Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Odległość od TV wydaje mi się ok.

Ale też tak w ogóle to jest plus, bo nie czujesz jakiegoś obowiązku kupowania większego TV, bo po co Ci większy skoro nawet już ten jest trochę za duży : D

Nic z tym jednak nie zrobisz bo to jedyna ściana do której pasuje TV

 

Kiedyś mógłbyś pomyśleć o jakimś malowaniu ścian na jakiś bardziej mroczniejszy : >

Ładnie się komponuje z elektroniką, czyli ogólnie HC Roomami

 

pozdro

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Dr.Suess

Ile na czarnym rynku chodzi WiiU w Polsce - nerka, płuco? ;)

spytalem sie o czarne wiiU to scena byla podobna co w filmie american psycho gdy bale zamawial stolik w tej topowej restauracji, sprzedawca sie usmial jak bym powiedzial najsmiesniejszy zart na swiecie. Pedal, nic juz nie kupie u nich.
Odnośnik do komentarza

pudelka są z rzeczy związanych z grami wiec pasuja do pokoju gracza, kolor scian kremowy, na filmiku wydaje sie bialy, ale taki nie jest. co do obrazow, to plakat o wymiarach 91.5x61 na alledrogo po 18 zl,i sa to co dziwne orginaly z logo nintendo w rogu. a ramy to w zaleznosci od zasobnosci portfela ,ja mam takie z lepszych ,po 60 pare złoty za sztuke, ale zwykła antyrama w tym duzym rozmiarze to cos 25-30zl

Odnośnik do komentarza

Słabo z tymi kablami pod telewizorem. Nie wiem czy one idą do tego głośnika centralnego czy do pleja ale wygląda to źle. Schowanie ich to w twoim przypadku pewnie kucie ściany, czyli pokój wywrócony do góry nogami. I tak źle i tak niedobrze. Reszta fajna. Klimat jest, a te pudełka po kolekcjonerkach są spoko. Pudełka po konsoli to kalectwo ale takie pudła po grach są ok, wyglądają jak te reklamowe kartony w MM/Saturn/Empik i dodają uroku. No i 'obrazy' też na plus. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...