Skocz do zawartości

Unreal Tournament 3


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 248
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spokojnie wiiboxstation, z Europejczykami da się grać :) problem z "core" pojawia się tylko gdy chcemy się połączyć do amerykańskich łącz(a bynajmniej mam taką nadzieję)... Dzisiaj pierwszy raz od ponad tygodnia włączyłem UT'a i zaczęły się z tym jaja... Wie ktoś więcej na temat tego patcha/modu, czy jak to tam nazwać? Da się to skądś ściągnąć/ominąć?

Odnośnik do komentarza

Kilka spostrzeżen i pytan

 

1 czym msie rózni srver PURE od reszty ?

2 poczym poznam ze gram z bhotami a nie z ludzmi :)

3 Co oznacza ikona U przyn nicku gracza ?

 

 

Niestety sa czesto duze lagi.. nawet przy niskim pingu

Muzyka podczas rozgrgrywki jest za cicho... dodatkowo nikt nie uzywa Headsatów to wogóle cicho i pusto...

 

Lagi i pustki... to moze skanczyc sie zle...

Odnośnik do komentarza

1. Serwery Pure to serwery rankingowe, na których naliczane są statystyki do głównych leaderboardsów.

2. Tutaj chyba musisz polegać na znajomości imion/pseudonimów botów - nie ma jakiejś specjalnej informacji o ich występowaniu w grze.

3. Nie dam sobie ręki uciąć, ale jest to chyba host gry.

 

Muzykę da się podkręcić więc raczej to nie jest problem ;) Ale jeśli chodzi o hs'y to już jest przegięcie :) Podobno jest możliwość posługiwania się nimi, lecz trochę niepraktyczna(prawy d-pad). Trzeba czekać na patcha!

Odnośnik do komentarza
Spokojnie wiiboxstation, z Europejczykami da się grać :) problem z "core" pojawia się tylko gdy chcemy się połączyć do amerykańskich łącz(a bynajmniej mam taką nadzieję)... Dzisiaj pierwszy raz od ponad tygodnia włączyłem UT'a i zaczęły się z tym jaja... Wie ktoś więcej na temat tego patcha/modu, czy jak to tam nazwać? Da się to skądś ściągnąć/ominąć?

 

Witam

Cały ten "core package" nie jest do sciągniecia,po prosty EU I USA nie pograją narazie razem aż do momentu wypuszczenia patcha. Po prostu hujnia,ja mam region free i z serwerami EU mi sie nie łączy tylko z hamburgerami.

Narazie pozostaje grać z ludzmi z tą samą wersją gry.

pozdrawiam

MrArt-PL

Odnośnik do komentarza

Przy wyborze gry klikasz trojkat i wyswietlaja Ci sie informacje w tym ilosc botow. Jesli jest 0 to znaczy, ze botow w grze nie uswiadczysz.

Ikona U przy graczach to nie jest wskazanie hosta- tez tak myslalem kiedys, ale wiele razy ta ikone ma nie tylko jeden gracz.

Co do HS to fakt- powinni zrobic open mica jakiegos. A poki co pozostaje Ci przestawic voice chat ze strzalki w prawo na jakis inny wygodniejszy guzik ( u mnie L3).

 

Serwery CORE.... to jest dziwne. Problem pojawil sie na tydzien przed premiere EU... Dodatkowo w nocy (4-5 rano) gdzie 80% serwerow powinno smigac z wersji US tez posiada to do sciagniecia... Na szczescie mam na liscie znajomych paru dobrych, stalych hostow z ktorymi razem gram. Ewentualnie sam hostuje. Czekamy na patcha.... ehhhh

Odnośnik do komentarza
UT3 bije online COD4 - wreszcie nie męczę się z czekaniem - po prostu gram. esencja rozrywki. definicja konsoli

 

No pod tym wzgledem to UT nie jest jeszcze (mam nadzieje) duzo lepszy niz cod. W tym temacie dalej bryluje Resistance.

Jednak UT oczywiscie bije na glowe systemem rozgrywki. Czuc POWER grania. Wszystkie nazwy rzucane przez komentatora sa PRZESWIETNIE NIESMOWICIE NAJLEPSZE NA SWIECIE!!

MEGA KILL

DOMINATING

MONSTER KILL

HEADSHOT

HEADHUNTER

FLANK MASTER

FIRST BLOOD

GODLIKE

I wszystkie doslownie wszystkie inne;]

Odnośnik do komentarza

Nie przesadzajmy, po patchu w cod'zie nie uświadczy się już czekania :/ no chyba, że natrafi się na "linię trafnych hostów", którzy właśnie zamykają swoje lobby ;)

 

Jednak, co do rozgrywki to zgadzam się z poprzednikami, że UT3 w tej bryluje! A to dzięki swoistemu powerowi bijącemu od tego tytułu no i wszelkich przyznawanych graczowi tytułów(zachęcaczy?) wymienionych przez Adama :/

 

Jedyny problem tej gry to Core Package :/

Odnośnik do komentarza
Nie przesadzajmy, po patchu w cod'zie nie uświadczy się już czekania :lol: no chyba, że natrafi się na "linię trafnych hostów", którzy właśnie zamykają swoje lobby :/

 

Jednak, co do rozgrywki to zgadzam się z poprzednikami, że UT3 w tej bryluje! A to dzięki swoistemu powerowi bijącemu od tego tytułu no i wszelkich przyznawanych graczowi tytułów(zachęcaczy?) wymienionych przez Adama ;)

 

Jedyny problem tej gry to Core Package :/

Wez pod uwage ze patch do CoD wyjdzie moze za tydzien, moze za 2 a moze za miesiac a Ktos z epic pisal ostatnio na forum epic ze patch do ma byc do konca tygodnia. Naprawi tez core package.

 

Mnie martwi to ze polska scena UT praktycznie nie istnieje, jedyna osoba ktora spotkalem oprocz Kuklesa i Pascoulda traktujaca UT bardziej powaznie jest Adamcky bo reszta gra bardziej for fun niz po to zeby byc z kazdym dniem lepszym. Grajacych dobrze polakow jest tak malo ze nam w klanie brakuje osob :/

Odnośnik do komentarza

Wlasnie dostałem moj egzempalaz i jetem uradowany :/ myslalem ze bedzie trudno o tu po paru meczach online jest miodnie i licze tylko na siebie nie jak w cod jak wpadalem na dwuch lepkow to moj skill nie mial znaczenia a tu plansze sa takie duze ze praktycznie wszystkie pojedynki jeden na jeden i naprawde cieszy oko kazdy kill az chce sie grac:) bede trenowal Adi moze do teemu uda mi sie wbic!!! a cod idzie na odpoczynek, dlugiiii odpoczynek UT rzadzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MONSTER KILL

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...