Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Gość ChOomik

dobrze że Ci ktoś zdjął.. uważaj żeby Ciebie chociaż nie udupili :|

 

wracając do gooralesko- grając na ps2 czujesz przepaść między generacjami? ;>

Edytowane przez ChOomik
Odnośnik do komentarza

Jeżeli Gooralesko tak jak pisał że, gra w Gow-y to przepaść może być jedynie na niekorzyść current genów ;) . Bo Gow do dzisiaj wygląda a tym bardziej smakuje za(pipi)iście. Swoją drogą Kratos musi być nieźle wkur.wiony że chodzi na różowej konsoli hehe.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
Jeżeli Gooralesko tak jak pisał że, gra w Gow-y to przepaść może być jedynie na niekorzyść current genów ;) . Bo Gow do dzisiaj wygląda a tym bardziej smakuje za(pipi)iście. Swoją drogą Kratos musi być nieźle wkur.wiony że chodzi na różowej konsoli hehe.

Na LCD GOW i GOW2 wyglądają paskudnie. Wszystkie niedoskonałości oprawy graficznej wliczając strqasznie niską rozdzielczość natywną (Na bank nie jest to 640-480 a znacznie niżej) czy każdą słabą teskturę (A tych jest cała masa - nie dziwota. W końcu to konsola z 32MB ramu) są widoczne i kłują w oczy ze zdwojoną siłą. Grałem przez chwilę na CRTku Soniaczu 21" przez zwykłego composite'a i wyglądało to o wiele lepiej niż na zestawie komponent-LCD.

 

GOWy nadrabiają fenomenalną grywalnością ale były ewidentnie tworzone pod telewizory CRT. Mój znajomek, który ma CRT Philipsa 720p mówi że na jego TV dzięki kineskopowi Kratos prezentuje się naprawdę znakomicie (w porównaniu z tym co widział na moim LCD). Wierzę mu na słowo po tym co widziałem przez kompozyt na CRT.

 

Poza tym słcyhać również archaizm jakości ścieżki dźwiękowej. Żeby mnie ktoś źle nie zrozumiał - mówię o samej jakości wszystkich dźwięków w GOWach a nie ich "fajności" bo to drugie jest kwestią gustu. Po odpaleniu Dead Space czy Mass Effect, a poźniej GOW2 na tym samym sprzęcie audio, można zrozumieć o czym mówię.

 

 

Dzięki chomik, sam urządzałem.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Frontowy pod telewizorem, jeden boczny na biurku, drugi na stoliczku nocnym bliżej telewizora, prawy tylni na drugim stoliku nocnym, lewy tylni na półkach ;)

 

 

@Donsterydo: Wszystkich to nie, ale np. teraz jednocześnie korzystam z kilkunastu :) Zależy, czasem interesuje mnie cała książka, czasem kilkanaście stron, kilka rozdziałów itp. Głównie dotyczą stosunków międzynarodowych, dyplomacji, Francji, jej historii a w szczególności jej byłych kolonii. A na wysokość jest ich drugie tyle bowiem sufit ma ponad cztery metry wysokości :P

 

A łóżko jest niskie, ale wygodne, bo szerokie ;)

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...