Skocz do zawartości

Lair


KOMODO

Rekomendowane odpowiedzi

hejka

Mam zamiar zakupić Lair, ale mam pytanie do posiadaczy bądź weteranów:

jak mielibyście porównywać jakość grafiki do Uncharted to jak wygląda wasza ocena.

jak z grywalnością?

długość gry około?

i jak z grafiką?[ahh pytałem:D] bo słyszałem na jej temat duużo, ale jka to się ma do rzeczywistości....

dzięki z góy i pozdrawiam wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!

 

Odnośnik do komentarza

Odpalam konsolę, instaluje się update oprogramowanie (2.30), wkładam płytkę z Lair do napędu. Pojawia się aktualizacja (2.10) klikam OK, czekam, czekam i SZAJS!! wyskakuje Error, że jest jakiś je**ny błąd 404 coś z połączeniem. Krew mnie zalewa. Konsola PAL, gra EU, 1 Seria. Nie mogę pograć sobie, kurde! Czy ktoś z Was miał już taki problem, i jeśli tak to czy sobie jakoś z nim poradził?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Odpalam konsolę, instaluje się update oprogramowanie (2.30), wkładam płytkę z Lair do napędu. Pojawia się aktualizacja (2.10) klikam OK, czekam, czekam i SZAJS!! wyskakuje Error, że jest jakiś je**ny błąd 404 coś z połączeniem. Krew mnie zalewa. Konsola PAL, gra EU, 1 Seria. Nie mogę pograć sobie, kurde! Czy ktoś z Was miał już taki problem, i jeśli tak to czy sobie jakoś z nim poradził?

Pozdrawiam

 

ja miałem dzisiaj dokładnie taką samą sytuację. Za 4,5 razem zadziałało.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czołem.

 

Pytanie bardziej ogólnej natury...Lair został oceniony bardzo niejednorodnie - od zachwytów po najostrzejszą krytykę. Akcentowano głównie wspaniałą oprawę (in plus) oraz fatalne sterowanie, zła pracę kamery, niewykorzystany potencjał i schematyzm.

 

Jakie jest wasze zdanie na temat Liar - chodzi o konkluzje z rozmaitych ocen - takie ogólne podsumowanie.

 

Z góry thx za ciekawe, merytoryczne komentarze.

Odnośnik do komentarza

Gra jest nierowna.

Jesli kumasz po angielsku to problemu nie ma bo caly czas dostajesz rozkazy. W ogniu walki czesto zmieniaja sie priorytety i to niektorych zniecheca jesli nie rozumieja rozkazow. Duzo sie dzieje. Wojna na smoku na calego.

 

Co mi sie nie podobalo:

1. Przerwy na cut scenki - nagle robi sie czarny ekran bo sie cutscenka laduje, co wiecej w momencie jak cos ostro sie dzieje (na przyklad scigasz jakiegos kolesia i juz go prawie masz i wlasnie tego dotyczy cutscenka) mozna sie naprawde wkurzyc bo to sa dosc dlugie i irytujace momenty.

2. Czesto naprawde odczucie chaosu dominuje i wkurza. Mysle ze pewne rzeczy naprawde mozna bylo lepiej.

3. Cala historia jest naciagana troche i czasami wydaje sie infantylna.

 

A poza tym sterowanie sixaxisem to zadna filozofia. A bezwladnosc smoka to norma. Nie wyobrazam sobie by smok reagowal lepiej niz smiglowiec (ktory notabene tez ma sporo bezwladnosci) - stad nie rozumiem pretensji do sterowania smokiem.

Dla milosnikow fantasy i smokow pozycja warta polecenia. Dla reszty moze byc nieprzekonujaca.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Tytuł niedoceniony, moim zdaniem. Na początku wkurzało mnie wywijanie padem na wszystkie strony - ręka noga, mózg na ścianie ;) Jednak z czasem można się przyzwyczaić, wprawiłam się do tego stopnia, że zaczęłam dopiero wtedy zauważać pozytywy gry. Latanie, które sprawiało mi trudność zamieniło się w przyjemną zabawę, a widowiskowe walki, starcia i wszelkie inne akcje-kombinacje nie były już tak irytujące. Lair - produkcja zupełnie inna, choć niełatwa, przepiękna i na pewno bardzo widowiskowa, tylko trzeba trochę wysiłku by poczuć się jak Ikar :)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Samo sterowanie smokiem jest spoko, gorzej gdy mamy coś zniszczyć i trzeba się namachać padem góra, dół, góra, dół, można się nieźle zziajać. Ale ogółem na grze się zawiodłem, non stop to samo- na smoka strzelaj, strzelaj, strzelaj i koniec misji. I tak w kółko, nie zaskakiwała niczym. Grafika byłą spoko, pomysł też, ale czegoś mi w tej produkcji brakowało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...