Skocz do zawartości

WarHawk


Gresh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 489
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lista graczy na dzisiejszy sparing, godz. 20:15

 

1. Damian__Pl

2. Killdante

3. Kunta-kinte__Pl

4. Rozzpl

5. Piter-Pol

6. Didu

7. Crusher_Pl

8. Sm1PL

9. Arthurek

10. Jaroh

11. Michal919

12. Kozanec

13. kail22

14. Adamus7835

15. WebsterPL

16. Wakpal

17. Ra2e7or

18. Kostuch

19. Marioo33

20. Crazy_coco

21. Daniel_pl

22. Ali28

23. Hipcio

24. Raphaei

 

Przed rozpoczeciem gry robimy grupowa fotke...

Edytowane przez killdante
Odnośnik do komentarza

Ponawiam pytanie bo wcześniej nikt mi nie odpowiedział...

 

Mam problem z uzyskaniem ribbona Warhawk Recruit potrzebnego do rangi Sierżant (chyba). Trzeba w nim zrobić 4 minuty w samolocie, zabić nim jednego żołnierza i zniszczyć jeden pojazd. Czy te 4 minuty trzeba zrobić na raz? Czy można na raty?

Odnośnik do komentarza
Ponawiam pytanie bo wcześniej nikt mi nie odpowiedział...

 

Mam problem z uzyskaniem ribbona Warhawk Recruit potrzebnego do rangi Sierżant (chyba). Trzeba w nim zrobić 4 minuty w samolocie, zabić nim jednego żołnierza i zniszczyć jeden pojazd. Czy te 4 minuty trzeba zrobić na raz? Czy można na raty?

Na 100% na raz. Zapraszam na dzisiejszy sparing, tylko nie licz na to że wytrzymasz w Warhawku 4 minuty. Te sparingi to totalna rzeźnia.

Odnośnik do komentarza
Na 100% na raz. Zapraszam na dzisiejszy sparing, tylko nie licz na to że wytrzymasz w Warhawku 4 minuty. Te sparingi to totalna rzeźnia.

W sparingu to nie ma co probować bo chyba jest nierankingowy, więc nie dostaje się odznak. 4 minuty w Warhawku, co to jest :D , ja w warhawku siedze godzinami, czytam w nim książki, a nawet śpię :(

Odnośnik do komentarza

Tylko niech te zmiany nie ida w kierunku Omegi. Halopodobny, futurystyczny swiat z futurystycznymi pukawkami, polami silowymi itp. Omege wlaczam tylko przy sparingu (az jeden raz ;P ).

 

Jak ktos juz ma to niech wklei zdjecia (zreszta zanim sie zorientowalem o co chodzi kilka osob juz rozwalilem... na przyszlosc piszcie wczesniej, ze macie takie pomysly.. zreszta walka na noze to tez chyba pomysl ktory narodzil sie w trakcie gry.. to trzeba ustalic wczesniej bo pozniej wyskakuje jeden z drugim z karabinem i... po zabawie :(

Odnośnik do komentarza

Sparing był niezły. Więcej takich zlotów na przyszłości :(

Fotki jakieś zrobiłem ale słabo widać xywki. Wkleje je po pracy.

Akcja walki tylko na noże była świetna. Trzeba ją na stałe zamieścić na sparingach. To jest to:)

A może by jeszcze wymiślił jakieś odjechane akcje? Może jakieś pomysły?

 

Do następnego razu:)

Odnośnik do komentarza

Informacja, że robimy fotkę przed meczykiem była (pod listą uczestników tworzoną przez killdante :(

Co nie zmienia faktu, że nie za bardzo to się udało hehehe wszyscy się ruszali aparat nie potrafił złapać ostrości i jeszcze co drugą fotkę ktoś mnie rozwalał…fotki się nie udały może ktoś zrobił lepsze?

Max koordynacji:

http://img210.imageshack.us/img210/9642/dsc036471pq0.jpg

normalne zachowanie podczas ustawki do foty:

http://img228.imageshack.us/img228/9882/dsc036391bt3.jpg

trzymając aparat widziałem tylko jedno:)

http://img156.imageshack.us/img156/4351/dsc036491yc5.jpg

 

mam 20 fotek i wrzucę je później.

Odnośnik do komentarza
Ale fajnie mnie widać na trzecim zdjęciu, ja to ten z ksywką didu.

Co do nowych pomysłów to może udało by się zrobić wyścig jeepków dookoła jakiejś planszy. Mała odskocznia od ciągłego zabijania.

 

Pomysł juz był brany pod uwage ale bedzie brakowac tych "jeepków" chyba ze 8 sie sciaga a reszta do nich strzela to tez jakaś odskocznia ;)

Odnośnik do komentarza
witam, sm1 kiedy jakis sparing organizujemy?

Trochę mnie nie było, ale, zdechł mi lapek potem z nowym były problemy, …jeżeli z poziomu konsoli odpowiadałem zdawkowo to datego, że pad uległ uszkodzeniu i raz działał a raz połowa klawiszy odmawiała posłuszeństwa.

 

Potwierdzam sparing na 11.03.08 godzina 20.15

Odnośnik do komentarza

Hej Ludziska

Mam ogromną prośbę i pytanie w jednym.

Czy mógłbym się do kogokolwiek dołaczyć na jakikolwiek serwer??

Mam Warhawka od wczoraj, ale albo mnie wywalają nie wiadomo za co, albo mnie nie wpuszczają, albo są sami Masterzy:) którzy jak nie są sierżantami to majorami.

Może jest jakis klan kory szuka chetnego do wspolpracy??

Proszę pomóżcie!!!

ID: PATRICORN

POZDRAWIAM!!!

i nie chodzi żeby byli słabi ludzie tylko jakaś wspópraca, no i w ogóle z ziomkami z Polski się lepiej gra:D

Edytowane przez patryk13
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...