Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


kotlet_schabowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam , opłaca zaopatrzyć się w te gry?

Killzone

Splinter Cell Double Agent

The Warriors

Battlefield 2 Modern Combat

America's Army: Rise of a Soldier (pojawiła się w ogóle ta gra??)

 

 

Jakiego Wy polecacie FPS-a?? (dodam, że mam Black,Call of Duty 3, Medal of Honor Frontline i Rising Sun)

Edytowane przez grzes!ek*ps2
Odnośnik do komentarza
Witam , opłaca zaopatrzyć się w te gry?

Killzone

Splinter Cell Double Agent

The Warriors

Battlefield 2 Modern Combat

America's Army: Rise of a Soldier (pojawiła się w ogóle ta gra??)

 

 

Jakiego Wy polecacie FPS-a?? (dodam, że mam Black,Call of Duty 3, Medal of Honor Frontline i Rising Sun)

 

Hm, powyższa lista niczego sobie z wyjątkiem AA które zostało zcanselowane.

 

Z fps'ów Dla mnie absolutnym must have jest oczywiście Timesplitters 3. Jeżeli lubisz klimat dzikiego zachodu + wampiry to możesz zainteresować się darkwatch'em. Ciekawie również wypada Half life z trybem co-op, tylko trzeba pamiętać, iż gra ma już swoje lata i za pięknie to ona nie wygląda :P Co by tu jeszcze... Tak trochę z bardziej niszowych to koniecznie sprawdź Cold Winter'a. Taki Solder of Fortune w wersji dla ubogich z ostrym klimatem i beznadziejnymi wstawkami FMV xD Jak to pozaliczasz to looknij okiem na Area 51 ( strasznie nierówna gra ) MoH: EA i CoD'a Big red one ( jedyna cześć wydana na past geny, którą jako-tako trawię. )

Edytowane przez C-Boy
Odnośnik do komentarza

Mam jeszcze kilka pytań , a mianowicie czy gry z serii Brothers in Arms i Full Spectrum Warriors są warte uwagi??

Czy w Battelfield 2 można grać z botami na jednego gracza , czy jest tylko kampania?? Ile jest map i klas żołnierzy??

The Warriors , Urbain Reign , Def Jam Fight for NY , która z tych gier jest najlepsza??(w Def Jam grałem u kuzyna na xbox'ie i przyznam , że gierka niezła)

I , którego wybrać Burnouta??

Edytowane przez grzes!ek*ps2
Odnośnik do komentarza
Mam jeszcze kilka pytań , a mianowicie czy gry z serii Brothers in Arms i Full Spectrum Warriors są warte uwagi??

 

W BiA nie grałem zbyt wiele, za to FSW ukończyłem z mieszanymi uczuciami na pc. Pomysł na grę niczego sobie, ale poziom trudności bywał momentami tak hardcorowy ( głównie z powodu durnowatych skryptów i bugów w detekcji kolizji i AI naszych ludzi ) , że jakoś trudno mi jakoś z czystym sumieniem polecić powyższa grę komukolwiek.

 

 

The Warriors , Urbain Reign , Def Jam Fight for NY , która z tych gier jest najlepsza??(w Def Jam grałem u kuzyna na xbox'ie i przyznam , że gierka niezła)

 

Stawiam swój głoś na Def Jam'a. Ta gra to normalnie LORD w multi z tym , że w porównaniu do the warriors i urban reign ( gdzie mamy do czynienia z chodzonymi mordobitkami), Def jest "tylko" zwykłą ( mocno urozmaiconą, ale jednak) pochodną gier Wrestling'o podobnych.

Jeśli miałbym wybierać miedzy the warriors a urban reign to brałbym to pierwsze, chociażby patrząc na poszczególne oceny obu gier xD

No i jeśli lubisz klimat lat 80' ,trochę free roamingu i minigry polegające na wykręcaniu radia samochodowego, obrabianie sklepów, czy malowaniem sprayem po ścianach to gra dla ciebie jak znalazł. Jest oczywiście co-op, ale ten wypada jak na mój gust zbyt chaotycznie.

Edytowane przez C-Boy
Odnośnik do komentarza

Co polecacie z przygodówek i horrorów?

 

Odpadają poniższe produkcje-

 

seria Silent Hill

seria MGS

seria Resident Evil

seria Tomb Raider

Beyond Good & Evil

Rule of Rose

Obscure 1 & 2

Siren 1 & 2

Haunting Ground

seria Devil May Cry

seria God Of War

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Masorz sprawdź może Fahrenheit , nie grałem ale ta gra zebrała dobre oceny.

 

Midnight Club 3 Dub Edition czy Midnight Club 3 Dub Edition 3 Remix ?Czytałem , że Remix ma nowe miasto i więcej samochodów oraz motorów, która częśc lepsza?

I , która część Brothers in Arms jest lepsza?? Lepsze oceny zebrała jedynka , rzeczywiście Earned in Blood jest słabe?? Czemu??A może lepiej kupić dwie części Medal of Honor (Wojna w Europie,Vanguard) zamiast Brothers in Arms??

Edytowane przez grzes!ek*ps2
Odnośnik do komentarza
Moglibyście podać powód , a nie pisać tylko tytuł??

Osobiście bardziej do gustu przypadł mi Revenge, gdyż:

- ma świetne, pełne drobnych przeszkód i skrótów trasy

- zawiera jeden z najlepszych soundtracków jakie miałem przyjemność słuchać w grach wideo (dopakowany takimi kozakami jak Bullet for My Valentine, Fall Out Boy czy The Chemical Brothers)

- w żadnej innej części nie ma takiej rozpierduchy (co oczywiście nie każdemu przypadnie to do gustu, dla mnie jednak widok tych wszystkich latających fur to czysta poezja)

 

Co polecacie z przygodówek i horrorów?

 

- Ico - genialny klimat

- Shadow of the Colossus

- The Suffering 1 i 2 - grałem w dwójkę, opinie niby pochlebne, ale mnie osobiście szybko znudziła

- Fatal Frame - większa schiza niż przy Sajlencie, seriously

- Fahrenheit - już ktoś polecał, świetny film, takie trochę połączenie Finchera z Matrixem

- Yakuza 1 i 2

- GTA 3/VC/SA- jeżeli jeszcze nie grałeś, ale do tego lepiej się nie przyznawaj

- True Crime: Streets of L.A. - coś jak filmy Bartkowiaka, sporo efektownych walk i ostrej wymiany ognia, najlepsza gangsterka zaraz po serii GTA

- Splinter Cell 1-4

Edytowane przez blek99
Odnośnik do komentarza
Gość Siwy_
- The Suffering 1 i 2 - grałem w dwójkę, opinie niby pochlebne, ale mnie osobiście szybko znudziła

 

dwojka to porazka, zrobili z tego prosta strzelanke do potworow. jedynka za to ma mocny, trzymajacy w napieciu klimat i w ta czesc jak najbardziej warto zagrac.

Odnośnik do komentarza
Co polecacie z przygodówek i horrorów?

 

- Ico - genialny klimat

- Shadow of the Colossus

- The Suffering 1 i 2 - grałem w dwójkę, opinie niby pochlebne, ale mnie osobiście szybko znudziła

- Fatal Frame - większa schiza niż przy Sajlencie, seriously

- Fahrenheit - już ktoś polecał, świetny film, takie trochę połączenie Finchera z Matrixem

- Yakuza 1 i 2

- GTA 3/VC/SA- jeżeli jeszcze nie grałeś, ale do tego lepiej się nie przyznawaj

- True Crime: Streets of L.A. - coś jak filmy Bartkowiaka, sporo efektownych walk i ostrej wymiany ognia, najlepsza gangsterka zaraz po serii GTA

- Splinter Cell 1-4

 

We wszystko powyżej grałem tylko zapomniałem podać w poście. Niech ktoś jeszcze wygrzebie jakieś inne porządne gry.

 

Cold Fear sprawdzę na pewno.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza
Niech ktoś jeszcze wygrzebie jakieś inne porządne gry.

Ōkami (koniecznie!)

Onimusha 2 (jedynkę polecam tylko w NTSC)

God Hand

Blood Will Tell

Project Zero (a.k.a. Fatal Frame)

Steambot Chronicles (wersji PAL raczej nie polecam)

Genji (jeśli trafi się tanio, bo gra śmiesznie krótka pono; osobiście grałem tylko chwilę i odniosłem dobre wrażenie)

Poza tym warto mieć na uwadze giery, w które dopiero planuję zagrać i jestem dobrej myśli, bo Capcom wtedy wymiatał: Gregory Horror Show, Haunting Ground, Shadow of Rome, Crimson Tears...

...pewnie sobie coś jeszcze przypomnę.

P.S. Sorawka, widzę, że jednak powtórzyłem pewne wcześniej wymienione tytuły, ale poważnie, wyroby Capcomu na PS2 jeszcze mnie nie zawiodły. Co więcej Gregory Horror Show poza Japonią wydano tylko w PAL-u (ma przełącznik na 60 Hz), więc po latach gra ma szansę się stać nie lada rarytasem.

Edytowane przez Sonotori
Odnośnik do komentarza

A czym wersja ntsc Onimushy różni się od pal'owskiej? Pytam bo właśnie przechodze sobie jedynke. Można sterować analogiem? ;p

 

Ostatnio mam ochote na jakiegoś jrpga, z current-genowych nic mnie jakoś nie ciągnie i chciałbym pograć sobie w Persone. Która lepsza, trójka czy czwórka? Bardzo się od siebie różnią te gry?

Odnośnik do komentarza
A czym wersja ntsc Onimushy różni się od pal'owskiej? Pytam bo właśnie przechodze sobie jedynke. Można sterować analogiem? ;p

 

Wersja PAL Onimushy jedynki (z tego co pamiętam) to siermiężna konwersja bez przełącznika na 60 Hz i jakiejkolwiek optymalizacji (a więc: spowolnienie, paski, deformacja). Od roku 2003 począwszy Capcom wydawał bodaj wszystkie gry w PAL-u z przełącznikiem i chwała mu za to, ale ich wczesna oferta na PS2 pod tym względem zawiodła srodze. To problem z wieloma wczesnymi PAL-owskimi grami na PS2.

 

Ostatnio mam ochote na jakiegoś jrpga, z current-genowych nic mnie jakoś nie ciągnie i chciałbym pograć sobie w Persone. Która lepsza, trójka czy czwórka? Bardzo się od siebie różnią te gry?

Kwestia była już omawiana, o, tu. Ja Persony 3 za takie ach! cudo nie uważam (przeszedłem The Journey i The Answer; czwórkę sobie raczej odpuszczam). Z jRPG-ów tamtej generacji ciągnie mnie natomiast do DDS i BoF: Dragon Quarter. Digital Devil Saga to wręcz jedyny (!) oprócz FFX jRPG na PS2, który wywarł na mnie dobre pierwsze wrażenie (że oto zaczyna się coś wielkiego, przygoda jak za czasów SNES-a czy PSX-a). To są jednak póki co moje wczesne impresje.

Edytowane przez Sonotori
Odnośnik do komentarza

Witam. Chciałbym zakupić jakąś gierkę na PS2. Nie jestem w stanie sprecyzować, jakie gatunki. Mogą być wyścigi, strzelanki, rpg, jakieś skillowe, generalnie wszystko. Chciałbym aby gra była w miarę długa, dostarczała sporo emocji, ale żeby nie była zbyt trudna, ale też nie dla dzieci. Może być zarówno horror, jak i coś z elementami humoru. Do tej pory posiadam Tekken'a 5 (pozytywnie mnie zaskoczył ten tytuł), NFS: Pro Street (dla mnie kicha! ) oraz TDU (bardzo ciekawa gra). Ucieszyłoby mnie, gdyby można było grać na 2 pady, co-op czy coś(coś ciekawego oprócz trybu głównego). Bardzo ważna jest też grafika. No ale wiadomo, że nie można mieć wszystkiego... . Dlatego proszę o poradę. Zastanawiam się nad DMC 3(zastanawia mnie poziom trudności), Black(chyba brak możliwości gry we 2 czy coś), RE4 , FFX, God Hand (tutaj tak średnio, bo bardzo słaba dostępność), SSX 3, Soulcalibur 3, GoW I / II, Burnout 3: Takedown. A może jakieś inne propozycje?

Cena tak do 70zł. Z góry dziękuję i pozdrawiam ;)

Edytowane przez meciar93
Odnośnik do komentarza
Witam. Chciałbym zakupić jakąś gierkę na PS2. Nie jestem w stanie sprecyzować, jakie gatunki. Mogą być wyścigi, strzelanki, rpg, jakieś skillowe, generalnie wszystko. Chciałbym aby gra była w miarę długa, dostarczała sporo emocji, ale żeby nie była zbyt trudna, ale też nie dla dzieci. Może być zarówno horror, jak i coś z elementami humoru. Do tej pory posiadam Tekken'a 5 (pozytywnie mnie zaskoczył ten tytuł), NFS: Pro Street (dla mnie kicha! ) oraz TDU (bardzo ciekawa gra). Ucieszyłoby mnie, gdyby można było grać na 2 pady, co-op czy coś(coś ciekawego oprócz trybu głównego). Bardzo ważna jest też grafika. No ale wiadomo, że nie można mieć wszystkiego... . Dlatego proszę o poradę. Zastanawiam się nad DMC 3(zastanawia mnie poziom trudności), Black(chyba brak możliwości gry we 2 czy coś), RE4 , FFX, God Hand (tutaj tak średnio, bo bardzo słaba dostępność), SSX 3, Soulcalibur 3, GoW I / II, Burnout 3: Takedown. A może jakieś inne propozycje?

Cena tak do 70zł. Z góry dziękuję i pozdrawiam ;)

Się nie zastanawiaj, tylko bierz Ōkami. Pewnie wyjdzie trochę drożej, ale to bardzo długa gra (możesz liczyć na 80+ godzin, zwł. jeśli się zaweźmiesz żeby odkryć wszystko). Nietrudna, ale i nie banalna. Trzeba się wykazać i pomyślunkiem, i zręcznością. Graficznie, muzycznie i pod niemal każdym innym względem - arcydzieło. Osobiście bez wahania zamieniłbym GoW1&2 na Ōkami (na szczęście posiadam wszystkie trzy). RE4 to solidna pozycja, ale długo jeszcze będzie dostępna w relatywnie niskich cenach, Ōkami natomiast już raczej nie stanieje. Gdyby ktoś miał w życiu przejść jedną jedyną grę na PS2, poleciłbym Ōkami lub Ico (w zależności od tego, ile czasu mu zostało, bo Ico to dla odmiany bardzo krótka gra).

DMC3 to bodaj najwybitniejszy taki slasher na PS2 (takie moje zdanie po przejściu obydwu części GoW; do DMC3 SE wracam co parę miesięcy), ale - podobnie jak RE4 - długo jeszcze będzie dostępny i może nawet stanieje.

Z wymienionych przez Ciebie gier multiplayerowych Burnout 3: Takedown nie powinien zawieść, ale naprawdę, Ōkami to jest way to go.

P.S. Jeszcze jedno! Gradius V to przewypaśna gra tak w single-, jak i w multiplayerze (co-op). Ma przełącznik na 60 Hz i w ogóle, mokry sen z marcepanem. Trudna, owszem, ale tak po prostu być powinno i radzę nie karmić jej kredytami. Może się trafi taniej niż God Hand, a i wartość kolekcjonerska w przyszłości - praktycznie murowana (wystarczy sprawdzić, ile sobie ludzie życzą za Radiant Silvergun na Saturna albo Ikarugę na DC).

Tak, jeśli multi i single w jednym, to koniecznie Gradius V. Zasadniczo od kontaktu z tą grą datuje się moje zainteresowanie shmupami (w które ostro pocinam do teraz), więc nawet jeśli ten gatunek średnio Ci się widzi, śmiało przyznaj Gradiusowi kredyt zaufania.

Edytowane przez Sonotori
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...