Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

obraz001vc9.th.jpg

 

Nic nie ustawiałem bo mi sie nie chciało xD. Tak wiec widać jakiś kwiatek na głosniku czy cos itp. Komórka nie daje rady niestety, wiec jest fchui pomaranczowo :D. To pokoj w ktorym gram, cieżko to nazwać HC rommem no ale..

 

Jak chcecie to wam cykne foty w dzien :P, przynajmniej bedzie cos widac

Edytowane przez bajej
Odnośnik do komentarza
obraz001vc9.th.jpg

 

Nic nie ustawiałem bo mi sie nie chciało xD. Tak wiec widać jakiś kwiatek na głosniku czy cos itp. Komórka nie daje rady niestety, wiec jest fchui pomaranczowo :D. To pokoj w ktorym gram, cieżko to nazwać HC rommem no ale..

 

Jak chcecie to wam cykne foty w dzien :P, przynajmniej bedzie cos widac

 

Widzę chyba samsunga, x'a, jakąś wieżę i wideo/dvd/dekoder? Ale kwiatki rozwalają, postaw ten po lewej na kolumnie - będzie równo :P

Odnośnik do komentarza

Samsung 32' M71 o ile dobrze pamietam, wazne ze działa i kolorki ma zaje.biste. Cyfra+ HD recorder i moja ulubiona mini wiezyczka sony, ma z 9 lat ale gra cudownie ^^, tylko laser juz siadł.

 

A co do kwiatkow to sam nie wiem jak one sie tam znalazly, ale nie przeszkadzają mi.. Nawet nie chce mi się sciagnac tego z głosnika :D

 

Odnośnik do komentarza

Zmiana biurka pod komp oraz doładowanie go drugą 360tką wraz z LG-kiem 22' w połączeniu z HDMI. Cudo.

17604258zw6.th.jpg

 

Tutaj stara ale nadal działająca po przejściach we Frankfurcie 360tka ;)

31826121dq1.th.jpg

 

ah te kable :f nie mam pojęcia jak to pochować aby widać nie było. W domu powinien być jeden wielki czujnik "blufut" i wszystko nań działające.

Edytowane przez KoBik
Odnośnik do komentarza

Lucek, ja to nazywam genialnym pokojem. Dużo miejsca, porządne, niewyrafinowane meble (in plus), mocne kolory połączone ze stonowaniem. Rzeczy mają swoje miejsce i wszystko masz jak na dłoni. I ten no... nooo... no ten obrazek z kwiecistym wzorem na ścianie (efekt ubogiego słownictwa :[).

 

Ale z jednym sobie chłopie przechlapałeś. JAK, pytam się, JAK można tak położyć oryginalną kopię gry? Nieładnie... :cierpienie:

 

 

PS: Figurki też masz konkretne. :yes:

Odnośnik do komentarza
no ten obrazek z kwiecistym wzorem na ścianie (efekt ubogiego słownictwa :[).

to jest bambusowa roleta z namalowanym czarnym lakierem wzorem ;)

Ale z jednym sobie chłopie przechlapałeś. JAK, pytam się, JAK można tak położyć oryginalną kopię gry? Nieładnie... :cierpienie:

oj no jakos tak wyszlo :blush:

No Lucek ładnie, sam zmieniłbym meble itd ale wolę wydawać kasę na sprzęt elektroniczny :f a potem nie mam jak się rozmieścić. Cóż, bywa.

na szczescie z mebli kupowalem tylko wersalke, reszta to dobytek mojej ukochanej ;) niezle by dalo po kieszeni jakbysmy musieli to wszystko kupowac - to fakt :/

Odnośnik do komentarza
Ale z jednym sobie chłopie przechlapałeś. JAK, pytam się, JAK można tak położyć oryginalną kopię gry? Nieładnie... :cierpienie:

 

Po prostu Lucek jest obrzydliwe bogaty do tego stopnia, że może pozwolić sobie kłaść płyty w taki sposób.

 

Jutro posprzątam (aktualnie mam HCroomiarski bałagan) i wrzucę zdjęcia swoich czterech kątów. Trochę się zmieniło od czasu, gdy dawałem zdjęcia w tym temacie.

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...