Skocz do zawartości

Unreal Tournament 3


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 248
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od dziś Unreal kręci sie w mej maszynce. Na razie muszę poznać plansze ale nie jest tak źle, na padzie gram od zawsze więc nie mam na co psioczyć hehe.

 

Szukam linku do map plansz z rozmieszczeniem broni i pojazdów. Gdzieś kiedyś znalazłem taki adres, przekopałem ten temat chyba do 15 str w tył i nic nie znalazłem. Może ktoś z Was mnie poratuje ?

Odnośnik do komentarza
Ja również dzisiaj kupiłem tą grę i mam jedno pytanie. Czy to prawda że w rozgrywce przez sieć na jedną mape są wrzucani prawdziwi gracze i boty? Jeżeli rzeczywiście tak jest to po czym rozpoznam kto jest botem a kto nie?

 

Tak to prawda, host ustala ilość botów na planszy (może ustawić 0 ). Podczas wyboru serwera naciśnij trójkąt (chyba :P  w robocie jestem i nie mam jak sprawdzić) pokaże Ci ilość botów na tym serwie. A tak na oko to po imionach (musisz poznać imiona postaci)  i po tym że często stoją w miejscu i strzelają hehe

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Szukam linku do map plansz z rozmieszczeniem broni i pojazdów. Gdzieś kiedyś znalazłem taki adres, przekopałem ten temat chyba do 15 str w tył i nic nie znalazłem. Może ktoś z Was mnie poratuje ?

 

ps. gdzie jest redeemer na deimosie ??

 

|

|

|

V

@Kukles

 

Dzięki kolego

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Heh, ostatnio miałem fajną akcje. Gram sobie w UT3 ale jakoś coś nie idzie za bardzo, postać sie zatrzymuje po czym biegnie dalej i znowu stop. Obrywam przez to po (pipi)e aż miło - j@$#^e lagi myśle. Ale coś tu jest nie tak, przecież strzały nie mają opóźnienia... no nic, wyszedłem żeby sie nie denerwować. Do czytnika powędrował DMC4 i heya na DMD sobie przechodze dalej. No i znowu bęcki od oponentów zbieram, postać jakoś dziwnie reaguje, nie przyśpiesza po dłuższym wychyleniu gałki, a niekiedy nawet sie zatrzymuje. Po tym zdarzeniu już wiedziałem o sso chassi - pad odmówił posłuszeństwa! Ja pie%@*le! Po takim czasie dopiero mu sie przypomniało żeby zdechnąć? Tyle godzin W Res'a, Skate i CoD 4 (fpp online to w ogóle masakratory analogów), rozkręcanie, smarowanie itp. Gałki dosyć ładnie wracały na miejsce więc dało by sie grać, ale on dla odmiany zaczął przerywać... , całe szczęście, że miałem drugiego w zapasie:)

 

Widze, że niektórzy narzekają na małą liczbę Polaków grających w UT3, postują swoje PSN ID i szukają chętnych do gry... Na ok 10 osób, do których wysłałem friend inv może ze 3 odpowiedziały... z takim podejściem to sobie możecie... . Tak samo z Polakami, których spotykam w grze - nie odpowiadają... żal. Mam wersje PAL jakby co.

 

PSN ID: Assphalt

Odnośnik do komentarza
Mam male pytanie gram dzisiaj DM i zdazylo mi sie zreszta nie pierwszy raz ze wszystko bylo szybciej czyli bron szybciej strzelala i wogle szybciej chodzilem a masakra to juz wogle byla nie do opisania dlatego pytam to sie jakos ustawia???

 

Ktos wlączyl moda berseker

 

raczej tego przyspieszajacego czas - sam berseker wzmacnia sile broni, najfajniejszy jest efekt po zastosowaniu wlasnie tego moda speed up i berseker na raz :D

Odnośnik do komentarza

Mam male pytanie nie wiem gdzie spytac a meczy mnie to jak cholera.Wczoraj chcialem pozgrywac sobie troche nowych mapek stworzylem foldery takie jak trzeba na swoim Memory Stick weszlem na odpowiednia stronke pieknie sie sciagnelo przechodze do gry wchodze w Community nastepnie My Conten wskazuje moja karte i tu jest problem wyskakuje mi There is no data tak jakby nic nie bylo a przeciez sie pieknie sciagnelo.Wie ktos o co chodzi czy robie cos zle?mnial ktos tez taki problem?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Witam

Mam male pytanko czy Unreal 3 na laczu 512 chodzi plynnie bez lagow? Czy oplaca sie kupowac unreala z takim laczem? Prosze o szybka odpowiedz

Z gory dziekuje

 

Chodzi jak marzenie. Z hostowaniem możesz mieć pewne problemy (pewnie mały upload przy takim łączu masz) ale przy dołączaniu do już istniejących gier nie powinieneś mieć problemów. Ważny jest przedewszytkim jakie masz pingi. Na łączu o dużej przepustowości ale też dużym pingu to sobie nie pograsz.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...