Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


kotlet_schabowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Lub końcówek ;) Gra, która udowodniła po raz kolejny co oznacza strach, bierz bez zastanowienia i graj w nocy.

Wziąłem i pare dni temu skończyłem. Szybką opinię (na świezo po skończ.) skrobnąłem w dziale " w co AKTUALNIE gracie?"...Powtarzac się nie będe, więc napiszę tylko że żadna z doradzających mi tu pozytywnych opinii nie była ani troszkę przesadzona- z całą odpowiedzialnością mówię: SH2 to arcydzieło

Odnośnik do komentarza

Albo się cofam w rozwoju albo nie wiem. Po Killzonach i innych mroczno-klimatycznych gierach. Przyszła kolej na chilloutowe platformówki:) Tak, więc Spyro Enter the dragonfly łyknąłem jak pelikan na 100% pomimo hmm, że gra ma niestały fremejt i wygląda jakby w połowie jej robienia producent kazał im zamknąć projekt:D Czego efektem jest, brak jakiekolwiek optymalizacji, fremejt lubi spadać na pysk, tylko 8 poziomów razem z tym głównym z którego się przełazi przez portal (co z tego, że duże:)) Tylko Jeden Boss na końcu gry, zero bonusów za wszystkie zebrane kryształy i ważki ( i nie G) :D

 

Tako więc zadaje pytanie do znawców co grali. Jak wygląda sprawa Heros Tail?? Albo inne takie chilloutowe platformówki ( nie chodzi mi o grafe, tylko o radość z gameplaya i relax). Bo wiem, że ta nowa trylogia uderzyła w mroczny ton i mase walk, i brakuje tej zaj.e.b.i.s.tej muzyki:D

 

PS. To tyle. Tak mnie po prostu jakiś sentyment na Spyro po latach naszedł. Poluje na Ratcheta Size Matters, ale ciężko w logicznej cenie go dostać ;)

Odnośnik do komentarza
Tako więc zadaje pytanie do znawców co grali. Jak wygląda sprawa Heros Tail?? Albo inne takie chilloutowe platformówki ( nie chodzi mi o grafe, tylko o radość z gameplaya i relax). Bo wiem, że ta nowa trylogia uderzyła w mroczny ton i mase walk, i brakuje tej zaj.e.b.i.s.tej muzyki:D

 

W Spyro: A Hero's Tail grałem dawno, ale spróbuję sobie coś przypomnieć i powiedzieć Ci na temat tego tytułu ;) . Przede wszystkim myślę, że jeśli Enter the Dragonfly Cię nie odepchnęło, to kolejna część powinna się spodobać. Gra jest bardziej dopracowana technicznie, wszystko chodzi płynnie, a i w rozgrywce znalazło się sporo usprawnień.

 

Smokiem steruje się jakby elastyczniej - na komendy gracza działa dużo szybciej niż w poprzednich częściach, dostał też parę nowych umiejętności takich jak podwójny skok, odbijanie się od ścian czy chwytanie się krawędzi przy skokach. Oprócz tego oprócz zionięcia ogniem będziesz też raził prądem, zamrażał, czy pluł wodą :P . Nie wszystkie umiejętności będą jednak dostępne od początku gry - wiele miejsc początkowo jest niedostępnych i dopiero musisz się do nich wracać.

 

Jeśli chodzi o wspomniane przez Ciebie walki z bossem to tym razem będzie ich więcej ;) . Bodajże po zaliczeniu każdego świata na sam koniec jest walka z "szefem". Co do klimatu - tak, niby gra stała się bardziej mroczna, ale bez przesady - design dalej jest tak opracowany, by gra trafiała przede wszystkim do dzieci.

 

Hero's Tale naprawdę nie jest złą częścią Spyro - dla fanów smoka to warta uwagi pozycja, więc nie powinieneś się zawieść. Wielkiej rewolucji w rozgrywce nie ma i choć brakuje jej do najlepszych odsłon z PSX-a, to spokojnie można sobie w to pograć i miło spędzić czas.

Edytowane przez Sarge
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...