Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


kotlet_schabowy

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu zaznaczam, że w Killzona jedynke grałem jakieś 4 lata temu, więc możliwe że coś źle zapamiętałem.

 

- laserków-blasterków raczej w tej grze nie uświadczysz

- sporą część czasu gry spędzisz na rozwalaniu Helghastów wraz z kompanami do pomocy

- elementów horroru brak

- czas gry idealnie zbalansowany (ok. 10h + spore replay-ability)

- klimat świetny, fabuła zdawkowa, humor nieobecny

 

w skrócie - grać albo w ryj

Odnośnik do komentarza

Wiesz, praktycznie z fps'ów wydanych na ps2, to tylko Cod'y ni posiadały split'a, wiec wnioski wyciągnij sam :P . Ja tam Killzone traktuje jako zbugowany, przehypowany psełdo hit, którego ratuje głownie klimat w singlu, ewentualnie możliwość zapodania sobie kilku botów w multi , co wcale nie jest takie oczywiste na jakie mogłoby się wydawać. Serio, jeśli nie chcesz się ograniczać tylko do shooterów w realiach II WŚ i pochodnych to polecam niszowe Cold Winter w singlu, a pod multi ( czy to w co-opie czy versus) to definitywnie Timesplitters 3 , ewentualnie Darkwatch'a. W życiu trzeba wszystkiego spróbować, nawet zagrać w takiego Beverly Hills Cop :/

Edytowane przez consoleboy
Odnośnik do komentarza

Zainteresowało mnie ostatnio ZoE. Mam jednak co do tego wątpliwości, coby zamiast przyciągnąć mnie do ekrany nie zrobi na odwrót. O samą rozgrywkę się nie boje bardziej o klimat, trudność oraz grywalność. Jestem raczej zwolennikiem ścigałek (choć takie Ace Combat, Killzone też mi odpowiada) i chcę spróbować czegoś nowego :D Niekoniecznie rpg, niekoniecznie bijatyki ale właśnie coś z gatunku akcja/przygoda

Żeby była jasność, mówie o ZoE 1, The 2nd Runner skutecznie odpycha mnie cenami :) choć chętnie wysłucham opinii również nt. tej części

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Zainteresowało mnie ostatnio ZoE. Mam jednak co do tego wątpliwości, coby zamiast przyciągnąć mnie do ekrany nie zrobi na odwrót. O samą rozgrywkę się nie boje bardziej o klimat, trudność oraz grywalność. Jestem raczej zwolennikiem ścigałek (choć takie Ace Combat, Killzone też mi odpowiada) i chcę spróbować czegoś nowego :D Niekoniecznie rpg, niekoniecznie bijatyki ale właśnie coś z gatunku akcja/przygoda

Żeby była jasność, mówie o ZoE 1, The 2nd Runner skutecznie odpycha mnie cenami :) choć chętnie wysłucham opinii również nt. tej części

http://www.psxextreme.info/index.php?s=&am...t&p=1717760

Odnośnik do komentarza
jakie gry multi polecacie do grania z dziewczyną w długie zimowe wieczory takie jak teraz ?

Jakieś z trybem co-op. Dobrze mi się grało z jedną taką w Diablo, ale PC-towe Diablo online zawsze będzie miało przewagę nad wersją PSX, więc może warto przetestować konsolowe do szpiku kości Baldur's Gate: Dark Alliance.

Tu jest wątek o grach z co-opem na PS2.

Odnośnik do komentarza

To i to. A tak nas serio - zależy czego oczekujesz od tych gier. Re4 jest piękny, klimatyczny i mega miodny, ale też dosyć krótki (pomijając bonusowe tryby, które niekoniecznie mogą cię wciągnąć) i ma beznadziejną fabułę. Yakuza II z pewnością wystarczy ci na znacznie dłużej, ilość side-questów i wszelakich mini-gierek zawartych w tej grze autentycznie poraża, sama fabułka też jest niezła, a grafika stoi na całkiem przyzwoitym poziomie, jednak sam główny trzon gry jakim jest obijanie ryjów może w pewnym momencie zmęczyć. Ja w każdym razie wziąłbym Re4, naprawdę wstyd nie zagrać w ten tytuł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...