Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

To ostatnie zdjęcie to przegięcie, ale nie zgadzam się, że jest tak tragicznie jak piszesz. Reszta jest ok. Kanapa byle była wygodna i nie robiła hałasu sprężynami przy używaniu ( buehehehehehhehe ), meble wyglądają na nowe i są ładne. Przyczepić się można do podłogi, listwy na dole etc. ale to typowa domena polskich mieszkań. Na niektóre rzeczy po prostu nie ma się wpływu. Ubol lepiej rozglądnij się w Ikei za jakimś małym stanowiskiem gracza i zabieraj sprzęcior od mamy :)

Odnośnik do komentarza

Nadaje się do tematu o bezguściu w polskich mieszkaniach :/ Meblościanka, niewygodna kanapa, obrus pod telewizorem, niegustowne ozdoby, sztuczne kwiaty, brzydkie ściany.

Z pozostałymi zarzutami się zgadzam ale jestem pełen podziwu jak ze zdjęcia wywnioskowałeś iż kanapa jest niewygodna. Brawo za sokole oko! ;)

Wywnioskowałem z doświadczenia. Niedawno wybierałem sofę do pokoju i siadałem na kilkudziesięciu, toteż się poznałem na tego typu rzeczach ;D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Sygnał z PC leci panoramiczny, "rozbity" na obu monitorach jednocześnie ?
Tak, dodatkowo centralka pracuje najczęściej na odwróconym pivotcie (więcej miejsca w pionie) natomiast prawy jako pomocniczy.

 

 

Klawa to Logitech Illuminated ?
Szybko niszczę klawiatury (kilka juz utopiłem) więc lepszym rozwiązaniem była UltraX Black - kosztuje tylko 100pln więc nawet jak ją zaleję to nie będzie nerwów a skok i ergonomię ba zbliżoną do Illuminated. Jedyne co zawsze muszę "tuningować" to lewy crtl i lewy shift, bo mają słaby czas odpowiedzi.

 

 

 

Teraz szukam jakiegos dobrego stereo a Z5500 idą na odstrzał, bo grać nie gram już od kilku lat więc i 5.1 nie jest mi potrzebne :]

Odnośnik do komentarza

Powiedz mi co to za stojaczek dla sluchawek bo wlasnie czegos takiego potrzebuje. Chyba ze to cos z stylu makgajwera. czy nie przypadkiem senki 555? ja chetnie wezme centralke od z-5500 bo w moich lampka od podswietlenia padla ;D ( pewnie da sie to banalnie naprawic ale sie nie znam ).

 

Z glosniczkow to sobie Z4e wez, u mnie sprawuja sie wysmienicie ;P

Odnośnik do komentarza

Stojak jest od Vivanco; masz dobre oko - to są HD555 :thumbsup:

 

Jeśli chodzi o głośniki to celuję bardziej w jakiś middle high-end - jeśli znajomy się nie rozmyśli ws. przebudowy swojego kącika to może uda mi się zakupić po okazyjnej cenie wygrzane AE Aelite 2. Swego czasu zastanawiałem się nad Mako ale miałem okazję przetestować i stwierdziłem, że nie są warte takich pieniędzy; owszem emulacja 5.1 przy 2.1 wychodzi im znakomicie ale to nadal "tylko" głośniki multimedialne.

 

W centralkę Z5500 możesz bezproblemowo ingerować - wymiana diód jest naprawdę bardzo prosta a do tego możesz je wymienić na inne (polecam zimną biel)

Odnośnik do komentarza

Dzieki za linka do stojaka, pewnie na poczatku nowego miesiaca taki wlasnie u mnie zawita.

 

Co do Senków, latwo bylo je rozpoznac poniewaz sam takie posiadam ;)

Patrzac na te glosniki to w sumie pierwszy raz o nich slysze. Jestem ciekaw czy naprawde dzwiek tych Mako bylby lepszy od przykladowych Z-2300? Ja w sumie jestem wierny Logitechowi i ciezko byloby mnie przekonac na inna marka glosnikow ( nie mowmy tutaj o AE Aelite bo to akurat inna polka ).

 

Co do Z5500 to widze ze otworzyc go nie trudno ( zadne zatrzaski tylko srubki ) wiec zostaje pewnie wymiana diody. Nie bede sie bawic przeciez w gwarancje gdzie kaza mi caly komplet przynosic, ogolnie to jakies nieporozumienie jest. Dzieki raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza

No właśnie mam ten sam problem, wyświetlacz poszedł się walić a raczej podświetlenie w nim. I teraz każą mi wysyłać cały zestaw co kompletnie mi się nie uśmiecha.

 

I teraz pytanie; bez problemu można wymienić tą diodę? Gzie najlepiej ją dostać? W sumie to nawet nie wiem jak się poprawnie na nią mówi, jaki model czy co. Chętnie bym zmienił kolor np na tą zimną biel.

 

Sory za tępe pytania ale ciemny jestem w temacie.

Odnośnik do komentarza

Ja po prostu rozkrece to i zobacze co to za dioda, mozesz ja odlutowac i zobaczyc jak ona wyglada. Po wygladzie juz chyba zobaczysz jakie ma napiecie i wtedy idziesz do byle jakiego elektronicznego i kupujesz jaki kolor chcesz tej diody. Napewno maja. Potem juz tylko przylutowac spowrotem.

 

Jezeli tego nie umiesz rownie dobrze mozesz to zostawic specom. Za niewielkie pieniadze bedziesz mial to z glowy =]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...