Skocz do zawartości

Unreal Tournament 3


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam porównania do klawiatury, w sumie UT3 to mój pierwszy dłuższy kontakt z UT, ale mi gra się wygodnie, chociaż celowanie za pomocą myszki jest na bank bardziej precyzyjne. W sumie nie wiem jakby mi się grało na klawierce i myszce, może ciężko byłoby mi przywyknąć.

Edytowane przez NEMESIS U.S.
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 248
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Pograłem dwa dni i powiem wam, że jedyne czego żałuję to fakt, że nie kupiłem tej gry wcześniej. Swego czasu grałem okazjonalnie na pc z botami w pierwszego Unreala, ale dopiero teraz po wszystkich wojennych pseudo-shooterach jestem w stanie docenić genialność mulitiplayera w tej grze. Mimo, że nie kręcę żadnych dobrych wyników(ratio coś koło 1.4 grając głównie ffa), satysfakcja z gry bez względu na wynik jest ogromna. Tego mi trzeba było!!! Czysty, nieskażony noob'owatością i mainstream'oatowością gameplay :D

 

Akcja dnia: Podniesienie snajperki-> headshot -> obrót 180 -> headshot/doublekill - później zginąłem z 5 razy pod rząd, taki byłem dumny ze swojej akcji :D

Jakby ktoś był chętny udzielić wskazówek/pograć psnID: PurePsycho

Odnośnik do komentarza
Pograłem dwa dni i powiem wam, że jedyne czego żałuję to fakt, że nie kupiłem tej gry wcześniej. Swego czasu grałem okazjonalnie na pc z botami w pierwszego Unreala, ale dopiero teraz po wszystkich wojennych pseudo-shooterach jestem w stanie docenić genialność mulitiplayera w tej grze.

 

Heh, czyli analogiczna sytuacja, jak z Quake 3 i CoD 2. U nas ludzie podzielili się na dwa obozy, jedni naparzali w CoDa, a jak się później okazało tylko ja z kumplem w starego dobrego Kwaka 3. Teraz jest tak samo, ludzie wolą te pseudo shootery aby pokazać że są suuuper pro i takie tam, a w Quaku czy Unrealu zginęli by od razu. Wyszła by ich profesjonalność i skill :tongue: Zdecydowanie wole takie właśnie arcade'owe jechanie po bandzie, gdzie potrzebny jest refleks i kosmiczny manual, a nie jakieś pseudo "taktyczne" itp. multi. Niestety, takich osób jest coraz mniej.

Odnośnik do komentarza

Pograłem dwa dni i powiem wam, że jedyne czego żałuję to fakt, że nie kupiłem tej gry wcześniej. Swego czasu grałem okazjonalnie na pc z botami w pierwszego Unreala, ale dopiero teraz po wszystkich wojennych pseudo-shooterach jestem w stanie docenić genialność mulitiplayera w tej grze. Mimo, że nie kręcę żadnych dobrych wyników(ratio coś koło 1.4 grając głównie ffa), satysfakcja z gry bez względu na wynik jest ogromna. Tego mi trzeba było!!! Czysty, nieskażony noob'owatością i mainstream'oatowością gameplay :D

 

Akcja dnia: Podniesienie snajperki-> headshot -> obrót 180 -> headshot/doublekill - później zginąłem z 5 razy pod rząd, taki byłem dumny ze swojej akcji :D

Jakby ktoś był chętny udzielić wskazówek/pograć psnID: PurePsycho

 

 

Pograłem dwa dni i powiem wam, że jedyne czego żałuję to fakt, że nie kupiłem tej gry wcześniej. Swego czasu grałem okazjonalnie na pc z botami w pierwszego Unreala, ale dopiero teraz po wszystkich wojennych pseudo-shooterach jestem w stanie docenić genialność mulitiplayera w tej grze.

 

Heh, czyli analogiczna sytuacja, jak z Quake 3 i CoD 2. U nas ludzie podzielili się na dwa obozy, jedni naparzali w CoDa, a jak się później okazało tylko ja z kumplem w starego dobrego Kwaka 3. Teraz jest tak samo, ludzie wolą te pseudo shootery aby pokazać że są suuuper pro i takie tam, a w Quaku czy Unrealu zginęli by od razu. Wyszła by ich profesjonalność i skill :tongue: Zdecydowanie wole takie właśnie arcade'owe jechanie po bandzie, gdzie potrzebny jest refleks i kosmiczny manual, a nie jakieś pseudo "taktyczne" itp. multi. Niestety, takich osób jest coraz mniej.

 

W sumie mógłbym napisać, że zgadzam się z Wami w 100%. Cieszę się, że nie jestem jedynym normalnie rozumującym graczem. Panowie, nasza grupka jest niewielka, ale cieszmy się z tego, że jesteśmy świadomi i że doceniliśmy tą pozycję, którą do innych gier nie można porównać.

Ci co jeszcze grają niech mnie dodadzą do friend listy. Mam sporo znajomych, którzy mają w (pipi)e komercję i popularność i po prostu robią swoje w UTIII od zawsze i na zawsze. Bo nam ta gra się nie znudzi choćby przez kolejne 4 lata na serwerach łącznie grało 50 osób. Cieszmy się z tego, że znamy się na grach i nie jesteśmy z tej szarej masy, która kuca, przycelowuje i strzela w call of duty!;] Dodawać do znajomych , hostować, zapraszać i grać KU*WA!!

Odnośnik do komentarza

Wczoraj udało się rozegrać kilka spotkań w Greed'a, zebrało się trochę polskich graczy (ArturNOW, Pure_Psycho, Adamcky... ). Składy były uzupełnione losowymi graczami, albo zagranicznymi znajomymi i jak dla mnie całkiem fajnie się pograło :D Szkoda tylko, że część ludzi się tak spóźniła (ADAMCKY!!!!!) i że kilka osób ostatecznie w ogóle nie dotarło...

Następna ustawka już na dniach, ktoś chętny na granie? Pisać na PSN.

 

Linu_

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...