Skocz do zawartości

Bleach


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem to czego się domyślam/zasłyszałem, no więc te fillery w serialu potrwają pewnie cały jeden sezon (koło 26 epów, czyli mniej więcej 7 miesięcy). Historia w Hueco Mundo została urwana i następny sezon zapewne znowu ją reaktywuje (albo następny sezon fillerów ;) ), te zaszczane zapychacze są umiejscowione trochę w przeszłości (zanim jeszcze zawitali do HM).

Manga zaś wychodzi cały czas i na razie jest ukazywana odległa przeszłości i tak ją numerują -105, ale sto rozdziałów raczej nie będzie w tej przeszłości osadzonych, pewnie nastąpi skok do -90, potem może -50 i tak dalej, aż nastąpi bitwa z Espadą ;)

Odnośnik do komentarza

Wątpie żeby skakali tak po rozdziałach, jak już to pewnie przerwą w pewnym momencie i akcja znowu powróci do teraźniejszości. Ale możliwe, że będą ciągneli do końca Turn Back the Pendulum, tak aby wszystko wyjaśnić i później bitwa w Karakura będzie ostatnią serią w Bleach. Tak by zamykło się wszystko w całośc. Niby wróżę już śmierć Bleach? Jak było wspominane 105 chapterów to ok 2 lata i później mogą jeszcze ciągnąć przez rok ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Skonczylem ogladac gdzies na 90 odcinku. Zmienilo sie cos od tego czasu? Czy dalej walcza, bankajuja sie (z czego wiekszosc bankai i tak juz widzialem) i piszcza jak to trudno z toba wygrac! nie to z toba! nie z toba! itd? ;] Wiem, ze ichi ma swojego hollow maska. Komus innemu tez cos doszlo nowego, czy ta sama bieda co wczesniej?

Odnośnik do komentarza
Ktoś już oglądał ten drugi film? fajny jakiś?

Świetny, właśnie obejrzałem. Fabułka nie najlepsza, oprawa A-V bez rewelacji, ale same walki zdecydowanie nadrabiają. Od drugiej połowy film robi się naprawdę ciekawy, a końcówka to już w ogóle rządzi. DiamondDust Rebellion pewno jest dużo lepszy niż Memories of Nobody czy chociażby ostatni Shippuuden Movie. Ja w każdym razie poczułem się mile zaskoczony.

 

Skonczylem ogladac gdzies na 90 odcinku. Zmienilo sie cos od tego czasu? Czy dalej walcza, bankajuja sie (z czego wiekszosc bankai i tak juz widzialem) i piszcza jak to trudno z toba wygrac! nie to z toba! nie z toba! itd? ;]

A jak myślisz?

 

Wiem, ze ichi ma swojego hollow maska. Komus innemu tez cos doszlo nowego, czy ta sama bieda co wczesniej?

 

W zasadzie to jeżeli chodzi o te dobre postacie to chyba żadna za specjalnie nie ewoluowała (może prócz Ishidy i Chada w ostatnich odcinkach), za to nowi bad guy'ie ostro wymiatają (mam na myśli pupilki Aizen'a, nie te Baunto leszcze z fillerów), no i ofkors Ichigo w swojej demonicznej formie.

 

W anime dalej fillery <_<

 

Już niedługo, ponoć od połowy października akcja ma wrócić do wydarzeń z mangi.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
I znowu sobie jaja zrobili i normalny odcinek zaczal sie po 10minutach <_< Przeciez oni rownie dobrze moga wypuszczac 5minutowe odcinki i wyjdzie na to samo.

 

Jednak się myliłem.

Jednak trzeba ich też zrozumiec jezeli odcinki trwały by po te 20 min to później doszli by do chapter'ów z mangi i odcinki byłyby po 5 min,ponieważ 1 odc TV to ok . 2 odc mangi

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.