściem Soulfly na scenę Max jeszcze siedział w autokarze i ochrona powiedzaiła, że jeśli fani nie odejdą to Cavalera nie wyjdzie (kurde gwiazdor ani Madonna) i wkońcu wszedł do klubu w eskorcie uwaga, uwaga aż 8 ochroniarzy!!! Po koncercie było to samo nie wyszedł nawet do małej grupki osób mimo, że było raptem 10 może 15 osób (ale mnie domoczył deszcz przez tego gwiazdora Maxa... i jeszcze ten przeklęty grad...)

 

Koncert był niezły, ale trochę krótki, bo zaledwie 75min. zagrali, ale nie dziwie się w tym żałosnym klubie ledwo ja wytrzymałem stojąc a co dopiero jakbym musiał ponad godzinę drzeć mordę do mikrofonu:) Lochness nie nadaje się na większe koncerty. Nawet stojąc przy oknie cieknie pot z ciebie jak ze świni i jeszcze do tego ta niska scena. Wstyd, że w tym klubie zagoszczą jeszcze tego roku DevilDriver i Fear Factory...

 

 

Setlista:

Intro

Blood fire war hate

Corrosion creeps

Prophecy

Primitive

SeeknStrike

I And I

Babylon

Kingdom

Refuse resist

Bloodbath and beyond

Lotm/walk

Porrada

Drum Jam

Troops of doom

Carved inside

Arise again

Unleash

Roots bloody roots

Jumpdafuckup

Eye for an eye

 

 

Moje niektóre klipy:

 

 

Prophecy -

 

Troops Of Doom -

 

Unleash -

 

Roots Bloody Roots/Jumpdafuckup/Eye For An Eye -

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Problemem Soulfy jest to że wydają kolejne albumy taśmowo co 2 lata, jakby zjeżdżały im z tasmy produkcyjnej. I nie ma bata, żeby w takim cyklu nie popasć w sztampę i rutynę. Ja lubię Soulfly, ale wolałbym żeby Maksiu sciągnął lejce, wyleczył twórczą (pipi)zkę i wydawał mniej ale bardziej przemyslanych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Niewazne jak bardzo chu,jowa jest ta kapela, ale co robi w dziale rock?

 

simpsons-doh2_480x360.jpg

 

spojrzałem ze jest tu metallica i przypomnialem sobie o drugim przeznaczeniu poddziału.

smieci.JPG

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza
  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...