Skocz do zawartości

Unreal Tournament 3


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 248
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

a ja swojego ut3 odebrałem dzisiaj. I się nie zawiodłem. Ogólnie rzecz biorąc w fpsy na konsoli nigdy nie grywałem, bo zawsze sądziłem, że będzie ciężko przestawić mi się z mk na pada. Ale w związku z tym, iż od pewnego momentu dałem sobie spokój z modyfikacjami sprzętu pc, została sama konsola, a co za tym idzie na padzie pocinam zaledwie od czasu premiery cod4. No i nie jest tak strasznie. Po swojej osobie mogę stwierdzić tylko tyle, że żeby sobie nieźle radzić (co nie znaczy, że zarządzać) w fpsy na padzie nie trzeba nie wiadomo jak trenować ;p wystarczy być ogarniętym i wiedzieć jak się gra w shootery ;o Jednym słowem trochę doświadczenia, nabytego nawet na pc, i można grać. Natomiast co do samego UT to hmmm..nie mam odniesienia do poprzednich części, bo i owszem, zagrywałem się w Unreal Tournament, ale tylko w pierwszą część - do spółki z q3 i cs. I moje odczucia są ...wooow.. oldschool bejbe .. ;p

 

I jeszcze słówko odnośnie porównań coda i ut3. Już gdzieś wcześniej pisałem, że cod przypomina mi cs'a. Nie wiem czemu tak jest, ale moim zdaniem obie te gry miały podobny feeling. Natomiast UT3 to jak powrót do pierwszego UT/q3 ;d

Edytowane przez maUpEck
Odnośnik do komentarza

No liczba sie zwieksza. A tak wogole to zagralem 10 meczy w roznych trybach i w 7 byli Polacy... no fajnie..to cieszy.

A jeszcze dodam .. mapy naprawde sa niezle. Własnie takiej gierki mi trzba bylo :)

A teraz pytanie... czy jak wyjdzie wersja PAL czy beda podobne problemy jak z COD4 jelsi chodzi o gre z ludzmi z EU?? czy to tylko skutek petcha w cod4?

 

 

Polecam kupno Dualschocka 3 .. naprawde daje rade:)

 

 

Ech mialem dwie zwiechy podczas wchodzenia na server :) ale kapa.... tesknie za czasami keidy zwiecha konsoli to byl tylko mit albo wyjatki... ;)

Edytowane przez Styku
Odnośnik do komentarza
Tak, najczesciej z uk i nl. Okolo 20 % wszystkich jst z europy.

Rozumiem, ze jesli sa juz serwery EU. to mozna sie do nich podlaczyc posiadajac wersje US.

Zastanawiam sie nad zakupem gry, ale nie chce zeby wyszly jakies problemy wersji US. z graniem i podlaczaniem do serwerow -rozniez EU , wiec nie wiem czy nie lepiej zaczekac do premiery EU. ;)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Tak, najczesciej z uk i nl. Okolo 20 % wszystkich jst z europy.

Rozumiem, ze jesli sa juz serwery EU. to mozna sie do nich podlaczyc posiadajac wersje US.

Zastanawiam sie nad zakupem gry, ale nie chce zeby wyszly jakies problemy wersji US. z graniem i podlaczaniem do serwerow -rozniez EU , wiec nie wiem czy nie lepiej zaczekac do premiery EU. ;)

 

kazdy gracz moze postawic swoj serwer - stad te europejskie serwery.

SDK dla edytora map UT3 ma jednak jedna ciekawostke - mozna tam wybrac (a nawet trzeba) wersje gry na PS3 - do wyboru jest North America, Europe i bodajze cos jeszcze. zatem MOZE SIE ZDARZYC, ze nie bedzie mozna grac miedzy roznymi wersjami gry. oby nie.

Odnośnik do komentarza
mnie też to interesuje, a nie chce mi sie szukać po zagranicznych forach :P

 

Posłucham opinii ekspertów :)

ożeszty leniu jeden ty...

 

PP generalnie ma za zadanie zmienić sposób wyświetlania kolorów oraz jasność obrazu. Nie wpływa na ilość wyświetlanycha klatek ani inne parametry. Generalnie im wyższy poziom, tym kolory mają być ostrzejsze i obraz jaśniejszy (w uproszczeniu).

 

Mamy do wyboru opcje:

Intense,Muted,Default.Vivid

 

Tak naprawdę do zależy tylko od Was jak WAM się podoba. Różne są efekty na różnych telewizorach. To co warto zapamiętać, to fakt, że polepsza to szczegółowość obrazu, co czasami może nie wyjść lokacji na dobre ;)

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.