Skocz do zawartości

WarHawk


Gresh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 489
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a Omega ?

 

koncowka byla...niesprawiedliwa ;P

Za tydzień wstawimy Omege w cyklu teraz nikt nie reflektował poza dwiema osobami…nie każdy dokupił dodatek, stalibyśmy w czwórkę na placu i patrzyli na siebie hehehe

 

O widze ze za tydzien tez gramy bardzo fajnie ja sie pisze ^_^ znowu jeep poszalejemy <_<

Odnośnik do komentarza

Grało się super ale miałem pewien problem, mianowicie wsiadanie do pojazdów działało mi czasami z opóźnieniem. Musiałem wdusić kwadrat 2-3 razy żeby wsiąść. Nie zawsze ale i tak było to cholernie irytujące zwłaszcza jak graliśmy CTF na Eucadi. Zabrałem flage podchodze do jeepka wciskam kwadrat i nic, wciskam drugi raz i też nic, za trzecim razem wsiadłem ale od razu rozwalił mnie czołg.

Dodatkowo nie wyświetlała mi się w pełni końcowa tabela. Na serwerach rankingowych nic takiego mi się nie dzieje, nawet jak graliśmy w zeszłym tygodniu było wszystko dobrze. Dziwne.

Odnośnik do komentarza

Pogralem troche na serwerach rankingowych do nabijania punktow. O ile 10 tys peklo u mnie po sporadycznym normalnym graniu przez kilka miesiecy to kolejne 20 tys dolozylem... w jednej rundzie 20minutowej. Trzeba poznac zasade bo inaczej mozna rozwalic cala rozgrywke.

Oczywiscie nie pisze tego aby sie chwalic ale abyscie wyrobili sobie odpowiednie zdanie na temat tych ktorzy to "maja wysokie rankingi i dlatego sa pewnie super wymiataczami" ^_^

Odnośnik do komentarza
Jak możesz to napisz jak w 20 minut zrobiłeś 20 tys.

 

 

Jaaasne a w srode sami Generalowie beda biegac po mapce ;PPP

 

 

Zartuje. Niech nam polscy gracze w sile rosna. Zreszta ranga zalezy nie tylko od punktow ale tez okreslonych osiagniec (nagrod).

Trzeba poszukac serwera opisanego jako FAST UP RANK czy cos w tym stylu. Na ogol sa to serwery na max 8 graczy. Ja gralem na max 12 osobowym przy czym do pelnej gry wystarczalo aby bylo 8 osob. Mapa Badlands-Fortress. Prosta i najszybsza do nabijania punktow. CTF. Wazne: tu nie nabija sie punktow za zdobywanie flagi !!! Najlepiej najpierw troche sie rozejzec co robia inni.

Nabijanie punktow polega na odbieraniu i zabieraniu flagi przeciwnika albo swojej.

Najprostszy schemat: jedna osoba (powiedzmy czerwony) biegnie do flagi przeciwnika. Przejmuje ja. Grupa niebieskich stoi obok wlasnej flagi i .. nic nie robi oprocz ogladania swojego licznika. Najwiecej roboty ma czerwony. Przejmuje flage i od razu ja oddaje (trojkat). System nabija punkty wszystkim niebieskim ktorzy niby odebrali flage. Czerwony poniewaz stoi przy bazie od razu ja przejmuje (nabijajac sobie punktu) i odrzuca (trojkat). System nabija punkty niebieskim bo odebrali flage. Czerwony przejmuje flage bo stoi przy bazie przeciwnika (nabija sobie punkty) i od razu ja odrzuca..... i tak w kolko. Licznik kreci sie jak szalony. Wszystkim leca punkty. Robota czerwonego to szybkie naciskanie trojkata. Broniacy niebiescy nie musza nic robic. Na ogol robia jakies glupoty w stylu tance, podskoki, strzelanie w skaly itp.

To samo moze dziac sie w drugiej bazie (rownolegle).

Czyli nabijamy punkty poprzez zdobycie flagi (zdobywajacy) i odebranie flagi (broniacy). Caly cykl powtarza sie kilka razy na sekunde. Jak dobrze pojdzie w jednej rundzie mozna przebic 20 tys punktow.

BTW mnie sie dwa razy konsola zwiesila :PP

 

Nikogo nie zabijamy !!

Nie przejmujemy flagi i nie biegamy z nia po mapie !!

Dla przyzwoitosci moderator czasami w taka grupke nabijaczy walnie lornetka (moze chodzi o jakas symulacje walki tak aby system sie nie polapal co sie dzieje).

 

Najgorsze to wejsc na taka mapke i trafic na idiotow ktorzy nie wiedza jak nabijac punkty. Biegaja oni po flage, przynosza do siebie i .. koniec gry (limit punktowy 1 zdobytej flagi). I jeszcze sie taki kretyn cieszy przez mikrofon jaki on to jest mega wymiatacz bo zdobyl 30 punktow ^_^. Albo biegaja i nawalaj w przeciwknikow. Dziwia sie pozniej jak mu ktos ze swoich maczeta walnie.

 

Jak skorzystaliscie z tego opisu to dajcie znac.

Odnośnik do komentarza

Oczywiscie. Sprawdzilem i wiem jak to dziala. Stad tez granie aby sie scigac z kims tam na punkty traci sens skoro mozna nabic sobie tyle punktow ile chcesz. Cala tablica najlepszych graczy to pic na wode. Wiadomo, ze i tak gra sie dla zabawy a nie dla punktow. Zreszta range i tak ci przyblokuja osiagniecia. Tych juz nie da sie tak latwo ominac.

Odnośnik do komentarza

Stat-padding to cheatowanie ;) naprawdę widzicie sens w ponoszeniu i upuszczaniu flagi przez 20 minut? Gracie żeby mieć jakieś głupie punkciki? Idiotyzm.

 

Screeny nowego pojazdu z broken mirror:

http://www.n4g.com/ps3/News-116627.aspx

http://pl.youtube.com/watch?v=OgVb5qpWt2w ~ 1:13

 

Czyli oszukujesz bo wszyscy oszukują? Leaderboardy można łatwo posegregować wg. innych punktów, które faktycznie mówią, jak kto gra, a ogólna klasyfikacja to spis debili. Osiągnięć nie da się ominąć? Jasne, ci sami idioci zamiast coś samemu osiągnąć zakładają sobie pokój i nawzajem pomagają zdobyć, czasem trudne do zdobycia medale itp. żenada. Podejrzewam, że wiele z nich to dzieciaki, a później, widząc to, dołączają się dorośli ludzie :P jak fanboyizm.

Edytowane przez JackFrost
Odnośnik do komentarza

Nie wiem kogo chca oszukac. Chyba nie siebie skoro gra sie dla wlasnej satysfakcji. Warto jednak miec odpowiednie podejscie do zdobytych punktow przez innych graczy (i czesciowo tez do ich rangi). Mnie ciesza moje wymeczone 10 tys i kazdorazowo pozycja na liscie po zakonczeniu danej rozgrywki ;). Jak ktos chce to skorzysta z powyzszego opisu.

Odnośnik do komentarza

wie ktos kiedy wychodzi ta latka z dodatkami??

A tak dla odmiany co chcieli byscie jeszcze widziec w tym dodatku??

Mi sie maży spadochron juz widze ten zmasowany atak spadochroniarzy na baze wroga.I przydal by sie jakis szybki pojazd może motor ;) smiganie z flaga kolo wrogich czołgów czad.No to sobie pomarzylem ....

Odnośnik do komentarza

Jeżeli sposób o którym pisze Fenix podnosiłby range to może bym się skusił a tak to mam to gdzieś.

Co do nowych dodatków jakie bym sobie życzył to już kiedyś pisałem że chcę miniguna !!!

Rozz spadochron to bardzo dobry pomysł, czy jest ktoś kto go nie lubił w GTA: San andreas? No właśnie.

Edytowane przez wiedzminka
Odnośnik do komentarza

Mam dwa pytania:

1) Czy opłaca się kupować dodatek? Czy jest w nim jakaś dodatkowa plansza? I przede wszystkim czy dużo ludzi go ma i można na nim często grać?

2) Mam problem z uzyskaniem ribbona Warhawk Recruit potrzebnego do rangi Sierżant (chyba). Trzeba w nim zrobić 4 minuty w samolocie, zabić nim jednego żołnierza i zniszczyć jeden pojazd. Czy te 4 minuty trzeba zrobić na raz? Czy można na raty?

Odnośnik do komentarza
Mam dwa pytania:

1) Czy opłaca się kupować dodatek? Czy jest w nim jakaś dodatkowa plansza? I przede wszystkim czy dużo ludzi go ma i można na nim często grać?

2) Mam problem z uzyskaniem ribbona Warhawk Recruit potrzebnego do rangi Sierżant (chyba). Trzeba w nim zrobić 4 minuty w samolocie, zabić nim jednego żołnierza i zniszczyć jeden pojazd. Czy te 4 minuty trzeba zrobić na raz? Czy można na raty?

Chodzi ci o dodatek OMEGA? Jak najbardziej się opłaca, nowa plansza jest bardzo fajna a nowy pojazd czyli dropship w ciekawy sposób urozmaica rozgrywke. Jest jeszcze taka kwestia że możesz mieć problem żeby się dołączyć do jakiejś gry jeżeli nie będziesz miał tego dodatku bo zdarza się że tam gdzie jest wolne miejsce akurat jest ustawiona omega.

Odnośnik do komentarza
Dzieki temu sprrangowi wrocilem ostro do warhawka.. gra jest naprawde super.. czekam na kolejny dodatek ;) ciekawe jaka ma wytrzymalosc ten nowy transportowiec:) ...... Proponuje nadac mu nazwe robocza ROSOMAK .. w koncu takie produkuje sie u mnie w miescie :P

Zgadza się Warhawk jest super, dla mnie lepszy od COD4. Niedługo kupuje Unreal 3 ale i tak Warhawk pozostanie numer 1.

Odnośnik do komentarza
np. wystarczyło by banowac graczy ktorzy nabijaja wiecej jak 60pkt na minute.

Dokładnie, wystarczyłby reset statów i ban na gry rankingowe :P ale 60 ppm to trochę za duża granica, wcześniej grając jako flag camper można było wyrobić maksymalnie z 15, teoretycznie wszystko ponad to już zaczepia o statpaddera.

 

wie ktos kiedy wychodzi ta latka z dodatkami??

http://kotaku.com/360631/warhawk-gets-monster-bubble-shields

Szykuje się coś praktyczniejszego od dropshipa

- mobilny spaw point

- wychodząc z niego żołnierz dostaje dodatkowe bronie

- może ustawiać bubble shield

- nie ma broni ale ma turbo, co sugeruje, że będzie to połączenie szybkości jeepa i masy czołgu, idealne do taranowania czegokolwiek ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...