Skocz do zawartości

Unreal Tournament 3


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 248
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dostałem o 13:00 mojego UT3, odpaliłem i nie mogę się oderwać:(

 

Na padzie gra się za(pipi)iście, a mam zamiar zaraz podłączyć klawierkę i myszkę ^_^

 

Jest po prostu ZA(pipi)IŚCIE xD Jedna z najlepszych gier na PS3 :P

 

Świetny patent z tymi odskokami, kilka razy w ten sposób się uratowałem, bo po prostu biegnąć oberwałbym z jednej z trzech rakiet na 100% xD

Odnośnik do komentarza
Dostałem o 13:00 mojego UT3, odpaliłem i nie mogę się oderwać:(

 

Na padzie gra się za(pipi)iście, a mam zamiar zaraz podłączyć klawierkę i myszkę ^_^

 

Jest po prostu ZA(pipi)IŚCIE xD Jedna z najlepszych gier na PS3 :P

 

Świetny patent z tymi odskokami, kilka razy w ten sposób się uratowałem, bo po prostu biegnąć oberwałbym z jednej z trzech rakiet na 100% xD

Graj na padzie. K+M is for pussies ;D

Odnośnik do komentarza
moi drodzy - tylko klawia. to co się dzieje to masakra. mecze na padach wyglądają jak slow motion...

No to mna pozamiatalo. LOL.

Czyli według twojego toku rozumowania na serwerach gdzie można grac i na k+m i na padzie To na padzie jest spowolniona gra. Hmm....

A grałeś w ta gre? Bo moze my o innych rozmawiamy. Np Ty mowisz o wersji PC ktora rzeczywiscie jest troche szybsza niz konsolowa.

Odnośnik do komentarza

nie powiedzialbym ze tempo gry jest takie same.To ze PC jest do bani wszsycy wiemy ale akurat atut myszki i klawy w grach fps jest niepowtarzalny.Widac to po poziomie graczy w wielu grach multi,ktore wyszly na pc i konsole w tych pierwszych mecze sa bardziej zywiolowe a headshot(niekoniecznie w ut) pada 2x czesciej.Gralem w UT na obu platformach i na pc gralo mi sie znacznie przyjemniej wlasnie dzieki sterowaniu k m.Moze maly offtop ale zamiast ut na konsoli wolalbym jakiegos fajnego rpg albo przygodowke na kij nam gatunek typowo PCtowy??

Odnośnik do komentarza
nie powiedzialbym ze tempo gry jest takie same.To ze PC jest do bani wszsycy wiemy ale akurat atut myszki i klawy w grach fps jest niepowtarzalny.Widac to po poziomie graczy w wielu grach multi,ktore wyszly na pc i konsole w tych pierwszych mecze sa bardziej zywiolowe a headshot(niekoniecznie w ut) pada 2x czesciej.Gralem w UT na obu platformach i na pc gralo mi sie znacznie przyjemniej wlasnie dzieki sterowaniu k m.Moze maly offtop ale zamiast ut na konsoli wolalbym jakiegos fajnego rpg albo przygodowke na kij nam gatunek typowo PCtowy??

Takie gry są potrzebne ponieważ zapewniają wspaniałą zabawę multi online a na ps3 nie ma ich zbyt wiele

Odnośnik do komentarza

Tempo gry na PC jest szybsze ale to nie jest zasluga myszy tylko po prostu na konsoli zwolnili ta gre zeby n00by mialy szanse w cos trafic nawet przypadkiem na padzie :lol: Ehh i znowu sie zacznie pieprzenie o tym ze na padzie nie da sie grac tak jak na myszy.

Nie rozumiem cie Izon, jak to po co nam taka gra? Online w tej grze moim zdaniem jest na 9+. Nie dziesiec bo zepsuli voice chat. Bardzo malo ludzi docenia ta gre dlatego ze po paru meczach sie zniechecaja i nie chce im sie w to grac a to dlatego ze dostaja baty. Niestety jesli ktos sie spodziewal latwej i przyjemnej rozgrywki od samego poczatku to niech kupi CoD bo zeby czerpac przyjemnosc z UT trzeba sie sporo nauczyc.

Odnośnik do komentarza

Ja dostalem UT3 i nie moge sie oderwac, kazda rozwalka to ROZWALKA! :D

Trudna, ale wciagajaca i rajcujaca. Niestety jest malo serverow do wyboru (ponizej 10 w DM mi pokazuje ;) ) i czesto laguja, ale jak sie trafi na "dobry" serwer, to mozna grac :lol: Poki co jednak bije w offline z BOTami (ucze sie mapek i samej gry :D ), ale szkoda, ze nie ma splitscreena, bo bym kolegom skopal dupy xD

Gra w UT3 na PS3 przy pomocy myszki to nie to samo co na PC (moze to wina mojego gryzonia :P ) bo celownik jakby bardziej skacze niz sie rusza po ekranie :P

Na PC gra byla szybsza (zauwazalnie), choc gralem tylko w demo, ale na PC nie cieszylbym sie taka grafika (mam GF4MX, w demo gralem u kumpla :P ) i mozliwoscia przelozenia sterowania na Pad'a jak chce sie walnac na wyrku xD

Odnośnik do komentarza
Ja dostalem UT3 i nie moge sie oderwac, kazda rozwalka to ROZWALKA! :D

Trudna, ale wciagajaca i rajcujaca. Niestety jest malo serverow do wyboru (ponizej 10 w DM mi pokazuje ;) ) i czesto laguja, ale jak sie trafi na "dobry" serwer, to mozna grac :lol: Poki co jednak bije w offline z BOTami (ucze sie mapek i samej gry :D ), ale szkoda, ze nie ma splitscreena, bo bym kolegom skopal dupy xD

Gra w UT3 na PS3 przy pomocy myszki to nie to samo co na PC (moze to wina mojego gryzonia :P ) bo celownik jakby bardziej skacze niz sie rusza po ekranie :P

Na PC gra byla szybsza (zauwazalnie), choc gralem tylko w demo, ale na PC nie cieszylbym sie taka grafika (mam GF4MX, w demo gralem u kumpla :P ) i mozliwoscia przelozenia sterowania na Pad'a jak chce sie walnac na wyrku xD

To nie wina myszy, wylacz w opcjach mouse smoothing i problem z glowy.

Szkoda ze tak duzo osob gra na K+M bo z niektorych moga byc niezli gracze a wiekszosc klanow gra na padach.

Odnośnik do komentarza
To nie wina myszy, wylacz w opcjach mouse smoothing i problem z glowy.

 

Ha! Bylem szybszy xD Dawno wylaczylem i jest podobnie, lepiej, ale nie doskonale :lol:

Wczoraj odpalilem meczyk na Warfare z Botami na bodajze Adept (poziom wyzej od Skilled (jak mowilem, trenuje dopiero :P ) i nawet nie skonczylem tego meczu, a trwal ponad 1h ;) Trzeba bylo isc spac :P Ale nadal bylem na pierwszym miejscu :] Chociaz z minimalnymi roznicami pkt :D

Ani chwili nie myslalem sobie - To jest nudne... OFF - tutaj gralem caly czas, wreszcie mnie tylko kark rozbolal (niewygodne krzeszlo :P ) i poszedlem spac, Ale jeszcze wroce do tego meczu :D

Edytowane przez Katana
Odnośnik do komentarza

Pytanie mam dosc wazne..... chce sobie kupic z dwie gierki , bo wlasnie zakonczylem sesje i mam 3 tyg wolnego.... zastanawiam sie nad paroma grami i tez na UNrealem 3.

1 pyatnie: czy gra wciaga jak multi w call of duty4

2 pytanie: czy ma sens kupowianie gierki na ktorej bede gral na padzie bo nei widze checi wydawania kolenej kasy na k+m... boje sie ze po sieci bede dostawal w dupe bo polowa gra na m+k

3 pytanie: kupic wersje PAL czy NTSC ?? wiem ze nie ma ograniczen, ale w przypadku np CALL of Duty 4 mialo to znaczenie bo nei da sie grac na wersji US z kumplami z europy

 

Dajcie znac.... duzo byscie pomogli.....szczeglnie osoby ktore graly w call of duty 4 ( sam gram czasem jeszcze na pc z kumplem w unreala 1 ) :D

Odnośnik do komentarza

IMO multi w UTIII jest nieporownywalnie lepszy/ciekawszy/bardziej rozbudowany/szybszy niz w CoD4. Mam obie gry (CODa sprzedalem, ale gralem wystarczajaco, by wydac taka opinie) wiec mam bezposrednie porownanie.

Tak jak pisal Katana jest podzial serwerow na pad/k+m/wspolne wiec nie masz sie co bac.

Ja osobiscie gram na padzie i... poczatki byly trudne. Zaryzykuje stwierdzeniem, ze to najtrudniejsza gra tego typu dla poczatkujacych. Ale teraz... na padzie gra mi sie swietnie. A mecze w UTIII sa 5000% bardziej emocjonujace niz w nudnym jak ***** CODzie.

Jezeli uwazasz sie za dobrego gracza- bierz UT!! Jezeli chcesz sobie poprostu pograc w niedzielne popoludnia dla relaxu cod jest lepszy.

Dopiero przeczytalem...;] Skoro nie jestes laikiem w temacie UT to juz wogole przechyla szale na jego korzysc. Dla fanow UTIII ta gra jest idealna. Takie opinie slyszalem, bo osobiscie swoja przygode z UT zaczalem wlasnie od III (we wczesniejsze gralem zbyt malo, zeby nazwac sie fanem).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...