Skocz do zawartości

WarHawk


Gresh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 489
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak się zastanawiam nad zastosowaniem tego klucza naprawczego i gazu leczniczego i przyszła mi do głowy pewna akcja. Ciekawe czy to się może udać. Trzeba zebrać kilku żołnierzy i np. 2 czołgi. W każdym czołgu dodatkowo w wieżyczce siedzi koleś z rakietnicą. Za każdym czołgiem idzie dwóch żołnierzy z kluczami którzy cały czas na bieżąco naprawiają czołgi jak dochodzi do starcia. Dodatkowo do każdego czołgu doczepiony jest rozpylacz gazu który leczy żołnierzy. I taka ekipa idzie np. na baze przeciwnika...

Odnośnik do komentarza
W przyszly wtorek okolo 20 stawiamy serwer na 24 osoby, szukamy chetnych do gry . Ewentualne zgloszenia prosze wysylac do mnie na psn (moje id killdante) przykladowe tryby:

CTF Eucadia valley battle

ZONE Archipelag assault

TDM Badlands Fortres (mala)

W grze biora udzial tylko gracze z polski...

ZAPRASZAM

Kto dziś będzie?

Edytowane przez JackFrost
Odnośnik do komentarza

Spotkanie nadzwyczaj udane.

Początek DM na fortres istna masakra, rozgrywka bardzo intensywna i masa śmiechu.

Generalnie najbardziej podpasował nam tryb zone (a może to moje zdanie?)

Akcje w stylu 4 uzbrojonych jedynie w noże na czołg hehehe lub ściąganie samolotu za pomocą miotacza ognia (raz mi się udało) zażarta walka o bazę.

Naprawdę gorąco polecam przyłączyć się następnym razem, za tydzień będę mógł posadzić serwer na 32 uczestników.

Wielkie brawa dla killdante za skrzyknięcie ekipy…to było bardzo udane spotkanie

 

(większość osób miała headset-y, serwer w pełni wykorzystany 24osoby hehehe to jest to)

Odnośnik do komentarza

Grało sie wysmienicie wiecej takich ustawek ja lape sie odrazu (24 osoby w DM na fortres wiecej czekalo sie na odrodzenie niż sie postrzelalo ).Killdante pomysł miales zajefajny myslalem ze sie tyle ludzi nie zbierze.

Mam pytanie do SM1Pl jakie masz łącze że mozesz takie serwery stawiac??

To wstepny termin nastepny wtorek???Ja lape sie odrazu.

Edytowane przez rozz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...