Skocz do zawartości

Bleach


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Ja skończyłem jakoś na walce Truskawy z Panem "rzucę okiem", oczywiście żadnych fillerów wcześniej i w międzyczasie nie oglądałem, więc wychodzi na to, że regularnie oglądałem jedynie wydarzenia z SS :P Nie mam nawet pojęcia co teraz leci :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Ostatni chapter kozak, wreszcie wraca stara gwardia :D

 

Ta strona jest tak dobrze narysowana, że wrzuciłem ją sobie jako tapetę :P

http://mangastream.c...ach/87574993/12

 

Ginjou chciał osłabić Ichigo, a jak widać po jego nowym wyglądzie prawdopodobnie jest silniejszy niż przed utratą swoich mocy.

 

Można sobie porównać jak zmienił się miecz:

190px-Zangetsu.PNG

 

Teraz ma zupełni inny kształt.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mi się wydaje, że ta Getsuga to tylko taki straszak, który Ginjo przeleci nad głową - pewnie będą chcieli go przesłuchać więc trochę głupie byłoby go zabijać.

 

Co do Twojego pytania to za Kenpachim jest koniec oręża Ikkaku.

 

Rukia i jej teksty na tej stronie:

http://mangastream.com/read/bleach/87574993/14

 

So epic :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

To chyba było jeszcze chapter wcześniej tak ? Nie zwróciłem uwagi bo jak wcześniej może już pisałem te mangowe fillery tylko przeglądam, a czytam tylko jak pojawiają się starzy wyżeracze jak w poprzednim chapie :) Generalnie to okres od początku do SS Arc jest dla mnie kwintesencją tego jak zayebista może być manga. Później było średnio, może źle nie ale mocno średnio - wszystko było takie przydługie, a teraz czuję, że znowu może być mega :)

 

Generalnie jak się patrzę na nowe shikai Ichigo to wydaje mi się, że nowy wygląd wskazuje na wyższy stopień opanowania jego mocy tak jak pierwsza wersja była wyrazem dzikiej nieokiełznanej jeszcze siły. Prawdopodobnie bankai będzie miało teraz zupełni inny charakter bo wcześniej miło taki cel/funkcję jak obecnie IMHO shikai.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Hmmm... Trochę to naciągane wg. mnie. Przywrócono moce Ichigo bo Gotei nie mogło sobie poradzić z Ginjo ? Przecież Getsuga Ichigo na shikai prawie go zmiażdżyła i zmusiła do użycia pełnej mocy fullbringa. Aż dziwie się że 2 dowolnych kapitanów nie była by w stanie poradzić sobie z Ginjo.

 

Ta ogromna moc Ichigo wynika z tego potencjału truskawy ? Czy raczej z reitesu kapitanów i jest to tymczasowe ? Bo jak na moje oko to Kurosaki jest zbyt przypakowany teraz.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mnie się wydaje, że to jego własna moc tylko za pierwszym razem wystarczył tylko transfer od Rukii gdyż jego wewnętrzna moc była w powijakach, a teraz po tym jak się rozwinęła aż do stadium kiedy był najpotężniejszym Shiningami niezbędna była interwencja masy pakerów by jego zdolności wróciły. A poza tym widać, że teraz jest jeszcze dopakowany zdolnościami Fulbringu.

 

A co do kwestii Ginjo to pewnie takie tam pitolenie albo zła interpretacja z japońskiego.

 

Jedno jest pewne - szykuje się jakieś mega starcie z nowym albo mocniejszym starym przeciwnikiem.

 

Mam nadzieję, że będą jeszcze długo ciągnęli mangę bo ma ogromny potencjał i wszystko w miarę trzyma się kupy.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

A ja właśnie nie widzę jakiegoś wielkiego potencjału. Niby mam pomysł z fullbringami ale trochę przypomina to akcje przed arciem z Arranacar'ami. Ichigo odkrywający nowe moce, wróg który jest od niego silniejszy itp.

 

Co do przeciwnika na następny arc. to chyba chciałbym kogoś zupełnie nowego. Nie liczę jakoś na powrót Arrancarów pod wodzą Halibel (w jakimś wywiadzie czy czymś tam Kubo powiedział że ona wróciła do Hueco Mundo) a może na coś zupełnie nowego. No i może na powrót Aizen'a ale nie jako wroga ale niewygodnego sojusznika :).

Odnośnik do komentarza

Postaram się poszukać na necie. Zdaje mi się że widziałem to gdzieś na forum senpuu. W tym szkicu (zawsze są jakieś na końcu tomów) była tylko mała postać Halibel, plecami do widza, która szła między wydmami w Hueco Mundo w stronę zachodzącego księżyca.

 

EDIT:

 

Panowie nie jestem w stanie niczego znaleźć :/. Jedynie co znalazłem to potwierdzenie w wywiadzie z Kubo że Grimmjow przeżył i że ma być ważny w dalszej części mangi :

 

- In the first place, Grimmjow wasn't meant to be an important character, he was to quickly die. But as of now, his existence will eventually matter for the future of the manga.

 

MOŻE ten pic i info. to zwykły fake i modzi go usunęli ? Nie mam pojęcia ale dam sobie rękę uciąć że widziałem ten pic.

Edytowane przez Kalel
Odnośnik do komentarza

Szukam pewnego utworu, który często pojawia się w nieco wcześniejszych epizodach często przed walką, albo gdy jest poważna sytuacja i mówią o zagrożeniu. Utwór charakteryzuje się dosyć chaotycznymi, zapętlonymi ciągle wysokimi tonami. Bardzo specyficzny. Ma ktoś pojęcie jak się nazywa ten kawałek i na którym OST mogę go znaleźć?

 

EDIT:

Tip: pojawia się w 9:04 w tym epizodzie (#137): http://hikaru.pl/player.php?link=aHR0cDovL2t1cm9zYWtpMjcud3J6dXRhLnBsL3NyL3YvOVJBMUs5aGlmaWYvdmlkZW8uZmx2

Odnośnik do komentarza

Chyba żartujesz, w tej mandze mało co trzyma się kupy. Masa naciągań, niedopowiedzeń, czystych bezsensów. Beznadziejnie zbalansowana moc niektórych postaci. Historia jest dosyć banalna, ale mimo to sam autor gubi się w niej co krok. Oczywiście Bleach to przede wszystkim luźna i efektowna rozwałka (pod tym względem sprawdza się doskonale), więc trudno mieć jakieś większe wymagania co do poziomu fabuły, no ale niektóre motywy jednak potrafią zdenerwować.

Kubo to największy TROLL naszych czasów, więc nie ma co się dziwić :D A co do długości mangi, to po tym arcu będzie jeszcze jeden długi i koniec :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...