Skocz do zawartości

WarHawk


Gresh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 489
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

faktycznie jesli chodzi o online to 90% czasu pochlania mi Warhawk, zasanawiam sie tylko jak chciales dolaczyc do mnie skoro nie mam cie na liscie friend.

tak na marginesie to zapraszam na wspolne sparingi, nie wiem czy na forum jest jakis klan ewentualnie grupa chetnych do gry. Ja moge postawic serwer na 8 osob, to nie wiele ale zabawa tez jest miodzio...

No tak możesz nie wiedzieć kim jestem ponieważ zawsze pisze z profilu mojej żony która jest tutaj zarejestrowana żeby grać w gry na graczowisku. Masz mnie w liście friends, jestem ukryty pod...didu

Odnośnik do komentarza

Gram od czwartku:) na przemian z cod4…ale musze przyznać, że pierwszy kontakt z „chaosem” robi niezłe wrażenie zwłaszcza mapki z 32 osobnikami hehehe

Nie jest łatwo, ciągle w ruchu i widać że grają już tylko wyjadacze są meczyki, że nabiję 30pkt(optymistyczny wariant) a są i takie że 0 ( te przeważają, ale brak mi wprawy)

 

Jedyny problem jaki odnotowałem, to taki, że:

- potrafi mnie rozłączyć bez dania racji …cyk i komunikat, że psnetwork rozłączony?(może wina mojego łącza?)

- nie nabija mi punktów? Ale nie gram dla rangi więc jest to najmniejszy problem:)

Jak tylko zobaczycie w grze sm1PL to uderzajcie śmiało mogę postawić serwerek na 24osoby a za tydzień i 32 nie będzie stanowić problemu...

Odnośnik do komentarza
Gram od czwartku:) na przemian z cod4…ale musze przyznać, że pierwszy kontakt z „chaosem” robi niezłe wrażenie zwłaszcza mapki z 32 osobnikami hehehe

Nie jest łatwo, ciągle w ruchu i widać że grają już tylko wyjadacze są meczyki, że nabiję 30pkt(optymistyczny wariant) a są i takie że 0 ( te przeważają, ale brak mi wprawy)

 

Jedyny problem jaki odnotowałem, to taki, że:

- potrafi mnie rozłączyć bez dania racji …cyk i komunikat, że psnetwork rozłączony?(może wina mojego łącza?)

- nie nabija mi punktów? Ale nie gram dla rangi więc jest to najmniejszy problem:)

Jak tylko zobaczycie w grze sm1PL to uderzajcie śmiało mogę postawić serwerek na 24osoby a za tydzień i 32 nie będzie stanowić problemu...

Żeby nabijało ci punkty musisz grać na niebieskich serwerach.

Ja też gram w cod4 który mimo że jest świetny to jednak w multi bardziej podoba mi się Warhawk. Większe mapy, większa różnorodność, większy fun, no i to latanie...

Odnośnik do komentarza
Żeby nabijało ci punkty musisz grać na niebieskich serwerach.

Ja też gram w cod4 który mimo że jest świetny to jednak w multi bardziej podoba mi się Warhawk. Większe mapy, większa różnorodność, większy fun, no i to latanie...

Myślałem, że niebieski oznacza iż serwer jest zapchany? bo nigdy nie ma na nich miejsca hehehe

Odnośnik do komentarza

Moze znacie jakies ciekawe lokacje itp. o ktorych pisalem wczesniej?

 

U mnie praktycznie istnieje tylko Warhawk. Wiekszosc gier ktore przechodza przez moje rece nawet nie laduje w czytniku. Warhawk to prosta i czysta rozrywka. Gram te kilkanascie minut (rzadko przepisowe 30 czy iles tam minut). W sam raz rozrywka niezobowiazujaca na kilkadziesiat minut. Nie cierpie samego latania samolotem bo i tak mnie zawsze ustrzela. Samolot to jest dobry w trybie Zone aby natychmiast po rozpoczeciu rozgrywki wejsc, dac niebieski dopalacz i zajac wolna baze. Zaminowac ja i wiooo dalej :whistling:. Polecam tez zabawe w DM. Wsiadasz do samochodu i jezdzisz.. tam i z powrotem po drodze za kazdym razem koszac kilku przeciwnikow :rolleyes:

Nie gralem na jakis serwerach do nabijania pnktow. Mimo to jakos udalo mi sie przebic 10 tys punktow. Mialem swego czasu range generala.. ale to bylo dawno temu i w czasach jak na serwerach byly bledy :ninja:

 

aha... po kiego sa klany to nie wiem ale gdzies zalozylem klan forumowy :lol: .. PsxE

Odnośnik do komentarza
jezeli chodzi o sekrety to w omedze ( mala plansza bez samolotow) sa miny do zebrania na kopule, na ktora z pozoru nie mozna wejsc.

 

skoro sm1 moze zalozyc serwer na 24 to moze zrobimy maly sparing? proponuje piatek lub sobote o 18 sa chetni i czy moglbys taki serwer postawic sm1 ?

Oczywiście mogę postawić:) ( w kwestii formalnej, jak zakładam prywatny meczyk to najpierw programik cos przelicza i potem mam tabelę i jest info ile osób pociągnę? Bo tam mam 24)

Jak mam to zrobić? Stawiam serwer chroniony hasłem czy na żywca:)

Odnośnik do komentarza
jezeli bedzie duzo chetnych z forum to zalozyc z haslem w innym przypadku nie ma to sensu. Proponuje aby kazdy chetny sie okreslil kiedy moze grac zeby ustalic jakis termin.

 

jezeli duzo grasz to zapraszam cie do klanu NBK potrzebujemy kogos kto moze stawiac serwery na wiecej niz 8 osob.

Trochę gram nie zawsze w WarHawka…wyśle zaproszenie z ps3 jak będziesz w sieci to pogadamy…sporo pracuję w domu wiec mogę postawić serwer, ale nie zawsze z wami pogram;)

Odnośnik do komentarza
Czy ktoś mógłby napisać mały poradnik dla początkujących? Chodzi mi o kwestie w jakich trybach trenować, na jakich mapach itp.

Najlepiej na początku nie wchodz na serwery tylko uruchom gre tak żebyś był sam i poznawaj mapy, rozmieszczenie broni i pojazdów. Naucz się dobrze latać i strzelać. Najwięcej ludzi gra w CTF. Wchodź tylko na serwery LV1 bo jest najniższy poziom trudności. Jak będziesz miał jakieś konkretniejsze pytania to wal śmiało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...