Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, zdjęcie jak robione kalkulatorem, ale nie ogarniam telefonów w tej kwestii.

 

Amp to ONKYO TX-NR626. 

Telewizor nie jest tak wysoko. Tak się wydaje, bo trzaskałem zdjęcie z dołu. Jak już robiłem to chciałem złapać komplet, też z subem na ziemi. Tego za bardzo nie widać, ale ekran jest skierowany lekko w dół, prosto na widza.

 

Bunny co z tymi kablami byś zrobił. Wiem, że źle wygląda ale nie wiem...jakieś listwy na ścianę, czy co?

Odnośnik do komentarza

Czy możecie dać jakieś linki do szafek, które posiadacie pod TV? Sam się właśnie zastanawiam nad kupnem jakiejś. Przydała by się taka z półkami pod blatem, abym mógł ustawić 5 konsol, bo handheldy zmieszczą się na jednej półce :P

 

Obecnie skłaniam się na takie coś: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80285155/

 

Fajnie można konsole poukładać, tylko szkoda, że półki na dole są "na styk" z podłogą a nie wyżej.

Odnośnik do komentarza

Chłopaki te niektóre Wasze kolekcje to...  :mog:

 

OK. Na te kable na ścianie na razie nie mam pomysłu...

 

 

image.png

 

 

Jeszcze tylko mały szczegół w postaci zwiezienia konsolki i Bloodborne ATAKUJ! :)

 

Te małe lampeczki przypadkiem nie daja po galach? Bo tak to wygląda, jakby miały na celu utrudnianie, przez oślepianie :)

Poza tym kansolka, kable i jest bajka.

Odnośnik do komentarza

Czy możecie dać jakieś linki do szafek, które posiadacie pod TV? Sam się właśnie zastanawiam nad kupnem jakiejś. Przydała by się taka z półkami pod blatem, abym mógł ustawić 5 konsol, bo handheldy zmieszczą się na jednej półce :P Obecnie skłaniam się na takie coś: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80285155/ Fajnie można konsole poukładać, tylko szkoda, że półki na dole są "na styk" z podłogą a nie wyżej.

 

Za kasę jaką kosztuje guvno z ikei spokojnie sam rozrysujesz i zrobisz na zamówienie taką półkę jaka będzie Ci idealnie odpowiadać. To samo tyczy się regałów na gry.

Odnośnik do komentarza

 

Czy możecie dać jakieś linki do szafek, które posiadacie pod TV? Sam się właśnie zastanawiam nad kupnem jakiejś. Przydała by się taka z półkami pod blatem, abym mógł ustawić 5 konsol, bo handheldy zmieszczą się na jednej półce :P Obecnie skłaniam się na takie coś: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80285155/ Fajnie można konsole poukładać, tylko szkoda, że półki na dole są "na styk" z podłogą a nie wyżej.

 

Za kasę jaką kosztuje guvno z ikei spokojnie sam rozrysujesz i zrobisz na zamówienie taką półkę jaka będzie Ci idealnie odpowiadać. To samo tyczy się regałów na gry.

 

 

Za 80zł dostanę na zamówienie regał mieszczący 440 gier w DVD Boxach? Pamiętam, że jak brałem na zamówienie jedną półkę o wymiarach 50x50cm to płaciłem 30zł.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...