Skocz do zawartości

Lost - Zagubieni


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj, a właściwie dziś nad ranem, skończyłem oglądać pierwszy sezon serialu.

 

Oglądałem, jak to tu zostało określone, "na chama", codziennie jeden, dwa odcinki, czasami więcej, ale nie czuję, żebym coś przez to stracił. Jeżeli mam w wakacje zamiar obejrzeć 3 sezon PB (zaliczone), nadrobić 4 sezony Lost i możliwe, że zacząć Heroes, to nie mam czasu na dawkowanie odcinków.

 

W każdym bądź razie : serial naprawdę dobry, choć jest jednym z niewielu, jakie oglądam. Mniej w nim kiczu, niż w PB. Bohaterowie w większości są ciekawi (najfajniejsza postać to Locke, najbardziej irytująca : Kate), patent z retrospekcjami świetny, czasami historia jakiejś postaci wciągała mnie bardziej, niż wydarzenia na wyspie (szczególnie Locke, Sawyer). Warta pochwały jest też muzyka i udźwiękowienie.

Jeżeli dalsze odcinki będą równie dobre, to git, choć kumpel mówi, że drugi sezon trochę przekombinowany.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Z racji nadmiaru wolnego czasu postanowiłem w końcu sobie nadrobić ten serial. Na razie dwa sezony za mną i przyznam, że jak do tej pory żadnej rewelacji nie ma, chociaż dzielnie brnę do przodu. Irytuje trochę nadmiar retrospekcji (momentami czuć ewidentne zapychanie nimi odcinków) oraz wkurzają niektóre postacie (vide heros Jack, grubas Hurley, który próbuje być śmieszny, ale mu za bardzo nie wychodzi, albo ta para koreańców, którzy są tutaj nie wiadomo po co). Ponoć akcja nabiera tempa przy trzecim sezonie. Oby.

 

Za to Katie fajna dupa i choćby dla jej spoconej koszulki warto się z Lostem zapoznać.

Edytowane przez Kazuo
Odnośnik do komentarza

Ale trzeba się dobrze naszukać, żeby znaleźć jakiś konkret, a tutaj mam niezłą laskę biegającą po lesie w mokrym podkoszulku podaną na tacy.

 

No, jak można nie kochać Hugo?!

Nie wiem, może po prostu wystarczy nie przepadać za kiepskimi comic-reliefami? Mam nadzieję, że coś go zeżre na początku trzeciego sezonu :woot:

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Z racji nadmiaru wolnego czasu postanowiłem w końcu sobie nadrobić ten serial. Na razie dwa sezony za mną i przyznam, że jak do tej pory żadnej rewelacji nie ma, chociaż dzielnie brnę do przodu. Irytuje trochę nadmiar retrospekcji (momentami czuć ewidentne zapychanie nimi odcinków) oraz wkurzają niektóre postacie (vide heros Jack, grubas Hurley, który próbuje być śmieszny, ale mu za bardzo nie wychodzi, albo ta para koreańców, którzy są tutaj nie wiadomo po co). Ponoć akcja nabiera tempa przy trzecim sezonie. Oby.

 

Za to Katie fajna dupa i choćby dla jej spoconej koszulki warto się z Lostem zapoznać.

 

serial ci nie podchodzi. Retrospekcje są właśnie genialne :) Opinie są podzielone dla jednych 1-2 to najlepsze sezony. Co do Hugo to się zgodzę że bycie śmiesznym czy udawanie płaczu mu nie wychodzi. Taki sympatyczny grubasek w ekipie modeli.

 

 

Mnie trochę w(pipi)ia podzielenie serialu w 3 sezonie, tzn. jeden odcinek jest całkowicie o porwanych, drugi o ekipie na pierwszej wyspie, trzeci znowu o porwanych, czwarty o ekipie na wyspie, itd.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Nie wiem jak wy ale ja pomimo tego ze obejrzalem juz wszystkie sezony po jakies 3 razy i tego ze serial juz dawno sie skonczyl to czuje taka pustke po Zagubionych. Tak jakbym podswiadomie czekal na jakas kontynuacje. Pomimo slabszych sezonow (4, 5, 6) i slabego finalu tesknie za tym magicznym, wyjatkowym klimatem Losta.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
No właśnie widzę że za komplet z Angli wołają 400 złoty z groszami, gdzie 3 pierwsze sezony mają napisy PL. Swoją drogą paranoja że wszystkie sezony nie są w jednakowym wydaniu językowym.

 

Przeca świetnie się składa. Obejrzysz pierwsze 3 sezony i wystarczy :F

Odnośnik do komentarza
No właśnie widzę że za komplet z Angli wołają 400 złoty z groszami, gdzie 3 pierwsze sezony mają napisy PL. Swoją drogą paranoja że wszystkie sezony nie są w jednakowym wydaniu językowym.

Pojedyncze sezony sa po 13 funtow. Premiera calosci juz byla jakis czas temu, takze wydaje mi sie ze niedlugo bedzie obnizka spora i za max 50 funtow calosc sie kupi. Jak chcesz koniecznie kupic calosc to raczej sie nie zawiedziesz, mimo paru wad przy koncowce serialu, caloksztalt jest mocarny.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jestem po 6 odcinkach 4 sezonu i niestety ciśnienie na oglądanie spadło o ok 90%. Pierwsze pięć odcinków czwórki oglądałem na siłę, dopiero teraz szósty dał w miarę radę, ale do wcześniejszych sezonów narazie daleko. Bedę oglądał dalej bo jest kilka interesujących i niewyjaśnionych na chwilę obecną wątków, no i mam nadzieję że akcja się trochę rozwinie.

Narazie najlepsza postać w serialu to zdecydowanie Ben.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...