Skocz do zawartości

Unreal Tournament 3


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 248
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chcialem nawiazac do patcha... ktorego dalej nie ma... Na forum EG pobanowali ludzi, ktorzy zaczeli sie troche mniej przychylnie odzywac w stosunku do Epic, ale odpowiedzi od Marka dalej nie ma. To jest robienie klienta w butelke i plucie nam w twarz. Placimy za produkto, ktory jest mocno niepelny i jeszcze jestesmy pozniej oszukiwani i lekcewazeni. Epic powiedzial, ze pracuje nad patchem i mysla, ze caly swiat bedzie ich po stopach calowal, za tak wspanialomyslna rzecz

Odnośnik do komentarza
Sprawdzal ktos juz Freez Raya?? Nowa bron, a raczej mutator, ktory przeksztalca Shock Rifle. Ciekawe czy da sie tworzyc calkowicie nowe bronie, czy pojazdy, bo poki co to tylko widzialem ich przerobki.

Pozdro;]

świetna zabawa z tym freeze rayem - troche przesadzony czas zamrożenia alt. fire ale kogo to obchodzi ;p

Odnośnik do komentarza

a ja bardziej polecam DM na fearlessie z 15 botami na novice. Mutatory Kills slow time, giblarcostam (trzeba sciagnac- mutator, dzieki ktoremu przeciwnicy rozpadaja sie nie wazne czym ich zabijesz, oraz wiecej czesci ciala i krwi). Zgascie swiatlo, rozkreccie glosniki i spalcie jakiegos jointa przed tym. TEGO SIE NIE ZAPOMINA!!;]

Odnośnik do komentarza
Wogle jest to jedna z najbardziej rzeznickich gier w jakie gralem latajace szczatki po calej planszy poprostu brak slow:)A ja myslalem ze w Resistance jest ostro.

No jest sieka, grafika zaje.bista, kozackie dzwieki, mapy to mistrzostwo (+ okolo 60 dodatkowych za darmo!!) a na dodatek tak zbalansowanych broni i ogolnego gameplayu nie znajdziecie w zadny innym FPSie. Tylko co z tego jak wiekszosc ludzi tej gry nie docenia albo sprzedaje tydzien po kupieniu bo dostaje baty... Smutne ale prawdziwe... :P

Odnośnik do komentarza
Wogle jest to jedna z najbardziej rzeznickich gier w jakie gralem latajace szczatki po calej planszy poprostu brak slow:)A ja myslalem ze w Resistance jest ostro.

No jest sieka, grafika zaje.bista, kozackie dzwieki, mapy to mistrzostwo (+ okolo 60 dodatkowych za darmo!!) a na dodatek tak zbalansowanych broni i ogolnego gameplayu nie znajdziecie w zadny innym FPSie. Tylko co z tego jak wiekszosc ludzi tej gry nie docenia albo sprzedaje tydzien po kupieniu bo dostaje baty... Smutne ale prawdziwe... :P

No wlasnie posiedzieli by troche dluzej to by docenili co to jest za gra ja odliczalem dni do europejskiej premiery i sie nie zawiodlem ta gra idealnie trafia w moj gust hehe.KUKLES nie wiem czy mi sie wydaje ale widzialem cie w rankingu calkiem wysoko?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...