Skocz do zawartości

Bleach


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kiedy zobaczyłem połowę ciała Ulqa, wiedziałem, że będzie żył. Kiedy Ishida zatrzymał Ichigo, wiedziałem, że ten go zaatakuje. Cała walka jest przewidywalna. Ten schemat występuje przy każdym pojedynku głównego bohatera. Dostaje łomot, power-up, zwycięstwo. Niech Ichigo choć raz użyje jakiejś taktyki, jak inne postacie. Wystarczy hollowa, który magicznie ratuje mu dupsko.

Co do zakończenia mangi. Przewiduję, że Ichigo pokona Aizena ;)

 

 

Faktycznie, użyłem tego zwrotu dość nierozważnie. Walka jest przewidywalna, chapter nie. Paradoksalnie, lubię "Bleach". Prosta, nieskomplikowana rozrywka. Jestem w stanie poświęcić te dwie minuty w każdy piątek.

Edytowane przez Tiglatpilesar
Odnośnik do komentarza

Tiglatpilesar ma rację. Niestety, ale Ichigo to najbardziej klasyczny z klasycznych modeli shonenowych. W każdej walce, kolejna Espada pomiata nim jak szmatą, nagle chłopak przypomina sobie ze ma uratować Inoue, pier.doli jakieś farmazony ('I'll protect her/them!') i z dupy dostaje powerupa po którym zamiata przeciwnika w mgnieniu oka. Weźcie np. takiego Byakuye i jego walke z 7mą Espadą czy Rukie i walke z 9tą - oni nie użyli żadnych dopalaczy z dupy, tylko sposobem /sprytem wygrali. Ja wiem, że Ichigo to główny bohater i musi byc najsilniejszy i w ogóle najlepszy, ale to już jest nudne;f.

Odnośnik do komentarza

ogulem ! wlasnie przypomnialem sie jedna ciekawa rzecz otoz

 

w jednym z epizodow bylo spotkanie urachary i ojca ichigo i bylo powiedziane ze ojciec byl kiedys capitanem

 

a wiec wracajac do tych odc sprzed 100 lat gdzie urachara ( kurrrde jak sie jego imie pisze) dostaje promocje na kapitana ale w tym samym czasie ani slychu na temat ojca ichigo

 

 

wiec jakies wydarzenie musialo zasc wszesniej , ktore spowodowalo ze odszel wiec napewno mialo to miejce ponad 100 la wszesniej wiec pytanie co ojciec ichigo zlazl sobie na ziemie zyc jak normalny czlowiek i zyje sobie tak od 100 lat ? czy jak to jest ? nie jest tak ze powinien miec wiecej niz 3 dzieci i jedno malzenstwo ? :D

 

 

ciekawi mnie jeszcze co z inne hollow ichigo tym zlym i tym pomagajacym....

 

 

dotego zakladam ze ichigo teraz przez dobre okres czasu bedzie tym zlym

Odnośnik do komentarza
Jeżeli dobrze zrozumiałem zapowiedź następnego episodu to chyba wracamy do oryginalnej fabuły.

Otwieramy shampana.

Hehe dobry pomysł,myślałem że te fillery beda trwaly tak do wakacji :)

Z jakiej paki Ulq w nowym chapterze

wyparował?

 

Hollow Ichigo zrobił mu taki sajgon w środku że dlugo nie mógł tak trzymac,wszystko przecież było napisane czarno na białym :D

 

Edytowane przez Dworek
Odnośnik do komentarza

 

Dlaczego się rozsypał? Ciała innych arrancarów pozostawały (poza Zommarim).

 

Mnie najbardziej ciekawi wewnęrzny hollow Ichigo. Dlaczego wyglądał zupełnie inaczej, niż wcześniej(walka z Byakuyą)? Dlaczego zachowywał się jak bezmózga bestia, która wpadła w berserk? Dlaczego nie wyglądał, jak podczas treningu u Vaizardów? Dlaczego był tak silny?

 

Regeneracja Ichigo była dziwna. Wyglądało jakby to ktoś go uleczył (stawiam na Kubo).

 

 

"Bleach" zmienił się w shojo. Nie jestem w stanie zrozumieć współczucia, które okazywali bohaterowie dla wroga.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...