Skocz do zawartości

WarHawk


Gresh

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka "głupich" pytań:

-Czy maksymalna liczba osób na utworzonym serwerze zależy od prędkości łącza hosta? Gdy utworzyłem takowy miałem do wyboru jedynie max. 4 osoby.

-Co oznaczają symbole przy nazwie serwera?

-Czy można jakoś odczekać aż do gry dołączy kilka osób a potem dopiero rozpocząć grę? Wszystkie utworzone gry są w toku. Czy za pierwsze miejsce są jakieś punkty, statystyki itp.? Trochę to dziwne bo dołączając do walki, która toczy się od dwudziestu minut raczej nie mamy szans na pierwsze miejsce.

-Po kiego grzyba są dedykowane serwery?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 489
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kilka "głupich" pytań:

-Czy maksymalna liczba osób na utworzonym serwerze zależy od prędkości łącza hosta? Gdy utworzyłem takowy miałem do wyboru jedynie max. 4 osoby.

-Co oznaczają symbole przy nazwie serwera?

-Czy można jakoś odczekać aż do gry dołączy kilka osób a potem dopiero rozpocząć grę? Wszystkie utworzone gry są w toku. Czy za pierwsze miejsce są jakieś punkty, statystyki itp.? Trochę to dziwne bo dołączając do walki, która toczy się od dwudziestu minut raczej nie mamy szans na pierwsze miejsce.

-Po kiego grzyba są dedykowane serwery?

- tak, zależy od hosta, download raczej się nie liczy wystarczy mieć 1mb/s …ale im większy upload tym więcej ludzi może wejść ( 1mb/s upload-u styka na 24 do 32 osób)

- z reguły poziom doświadczenia nazwa mapy, język jakim się posługują itd

- stawiając hosta możesz ustawić, że gra się rozpoczyna jak dołączy np. 8 ludzi na 16 wymaganych

- nie rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Ja też mam kilka "głupich" pytań :

1. Ile ( średnio ) ludzi gra w Warhawka ? Czy zawsze mozna zagrac gdzie ( tak jak np. w CoD 4 ), czy raczej trzeba czekac, szukac itd ?

2. Czy to prawda, że 2 osoby moga grac przez neta na jednej konsoli ?

3. Czy warto kupić warhawka ?

 

To tyle.

 

Pzdr.

 

1. Duzo, a nawet bardzo duzo. ;)

 

3. Jasne ze warto.

 

 

A tak przy okazji, to cos sie dzieje ze statystykami, bo nie awansuje w rangach, a powinienem byc dwie rangi wyzej.

Odnośnik do komentarza
Ja też mam kilka "głupich" pytań :

1. Ile ( średnio ) ludzi gra w Warhawka ? Czy zawsze mozna zagrac gdzie ( tak jak np. w CoD 4 ), czy raczej trzeba czekac, szukac itd ?

2. Czy to prawda, że 2 osoby moga grac przez neta na jednej konsoli ?

3. Czy warto kupić warhawka ?

 

To tyle.

 

Pzdr.

 

1. Duzo, a nawet bardzo duzo. :)

 

3. Jasne ze warto.

 

 

A tak przy okazji, to cos sie dzieje ze statystykami, bo nie awansuje w rangach, a powinienem byc dwie rangi wyzej.

 

moze nie spelniles wszystkick wymogow odnosni rangi, same punkty to nie wszystko.

Odnośnik do komentarza

Czyli w środe o 21.00 rozpoczynamy sparing. Mam tylko 3 prośby:

1. Niech host ustawi na starcie 8-10 map żeby nie było tak jak ostatnio że 4 razy wszystko wyłączano żeby host mógł wprowadzić nowe ustawienia.

2. Pograjmy minimum 2-2,5 godziny. Tydzień temu graliśmy 2 godziny minus przerwy na nowe ustawienia to wyszło może 1,5 godziny. Troche mało.

3. Respawn na 2-3 sekundy!!!

Odnośnik do komentarza
Czyli w środe o 21.00 rozpoczynamy sparing. Mam tylko 3 prośby:

1. Niech host ustawi na starcie 8-10 map żeby nie było tak jak ostatnio że 4 razy wszystko wyłączano żeby host mógł wprowadzić nowe ustawienia.

2. Pograjmy minimum 2-2,5 godziny. Tydzień temu graliśmy 2 godziny minus przerwy na nowe ustawienia to wyszło może 1,5 godziny. Troche mało.

3. Respawn na 2-3 sekundy!!!

Meczyki ustawiam zgodnie z życzeniem ogółu, poprzednio dostałem wytyczne na 5 rozgrywek, reszta to była totalna improwizacja zwłaszcza, że słabo znam grę bo mam ją tydzień z hakiem…mogę ustawić więcej tylko podajcie mi to w formie jakiejś listy jak to dotychczas robił killdante ( tryb, czas i rodzaj mapki) z tym czasem nie przesadzajmy odpaleniem nowej mapki to jakieś 30sec :) .

(przy zakładaniu hosta na 24 osoby respawn mogę ustawić na minimum 5 sec, z resztą nie mogę wiele zrobić bo serwer blokuje połowę dostępnych opcji)

 

...żeby nie było…organizatorem imprezy jest Killdante i proszę do niego kierować wszelkie sugestie dotyczące rozgrywki :P

Edytowane przez SM1
Odnośnik do komentarza
Uważam że powinniście podać tutaj na jakich mapach i w jakich trybach będziemy grać, żeby nie było potem tak że osoby które ustalają zasady mają przewage nad tymi które dowiadują się o tym na kilka sekund przed wgraniem planszy.

 

DM Badlands fortres czas 15min. bez limitu pkt.

ZONE Eucadia summit command czas 20min. bez limitu pkt

CTF Archipelag acropolis assault czas 20min. bez limitu pkt

ZONE outpast(duża mapka jeszcze nie wiem jaka) czas 20min. bez limitu pkt

CTF Eucadia northern bridge 20min. bez limitu pkt

 

to nie są mecze rankingowe, for fun only

Edytowane przez SM1
Odnośnik do komentarza
No to do wieczora. Szkoda że nie będzie dodatku OMEGA, ale rozumiem że nie wszyscy mają.

Generalnie mogę odpalić omege na koniec, ci co mają dodatek dołączą, start o 20.00 zakończenie gdzieś 22.30 bo potem mam prywatny meczyk w cod4

 

Tak czy siak zabawy zgodnie z harmonogramem mamy na 1h 35min więc mamy sporo czasu do wykorzystania:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...