Skocz do zawartości

Bleach


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

Nom, trzeba przyznać, że obecne odcinki nieźle gniotą kulki. A jak odpalili ten kozacki kawałek muzyczny kiedy Aizen

siekał kapitanów

, to poziom zaj'ebistości już w ogóle sięgnął maksimum. Power.

 

Nie da się ukryć, że co większe walki w tym animcu powalają epickością (Byakuya, Grimmjow, Ulquiorra), jednak od finałowej batalii z tym skurczybykiem oczekuję kompletnego zmasturbowania mojego mózgu :] Ostatnio złapałem się na tym, że nawet za nowym odcinkiem One Piece'a (gdzie zresztą jest nie mniejsza rozwałka) już tak nie czekam jak za Bleachem.

Odnośnik do komentarza

ep 24.

Kolejny trening. Ichigo jak zwykle musiał wybuchnąć energią tak, że wszystkim dookoła szczęki opadły (nie żebym miał coś przeciwko). Ichimaru cieszy mordę tradycyjnie, ciekawe czy kiedyś przestanie się uśmiechać... 6/10

 

ep 25

Efekciarskie wejście - zaliczone. Cała ta akcja z kulą energii fajnie zrobiona. Ganju coś sapie o shinigami, który przyniósł jego konającego brata do domu - z fryzury wygląda jak Rukia, więc to na pewno Rukia. Aizen rzuca podejrzane teksty do Ichimaru, ktoś to podsłysza - ogólnie jakiś zdradziecki plot się tam rozwija chyba. 7/10

 

ep 26

Pierwsza porządna walka w bliczu - Ichigo vs Ikkaku, hura! Póki co bez fajerwerków, ale jest ok, łysol ma fajnego 3-częściowgo zanpaktou. Ganju i jego ucieczko-walka z pięknisiem(jak on się zwał?) też całkiem fajna. Zaklęcie ma niczym techniki Crocodila z one piece :teehee:8/10

 

Drugi op średni mi się podoba, sceny fajne, ale piosenka słaba.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Ostatnia walka z Aizenem, to jakiś żart. Po mega epickich starciach z Grimmjowem czy Ulquiorrą spodziewałem się finału, który elegancko wkomponuje mnie w fotel, a tutaj dupa blada. Jeden cios z Final Getsuga i tyle. Nawet jego bankai nie pokazano, tylko te kretyńskie przemiany. Żenada. Za kolejnym sezonem nawet nie czekam, Bleach już się dla mnie skończył.

Odnośnik do komentarza

Bleach zaliczył swoisty restart, historia zatoczyła pewne koło i wszystko zaczyna się od początku. To akurat nie jest żadna nowość, że nowe rozdziały potrzebują czasu, żeby się rozkręcić. Oczywiście im szybciej tym lepiej, ale tak naprawdę od pokonania Aizena ukazało się zaledwie kilka chapterów, więc trudno się spodziewać, żeby zaraz miały się pojawić jakieś kozackie walki.

Edytowane przez Josh the Boy
Odnośnik do komentarza

Tjaa też się srogo zawiodłem jeśli chodzi o ostatnią walkę. Wydaje mi się że nawet w mandze dłużej to trwało. Co sekundę jakieś transformacje, zero walki tylko ciągłe pie.rdolenie Aizena co 2 ciosy mieczem, no i ostateczny Getsuga też lipa. Mimo, iż dokładnie wiedziałem jak to w kwestii fabuły się przedstawi, to mimo wszystko srogo się zawiodłem na animowanym odpowiedniku:/

 

Założę się, że będzie jeden odcinek zgodny z mangą i polecą fillery.

Odnośnik do komentarza

po następnym odcinku anime będą fillery, z tego co pamiętam coś o nowym kapitanie 2 dywizji.

 

 

 

311. (1 marzec)

The Soul Detective・Karakuraizer Takes Off Again!

Tamashī no keiji・Karakuraizā sai hasshin! (魂葬刑事・カラクライザー再発進!)

 

312. (8 marzec)

Inauguration! The Brand New 2nd Division Captain!

Shūnin! Arata naru ban ni ban tai taichō! (就任!新たなる二番隊隊長!)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość DonSterydo

"Nowa" Rukia ma fajny design :) Ciekawe czy rysują ją teraz ta sama osoba, która wymyśliła design "nowej" Orihime.

 

Widać Ichigo ponownie jako shinigami ma nowy design. Pod sztą elementy zbroi, a miecz w wersji Shikai też doczekał się modyfikacji: inna rękojeść, łańcuszek jak przy bankai, inny kształt ostrza w dolnej części i na grzbiecie miecza.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...