Skocz do zawartości

Lost - Zagubieni


Rekomendowane odpowiedzi

do mnie lost przez pierwsze dwa sezony to serial wczeshczasow, niestety im dalej tym gorzej, byly przeblyski i super odcinki ale koncowka to juz popluczyny po genialnym poczatku. Szkoda ze idea czyscca tak szybko upadla bo kazdy widz na nia byl juz przygotowany, szkoda strajku scenarzystkow w polowie krecenia serialu, szkoda ze sladem gry o tron calosc nie jest przygotowana od poczatku do konca

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 30.07.2014 o 23:18, balon napisał:

Dla mnie też najlepszy seril ever nawet biorąc pod uwagę dwa ostatnie sezony i zakończenie. Szczerze to po ostatnim odcinku już żaden tasiemiec nie podszedł mi do gustu. W sumie to dla mnie największa magia Lost, zablokował we mnie chęć oglądania innych seriali. Nie przedostałem się z czyśćca do nieba tylko spadłem do serialowego piekła.

Balon, podtrzymujesz?

Tak mnie w tyłku wierci, żeby obejrzeć drugi raz, ale nie wiem czy warto :dog: 

Odnośnik do komentarza

do mnie pierwszy sezon to najlepsze co mnie w zyciu spotkalo w serialach fabularnych (choc pewnie moj wiek kiedy to ogladalem to poteguje) - te teorie, poszlaki, falszywe strony w necie, kilkadziesiat fanowskich portali jakie powstalo, cos pieknego

 

o ile drugi sezon jeszcze trzymal forme to pozniej juz bylo coraz gorzej - koncowe sezony i final to dramat, ogladalem to juz tylko z sentymentu

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, maciucha napisał:

Balon, podtrzymujesz?

Tak mnie w tyłku wierci, żeby obejrzeć drugi raz, ale nie wiem czy warto :dog: 

 

Hehe nie no już napewno nie najlepszy ever i chyba bym nie oglądał 2 raz bo jednak aktorstwo w serialach przez te kilka lat mocno poszło do przodu. Nie chcę niszczyć dobrych odczuć i wspomnień. 

Odnośnik do komentarza

we wrześniu 2016 rozgrzebałem trupa i chyba nie powinienem był tego robić. W połowie 3 sezonu dałem sobie spokój, nie żeby było jakoś źle, no ale za dzieciaka lepiej się to oglądało. Teraz nastąpiło brutalne zderzenie z rzeczywistością, większość postaci już nie była tak fajna, wyspa nie tak tajemnicza, a wszystkie zwroty akcji i punkty kulminacyjne gdzieś tkwiły z tyłu głowy, przez co serial tracił na mocy.

 

rewatch? nie. wymazanie serialu z pamięci i oglądanie całkowicie na świeżo? jeszcze jak. Szkoda że tego drugiego już w życiu nie doświadczę, może przy demencji.

Odnośnik do komentarza

No z 10 lat temu oglądałem i to tylko raz. 

Sporo rzeczy niestety pamiętam, bo w pilocie jak Czarli zniknął jak byli w przodzie samolotu, którego szukali, to po ponad 10 latach pamiętałem, że poszedł po dragi do kibla, więc pewnie główne wątki też zacznę sobie przypominać, ale póki co daje szansę, bo fajnie znowu poczuć ten dreszczyk tajemnicy.

No i Kate i Clair :wub: 

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Odgrzebię trupa, może ktoś zauważy :dafuq:
Ma ktoś może w kolekcji czwarty sezon z polskim lektorem na DVD?
Z jakiegoś chorego powodu, akurat tylko ten czwarty jest jakimś białym krukiem i nigdzie nie można go dostać (póki co posiadam pierwszy na DVD i dwa następne na BluRay).
Jeśli byłby tu ktoś, kto za rozsądną cenę chciałby się pozbyć sezonów 4,5 i 6 to bardzo proszę o kontakt.
Ewentualnie może zna ktoś jakieś solidne miejsce w sieci, gdzie ten czwarty sezon można by obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
13 minutes ago, Masorz said:

Robię pierwszy od chyba 15 lat rewatch serialu i on się nic nie zestarzał.

Relacje międzyludzkie są przedstawione genialnie.

Obecnie 4 odcinek drugiego sezonu i nie mogę się oderwać.

Z 60% fabuły mi kompletnie z łba wyleciało.

myślę kupić na blu Rayu. Jak byś ocena ta moja decyzje w skali 1-10 Pawle?

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Pierwszy sezon znakomity. Drugi świetny dzięki bunkrowi. Trzeci świetna druga połowa. Czwarty jesszcze miał momenty, ale serial zaczął tracić widzów kiedy zaczęło się kręcenie koła. Podróże w czasie zrobione bardzo dobrze, ale wątek niepotrzebny. Szósty sezon z absolutnie okropną świątynią czy lusterkami na wieży (z widokiem na dom Jacka xD) to totalna żenada :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...