Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo klimatycznie aczkolwiek moim zdaniem mniejszy pokój lepiej by wyglądał, jeszcze bardziej klimatycznie.

 

 

Albo po prostu ja mam tylko takie wyobrażenie, że pokój gracza jest średniego rozmiaru, dosyć ciemno(rolety zasłonięte w połowie/całkiem) i poupychane wszystko. Taka typowa nora. :P

Odnośnik do komentarza

Nie nie nie chlopaki, chyba polece do siostry po aparat konkretny i jeszcze raz zrobie bo telefonem robilem. Nie wiem czemu tak zdjecia wyszyly jakby to jakas sciana wielka byla, tv to 49 cali i jest idealna wielkosc wiekszy juz by byl za duzy a wczesniej mialem 42 i wlasnie paru cali brakowalo. Lipnie wyszlo bo wyglada jakby to jakas wielka sciana byla a jest wszystko w sam raz, ale jak w koncu dojdzie xbox i bedzie juz tak jak chcialem wszystko pożycze  aparat i jeszcze raz zdjecia zrobie.

Odnośnik do komentarza

Nie nie nie chlopaki, chyba polece do siostry po aparat konkretny i jeszcze raz zrobie bo telefonem robilem. Nie wiem czemu tak zdjecia wyszyly jakby to jakas sciana wielka byla, tv to 49 cali i jest idealna wielkosc wiekszy juz by byl za duzy a wczesniej mialem 42 i wlasnie paru cali brakowalo. Lipnie wyszlo bo wyglada jakby to jakas wielka sciana byla a jest wszystko w sam raz, ale jak w koncu dojdzie xbox i bedzie juz tak jak chcialem wszystko pożycze  aparat i jeszcze raz zdjecia zrobie.

 

Nie ma czegoś takiego jak za duży TV. Ja siedzę ~2,5m od 55" i jakbym dał radę finansowo to wstawiłbym 65". No, a gdyby warunki na to pozwalały to w ogóle zamontowałbym sobie rzutnik i ekran - i tak patrząc po Twoim pokoju to on by się do tego świetnie nadawał (oczywiście z dobrym zaciemnieniem okien..).

Odnośnik do komentarza

 

Bardzo klimatycznie aczkolwiek moim zdaniem mniejszy pokój lepiej by wyglądał, jeszcze bardziej klimatycznie.

 

 

Albo po prostu ja mam tylko takie wyobrażenie, że pokój gracza jest średniego rozmiaru, dosyć ciemno(rolety zasłonięte w połowie/całkiem) i poupychane wszystko. Taka typowa nora. :P

c5RbTYX.png

 

O shieet, mam wszystko co tu na foto: kubek, chusteczki, klucze, butelka z wodą, leki, pad...

A ten pokój taki sterylny, wrzuć foto jak już trochę tam zamieszkasz.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

HcRoom to jeszcze nie jest, ale licze ze jak dojdzie Xbox One ktorego planowalem juz teraz na jesien ale caly czas wydatki jakies, + gry na niego i zaleglosci z ps4 ktore planuje kupic zle nie bedzie, Na dzień dzisiejszy wyglada to tak:

 

84c99f3ec9e2f6d6med.jpg

 

28ed440a31902706med.jpg

 

ef0289bb67f45a67med.jpg

 

786927782af3e331med.jpg

Wypasik. Troche barek, za maly, chodz ciasno na nim :-) I ten naroznik, jakby zle zaprojektowany z tym oparciem po lewej. Aha, co tam w sciany poupychales, co za ledy??

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

A co jeśli pójdzie po mamie ?

Ja robię pokój pod siebie, a kiedyś i tak go dostanie w spadku, a w tedy zrobi, co zechce :)

 

reedycja..

Świetne pomysły na półki na gry/ książki.

http://www.architecturendesign.net/the-most-creative-bookshelves-ever/

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...