Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


kotlet_schabowy

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba, że znacie jeszcze jakieś inne fajne horrorki.

 

A Cold Fear zaliczyłeś?

Gra jest naprawdę klimatyczna, naprawdę dobry survival-horror (bardziej co prawda leci na akcję) - polecam.

 

I właśnie w oko mi wpadł tytuł - The Thing, na kanwach filmu o tym samym tytule. Na gamerankings 80%, kiedyś widziałem na PC, pierwsze wrażenie bardzo pozytywne (cholernie mało amunicji).

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Z tego, co słyszałem zarówno Siren jak i Rule of Rose do dobrych horrorów nie należą. Na ign były w czołówce (chyba w piątce) najgorszych, najbardziej skopanych tytułów - o czymś to musi świadczyć.

IGN? Recenzent owego szacownego serwisu ocenił God Hand na 3 z 10. "O czymś to musi świadczyć", indeed.

Był taki horrorek pt. Extermination, jedna z pierwszych gier na PS2. Nie zrobił wtedy furory, ale podobno (osobiście jeszcze nie grałem) daję radę nawet teraz.

P.S. Jeszcze w Gregory Horror Show Capcomu zamierzam zagrać. Ponoć to jest wbrew pozorom horror pełną gębą.

Edytowane przez Sonotori
Odnośnik do komentarza

IGN? Recenzent owego szacownego serwisu ocenił God Hand na 3 z 10. "O czymś to musi świadczyć", indeed.

Gotów jestem stwierdzić, iż ten recenzent nie ma pomarańczowego pojęcia o co chodzi w grach wideo. W takim razie i Rule of Rose chętnie obczaję.

 

 

P.S. Jeszcze w Gregory Horror Show Capcomu zamierzam zagrać. Ponoć to jest wbrew pozorom horror pełną gębą.

Wiesz, może jestem ociupinkę podejrzliwy, ale to nie wygląda za bardzo jak horror pełną gębą:

 

aaahy.jpg

aaaaaam.jpg

Odnośnik do komentarza

Zakładam, że potrzebujesz gry na PS2 :), akurat też lubię serię Gothic oraz TES, więc może mamy podobne gusta.

Polecam Drakan: Ancient Gates, jest to co prawda druga część (jedynka była na PC), ale wprowadzenie wszystko wyjaśnia, troszkę może odrzucić graficznie. Latanie na smoku i naprawdę duży teren do zwiedzania jest ogromnym plusem tej gry.

I pewnie ktoś mnie zaraz zjedzie, ale zagraj też w Final Fantasy XII (o ile nie miałeś tej przyjemności), walka w czasie rzeczywistym + niezła konfiguracja postaci + dobra fabuła zapewnią mnóstwo wyśmienitej zabawy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o takie pseudo-euro-średniowiecze, jest parę gier From Software (tych od Demon's Souls), w które co prawda nie grałem: Eternal Ring, Evergrace, Forever Kingdom (Evergrace II), King's Field IV, Shadow Tower Abyss (wygląda całkiem owszem, ale wyszła tylko w Japonii). Z rzeczy w które grałem, z Gothikiem trochę kojarzył mi się Dragon Quest: The Journey of the Cursed King (czyli DQVIII), ale tylko trochę (podobna swoboda eksploracji).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pytam tak bo często z Wrocławia jade do chaty na weekend i wtedy nie zabieram ze soba ps3(ciężka szmata:P) bo i po co skoro siedzę z dziewczyna to prze cały weekend zagram 3 godzinki. Mimo to jednak przez te 3 godzinki bym coś przykatował na poczciwej ps2 :] Myślałem nad jakimś pesem 5,6 lub 2008 ale raczej wszystkie mają już zablokowane serwery (choć możliwe że 2008 będzie działał muszę sprawdzić ) . Jak by w jakiejs bijatyce działało online to tez by mnie to urządzało . Właśnie pytanie czy ktokolwiek jeszcze gra na sieci .

Odnośnik do komentarza

Od dłuższego czasu szukam gry trochę bardziej wymagającej niż Ace Combat. Ostatnio na You Tubie widział filmik z gry ENERGY AIR FORCE AIM STRIKE i muszę przyznać, że gra spodobała mi się. Jednak obawiam się czy średnio zaawansowany użytkownik poradzi sobie z tą grą, ponieważ na jednej ze stron wyczytałem, że gra podchodzi już pod symulator. Wcześniej próbowałem swoich sił w innych symulacjach na pc z samolotami w roli głównej jednak szybko się zniechęciłem. Może, któryś z użytkowników grał w tą grę i może mógłby powiedzieć coś więcej na temat tej gry. Wprawdzie gra kosztuje tanio (20 - 30 zł ) jednak nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto, zwłaszcza, że nie mam pewności czy gra ma chociaż instrukcję pl.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...