Skocz do zawartości

SLIPKNOT


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

ale w tych power rangersach jeszcze bardziej nie słychać, że tam gra dziewięciu chłopa :/

 

"Hala Torwaru pękała 9 czerwca w szwach - na trybunach i pod sceną roiło się od fanów. Wśród tego rozszalałego tłumu dwie postacie budziły szczególne zainteresowanie. Na koncert Slipknota przyszedł bowiem sam Nergal, lider grupy Behemoth oraz jego ukochana Doda. Wygląda na to, że oboje są teraz na etapie wzajemnego zaznajamiania się ze "swoimi światami". Nergal bierze więc Dodę na występy metalowych kapel, a Doda... zabiera go do kosmetyczki.

 

Para nie miała biletów na show i za wszelką cenę starała się wejść na Torwar zza kulis. Ochroniarze byli jednak nieprzejednani i zamiast wystawić królowej tron i czerwony dywan, kazali jej sterczeć na deszczu. Bez akredytacji nie było wejścia na teren Torwaru. Na szczęście Nergal, obyty w światku muzycznym, wykonał jeden telefon, po którym sam manager Slipknota wręczył parce wejściówki na show.

 

"Doda wyglądała wyzywająco i zupełnie nie wpasowywała się w styl ubioru, który królował tego dnia na Torwarze".

 

xD

no ja myślałem że Nergal chodzi na koncerty troche lepszych zespołów ale skoro jest inaczej to robi wypad z hdd.

Odnośnik do komentarza

Nie lubię takiego pierd.olenia, że na dwóch ostatnich płytach Slipy są ch.ujowi. Takie samie gadanie jak te, że Meta się skończyła na wiadomo czym.

 

Oczywiście sam ubóstwiam S/T i Iowa, ale kolejne dwie płyty złe nie były. Przecież 10 lat nie mogą tak napierdalać, a Corey śpiewać, że pierd.olić wszystko, że ludzie i świat to shit itp bo to byłoby dopiero nudne.

 

Vol. 3 - IMO chyba najlepsza ich płyta bo jest najrówniejsza, mogę jej słuchać cały czas bo 90% kawałków są dobre. Tylko 2 piosenki nie mają powera, Circle (chociaż jest całkiem całkiem) i Danger Keep Away, co prawda Vermilliony też nie są mocne (druga część to jak Circle) ale kur.wa, fajnie że się chłopaki nie ograniczają tylko do napierdalania. 2-3 piosenki na płycie mogą takie być, byleby reszta trzymała poziom (a trzyma - Blister Exists i Pulse of The Maggots masakruje, Duality i Before I Forget to świetne melodyjne metalowe kawałki, podobnie Opium of The People i Welcome).

 

AHIS - no cóż, tu jest gorzej, ale nie jest jeszcze źle. Gematria to jedna z najlepszych ich piosenek ever, to samo Psychosocial (chociaż kur.wa refren mógłby być rzeczywiście lepszy). Sulfur i Vandetta mi przypominają mi Before I Forget i Duality czyli też jest dobrze. Gehenna na swój sposób też jest dobra. REszta też jest ok, ale od Snuffa w górę (poza AHIS) jest rzeczywiście cienko.

 

Z resztą juz wczesniej Slipy miały momenty dość spokojne - początek Wait and Bleed (IMO najlepszy ich kawałek), duża część Gently? Refren My Plague?

 

Nie ma co tak jechać, nie każdy zespół metalowy musi wiecznie napierdalać... Akurat Slipknot to mój ulubiony zespół bo mi za(pipi)iście podpasował. Uwielbiam to co robią chłopaki w tle (Joey, Shawn, Chris <3), Mick i Jim też nieźle rzeźbią a Corey to klasa sama w sobie bo potrafi śpiewać i świetnie drzeć ryja (chociaz teraz to nie to co kiedyś, no ale wiadomo czemu).

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Od miękkiego śpiewania to Corey ma Stone Sour więc niech nie zanieczyszcza tym Slipknota, co już wielokrotnie uczynił. Na ostatnim albumie połowa utworów to pedalskie zawodzenia. Niech nagrywa płyty w stylu pierwszych 2óch albo spier'dala.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...