Skocz do zawartości

Unreal Tournament 3


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie.. jak wczesniej napisałem.. rzgrywka nie jest w cale taka trudna... pisze to jako fan COD4, ktory jest powolna gra przy UT ale czesto jestem na pierwszysch miejscach w Deathmetchach ku mojeju zdziwieniu... (chociaz nie bede wymiatał ja Admacky - widziałem Twoje statsy) i to z zepsutym padem :/ .. lewa gąłka sie nie centruje a z prawej strony nie zawsze "odczytuje" ruch gałki :/ ... przymierzam sie do kupna DS3

 

Polecam gre.. cąłkiem inna niz COD to napewno.. moim zdaniem duzo lepsza niz Resistance (Adamcky nie krzycz :/ )

Fajan zabawy tylko brakuje mozliwosci rozmowy przez headset tzn jest ale bardzo uciazliwe i wogole jest cicho na serverach...

 

Jeszcze przed kupnem myslałem ze bede najczesciej bede uzywał pojazdów w tej grze... ale nie, nie liczac tego ze sterowanie skopane (ciezko reaguja na skrety) to jednak walka w klasyku jest lepsza.

 

Teraz czekam aby wyszły jakies fajne mody, pełne mody np. Tactical OPS z pc wyszedł na UT 1 na 2003 i mam nadzieje ze teraz tez zrobią... jest to gra na ktorej najwiecej grałem na PC i byłem w dwóch klanach a to cos wyjatkowego ;)

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 248
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No, pierwsze kilka meczow za mna. Poczatkowo rzeczywiscie trudno, zwlaszcza ze na dzien dobry wpadlem na serwer Selena_PL ktory wygrywal wlasciwie kazde mecz:). Brzydko byc tak wdeptanym w ziemie przez rodaka, ale 4-5 meczy wysatrczylo bym i ja sfragowal 25 ludkow i stanal na 1 miejscu podium;). Jednorazowo, ale co!^_^ Ej, nie kumam paru rzeczy. O co tak dokladnie chodzi z tym slynnym "Core"? I gdzie doc holery moeg sprawdzic moje statsy? w "Leaderboards" zawsze mam czysto:|.

Odnośnik do komentarza
Komodo CORE oznacza ze wersja gry US nie moze grac z wersja EU. Jesli myslisz powaznie grac zaprawszam na laddery consolegaming.eu a jak wyjdzie patch to licze na wyzwanie mnie w single ladder.

"Jak wyjdzie"^_^. Oby to nie bylo za 100 lat, bo pewnego dnia ta gra mi sie znudzi i "pojedzie do kogos innego". Ja nie potrafie grac pol roku w jedna gre:). A jak jest z tymi statsami? I gdzie mam odhaczyc zeby mi nie pokazywalo serwerow europejskich? No przeciez prawie same "nasze" mi wyswietla:|.

Odnośnik do komentarza

No to w końcu jak to jest bo już zgłupiałem. Mam rozumieć że będę mógł grać na serwerach europejskich ale tylko z ludźmi którzy mają wersje amerykańską? Przecież to jest totalny bezsens, coraz więcej ludzi będzie miało wersje europejską więc coraz trudniej będzie spotkać kogoś kto ma amerykańca, a granie na serwerach amerykańskich odpada bo mam za małą prędkość netu. Niech ktoś to potwierdzi bo jak tak to się wstrzymam i kupie wersje EU.

Edytowane przez wiedzminka
Odnośnik do komentarza

Bezsensu kupowac wersje US jjuz po premierze wersji EU chyba ze za dwa razy taniej :( . vA znajac ten swiat nie tylko teraz al i pozniej napewna beda jakies problemy miedzy US a EU - TY jests z EU wiec zawsze bedzie Ci wyszukiwało servery z najnizszym pingiem czyli EU... czyli mozesz miec problemy... ryzyko Twoje... ja czekalem do premiery i teraz mam EU i nie mam zadnych problemów z podłaczeniam sie do "meczy".

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wrescie kupilem gre musze przyznac ze masakra jest jak ja(pipi)e...W pierwszych meczach to dobrze okiem nie mrugnolem a juz mnie nie bylo:))Musze troche pocwiczyc bo tak wperd....dawno nie dostawalem:)Dodam ze po grafice spodziewalem sie nieco wiecej ale zle nie jest macie tez na poczatku meczu chamsko doczytujace sie tekstury?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...