Skocz do zawartości

Bleach


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

Fight zapowiada się iście epicko, takiego starcia nie było od czasu pojedynku z Grimmjowem. Zwróćcie uwagę na oprawę wizualną - bardziej dopieszczony wygląd postaci i efektów, dokładniejsza animacja, ostre jak brzytwa kolory - ślinka mi cieknie na myśl o kolejnych odcinkach.

 

 

W ogóle ciekawie się ostatnio złożyło, że we wszystkich popularnych shounenach mamy same najlepsze akcje. W Naruto bombardacja Peina, w One Piece wielka ucieczka z Impel Down, w FMA walki z Homunculusami, w Fairy Tail najazd na gildię, a w Bleachu pojedynki z najsilniejszymi Espadami. Aż nie wiem czym się bardziej jarać. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Tyle czekania i warto było mimo że większość to walka Renji i Sado to nawet zabawne było i jakoś nie miałem wrażenia że przesadzili z tym,pozatym świetnie narysowane i po zapowiedzi następnego odcinka jak widzę że zdzierają ubranie z Orihimie to już nie mogę się doczekać hehe pozatym liczę na więcej walki Ichigo vs Ulquiorra.

Odnośnik do komentarza

Się dziwisz. Jakby mieli puszczać normalne odcinki to za dwa tygodnie znowu dogoniliby mangę.

 

 

Jestem za tym, żeby postąpili z tym anime podobnie jak niegdyś z FMA - po prostu zatrudnili jakiegoś scenarzystę i pykali sobie fabułę w swoją stronę. Zakładam, że i tak byłaby 100 razy lepsza niż to gówno, które wymyśla Kubo.

Odnośnik do komentarza

Nowy opening Bleach'a zawiera od cholery spoilerów

 

Dokładnie, też nie polecam oglądania jeżeli ktoś nie chce sobie zepsuć kolejnych odcinków. Osobiście zawsze dobrze wiedziałem że openingi w Bleach'u mają kupę spoilerów i nigdy nie oglądałem, a tym razem coś mnie pokrzywiło i stwierdziłem, że "a zobaczę sobie opening" i dup, dostałem po mordzie takimi spoilerami, że mi się odechciało :/

Swoją drogą, to ciekawi mnie trochę walka Kyouraku z "Nr1". Nigdy jeszcze nie pokazano jakiejś poważnej walki w jego wykonaniu, więc ciekawe, czy jest taki silny jak co niektórzy uważają, czy dostanie szybkie lanie:D

 

P.S To mój pierwszy post na forum, więc pragnę przywitać wszystkich forumowiczów, a korzystając z tematyki, to yoroshiku :D

Edytowane przez Calam
Odnośnik do komentarza

Dopiero od raptem 3 odcinków jest Isshin w mandze więc jeszcze daleko :whistling:

Calam witamy witamy ..

przypominam o oznaczeniu spojlerow nie kazdy czyta mange... mnie wybitnie 1 raz Kubo zaskoczyl w 401 czapie i mam nadzieje, ze teraz juz tylko bedzie lepiej.. heheh nie zniechecajcie sie lepsze to, niz fillery z pieczeniem tortu przez Yumichike...@*

Edytowane przez Ewcikson
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Fakt, wizualnie Bleach miażdży chyba wszystkie tasiemce razem wzięte. Większe batalie zawsze wyglądają cudnie (Byakuya, Grimmjow, teraz Ulquiorra), aż ciekaw jestem fajerwerków czekających przy finałowym starciu z Aizenem.

 

Generalnie to anime ogląda się całkiem dobrze tylko wtedy kiedy kompletnie wyłączy się mózg. Na mangę zlewam, bo przy tak dynamicznych walkach wlepianie gał w statyczne obrazki kompletnie mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...