Skocz do zawartości

WarHawk


Gresh

Rekomendowane odpowiedzi

sparing 11.03.08

LISTA:

1) wakpal

2) michal919

3) damian__PL

4) kunta-kinte_PL

5) crusher_Pll

6) aksonPL

7) ali28

:( websterPL

9) arczx

10) winx

11) patricorn

12) rozzpl

13) sm1PL

14)Vril

15)kozanec

16)bartek

17)pawelski

18)Ra2e7or

19)didu

20) kostuch

21)mario33

22)PITER POL

23)LiSoQuan

24)Arthurek

kompletna lista start 20.00/10 mogę mieć opóźnienie:)

Edytowane przez SM1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 489
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

…pojawił się mały problem techniczny…w ramach testów chciałem odpalić serwer i okazała się że pomimo braku jakichkolwiek zmian w moim łączu serwer poinformował, że pociągnę tylko 16osób…mam nadzieję że do jutra się sprawa wyjaśni???:(

 

tak czy siak rektrutacja trwa:) a moja w tym głowa aby serwer ruszył dla 24 osób hehehehe

Edytowane przez SM1
Odnośnik do komentarza

po pierwsze Dzięki za odpowiedz[bede celował w niebieskie:D]

po drugie dzięki za wpisanie na liste-bede jutro na pewno:D

po trzecie...jak Ci ludzie łąpią tyle pukntów???? ja gram od 2 dni i mam dopiero 56-załamka:/, ale są plusy- juz wymasterowałem loy warhawkiem i tym drugim:D

pytanie: kupowac ten dodatek czy nie warto??

dobra tyle do zobaczonka na serwerach:D

POZDRO!!!

Odnośnik do komentarza
po pierwsze Dzięki za odpowiedz[bede celował w niebieskie:D]

po drugie dzięki za wpisanie na liste-bede jutro na pewno:D

po trzecie...jak Ci ludzie łąpią tyle pukntów???? ja gram od 2 dni i mam dopiero 56-załamka:/, ale są plusy- juz wymasterowałem loy warhawkiem i tym drugim:D

pytanie: kupowac ten dodatek czy nie warto??

dobra tyle do zobaczonka na serwerach:D

POZDRO!!!

co do łapania punktów imo najłatwiej w zones/ctf przejmujesz po kolei każdą strefę i wskakuje ci za każdy segment 2 punkty czyli maks za jednym razem to 6 / zabicie niosącego twoją flagę przeciwnika nie pamiętam ile ale ściągnięcie jej z powrotem 2 punkty plus punkty jakie możesz nabić za zdobycie stref (w ctf często jest masa nabijaczy punktów, jak tylko ktos upuści flagę pół mapy się zlatuje)

tutaj masz puktację

http://www.warhawkstats.com/points.php

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza
po pierwsze Dzięki za odpowiedz[bede celował w niebieskie:D]

po drugie dzięki za wpisanie na liste-bede jutro na pewno:D

po trzecie...jak Ci ludzie łąpią tyle pukntów???? ja gram od 2 dni i mam dopiero 56-załamka:/, ale są plusy- juz wymasterowałem loy warhawkiem i tym drugim:D

pytanie: kupowac ten dodatek czy nie warto??

dobra tyle do zobaczonka na serwerach:D

POZDRO!!!

Nie przejmuj się że na razie robisz mało punktów, ja na początku każdą grę kończyłem z wynikiem kilkanaście punktów. Obecnie zawsze kończe w przedziale 70-100 pkt(niebieskie serwery).

Co do jutrzejszego sparingu to nie zdziw się jak zostaniesz pożarty. Zdecydowana większość z nas ma wysokie rangi i długo gramy w Warhawka. Od razu mówie, będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
moze i bedzie ciężko ale ważne że z normalnymi ludźmi:D

narazie to każdy wyżywał sie na headsecie i jak opętany rozwaał wszystko wokół

a jak wymijać te rakiety jak we mnie lecą?

bo raz myślałem że trzeba prawą gałka ale chyba nie bo i tak trafia mnie prawie zawsze

Najlepiej mieć flary:D a tak na serio to musisz wykożystać ukształtowanie terenu, budynków... Ogólnie chodzi o to że w momencie jak leci we mnie rakieta to od razu odpalam turbo i staram się dolecieć do jak najbliższej góry lub innego dużego obiektu i w ostatniej chwili wykonć gwałtowny manewr skrętu żeby się za nim schować. Często rakieta udeża w taki obiekt. Najtrudniej wymanewrować rakietę wystrzeloną z działka przeciwlotniczego i niestety jest to jedyna rakieta samonaprowadzająca która rozwala od razu nawet jak masz ful energi(TOW się tu nie wlicza). Najłatwiej zgubić te beznadziejne małe rakietki które są na podstawowym wyposażeniu każdego Warhawka.

To tyle taki jest mniej więcej mój sposób, ktoś inny pewnie robi coś innego. Mam nabite prawie 20 tys. punktów ale są tacy co mają znacznie więcej i pewnie znają lepsze sposoby.

Edytowane przez wiedzminka
Odnośnik do komentarza
moze i bedzie ciężko ale ważne że z normalnymi ludźmi:D

narazie to każdy wyżywał sie na headsecie i jak opętany rozwaał wszystko wokół

a jak wymijać te rakiety jak we mnie lecą?

bo raz myślałem że trzeba prawą gałka ale chyba nie bo i tak trafia mnie prawie zawsze

Najlepiej mieć flary:D a tak na serio to musisz wykożystać ukształtowanie terenu, budynków... Ogólnie chodzi o to że w momencie jak leci we mnie rakieta to od razu odpalam turbo i staram się dolecieć do jak najbliższej góry lub innego dużego obiektu i w ostatniej chwili wykonć gwałtowny manewr skrętu żeby się za nim schować. Często rakieta udeża w taki obiekt. Najtrudniej wymanewrować rakietę wystrzeloną z działka przeciwlotniczego i niestety jest to jedyna rakieta samonaprowadzająca która rozwala od razu nawet jak masz ful energi(TOW się tu nie wlicza). Najłatwiej zgubić te beznadziejne małe rakietki które są na podstawowym wyposażeniu każdego Warhawka.

To tyle taki jest mniej więcej mój sposób, ktoś inny pewnie robi coś innego. Mam nabite prawie 20 tys. punktów ale są tacy co mają znacznie więcej i pewnie znają lepsze sposoby.

dzięki za odpowiedź:) hmm postaram sie punktów mam JUż:) 76:d:d:d ALE CO TAM..

a jak nazywa sie ten serwer na którym gramy jutro tego meczyka??? bo jestem na liście ale to mój 1 raz...??[

Odnośnik do komentarza
SM1 a o mnie zapomniałes :)

nie zapomniałem:)

 

lista zamknięta...wiedzminka wyrwał się z hasłem oby jakiś spóźnialski nie wygryzł kogoś z listy...ja walczę dalej z serwerem, zastanawiam się czy weryfikator sony coś nie szwankuje? bo jakie łącze bym nie ustawiał mogę holowować w dalszym ciągu tylko 16 osób:(...ale do 20 mam jeszcze czas;)

Odnośnik do komentarza

Kilka spraw technicznych…pomimo usilnych starań nie jestem w stanie ustawić serwera na 24 osoby tylko, na 16…co jest przyczyną nie mam bladego pojęcia??? Testowałem na łączu symetrycznym 2/2mb, 4/4mb i 8/6mb nic nie dało do tej pory ustawiałem serwer na 24osoby przy 1,5/1mb i nie było problemów…

W związku z tym kto pierwszy ten lepszy chyba, że ktoś z was ma łącze które nas pociągnie? Jestem w trakcie przechodzenia na światłowód i trwa modernizacja sieci może to stanowi problem???

Przykro mi ale dzisiaj serwerek na 16 osób

Odnośnik do komentarza
sparing 11.03.08

LISTA:

1) wakpal

2) michal919

3) damian__PL

4) kunta-kinte_PL

5) crusher_Pll

6) aksonPL

7) ali28

:) websterPL

9) arczx

10) winx

11) patricorn

12) rozzpl

13) sm1PL

14)Vril

15)kozanec

16)bartek

17)pawelski

18)Ra2e7or

19)didu

20) kostuch

21)mario33

22)PITER POL

23)LiSoQuan

24)Arthurek

kompletna lista start 20.00/10 mogę mieć opóźnienie:)

Czy to oznacza że nie będzie killdante? Szkoda, odpadnie jeden z najlepszych.

 

 

Kilka spraw technicznych…pomimo usilnych starań nie jestem w stanie ustawić serwera na 24 osoby tylko, na 16…co jest przyczyną nie mam bladego pojęcia??? Testowałem na łączu symetrycznym 2/2mb, 4/4mb i 8/6mb nic nie dało do tej pory ustawiałem serwer na 24osoby przy 1,5/1mb i nie było problemów…

W związku z tym kto pierwszy ten lepszy chyba, że ktoś z was ma łącze które nas pociągnie? Jestem w trakcie przechodzenia na światłowód i trwa modernizacja sieci może to stanowi problem???

Przykro mi ale dzisiaj serwerek na 16 osób

No to szkoda, ale jak trzeba ustawić opcje wyszukujące twój serwer? Ostatnio miałem z tym problem i wchodziłem przez liste przyjaciół.

Odnośnik do komentarza

Najgorsze jest to, że podział na lepszych i gorszych graczy praktycznie nie istnieje. Niby można coś tam ustawić ale każdy serwer dopuszcza wszystkich do gry. Gra jest niezła ale na dłuższą metę przynudza. Najbardziej żałuję, że nie można spokojnie polatać w trybie "motion sensor". Nawet na gałkach ledwo daję sobie rade.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...