Skocz do zawartości

Bleach


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

 

trudno byloby sie domyslic:P poza tym jak czytasz mange i ogladasz anime to chyba potrafisz tyle wywnioskowac, ze w japonskim jezyku nie ma jako takiej litery R i czesto zastepuje ja L ( slynny przyklad z DN-> Light i Right tak samo jest z Hallibel ( jak wszyscy tu pisza ...) hmm czy zginie - raczej cala Espada zostanie zniszczona w koncu Aizen jakos nie liczy na to ze ktos przezyje , bo doskonale zna sile 13 oddzialow... i sam nie mialby nic do roboty..

Edytowane przez Ewcikson
Odnośnik do komentarza

Kubo nazywając swoje postacie wykorzystuje nazwiska zagraniczne. Język japoński wprowadza pewne ograniczenia, dlatego z Hariberu powstała Harribel, a Noitora - Nnoitra. Nie dziwi mnie to, po prostu uznałem za ciekawe, że wreszcie poznaliśmy prawidłowy zapis jej imienia.

 

Co do nowego rozdziału. Nudny, głupi i Kubo znowu pokazał, że nie ma pojęcia o poziomach mocy. Wychodzi na to, że Hitsu jest silniejszy od vizard bankai Ichigo.

Odnośnik do komentarza

ulek dostaje w dupe po tym jak sie okazuje ze jako jedyny z espada moze urzywac 2-giej formy

 

yammy ktory dostaje strasznie w dupe od wszytstkich okazuje sie naj (numer 0) ze wszytstkich espada.

 

teraz hitsu z mowa forma bankaja .....

 

no i ofc ichigo z druga forma hollow form....

 

 

jezu to anime staje sie tak glupie....

Odnośnik do komentarza

Piątek, nowy rozdział najlepszej mangi w kosmosie ;)

 

 

Hitsugaya - król wszechświata i słupków popularności pokazuje co potrafi. Harribel wyjawia swoje imię, co równa się praktycznie instant death.Barragan bawi się z Omeadą, prawdopodobnie rozkład dotknął też jego mózg, bo nie zaciekawiło go, że pani kapitan opuściła pole walki. Za tydzień pewnie zobaczymy jej bankai. Po co ona przywiązała się do słupa? Fanka BDSM?

 

 

Hitsugaya okaże się synem Króla Shinigami i Vasto Lorda. Zobaczycie ;)

Odnośnik do komentarza
Piątek, nowy rozdział najlepszej mangi w kosmosie ;)

 

 

Hitsugaya - król wszechświata i słupków popularności pokazuje co potrafi. Harribel wyjawia swoje imię, co równa się praktycznie instant death.Barragan bawi się z Omeadą, prawdopodobnie rozkład dotknął też jego mózg, bo nie zaciekawiło go, że pani kapitan opuściła pole walki. Za tydzień pewnie zobaczymy jej bankai. Po co ona przywiązała się do słupa? Fanka BDSM?

 

 

Hitsugaya okaże się synem Króla Shinigami i Vasto Lorda. Zobaczycie ;)

 

szybciej zamiast hitsu podejrzewalabym Ichi:> Truskawa ma potencjal i laczy shinigami z hollowami:)

Odnośnik do komentarza

Bankai Soifon. Bazooka? LOL. W tym tygodniu Kubo zmarnował chyba więcej stron niż zwykle. Walka sadysty Ukitake z loli była kompletnie niepotrzebna. Pozostali dają z siebie wszystko, a Ukitake bawi się z dziećmi.

 

 

Cały rozdział dałoby się zmieścić na pięciu stronach.

fakt ale Kubo sie wysilil.. no i w koncu Soi doslownie wyciaga as z rekawa....

Odnośnik do komentarza

Zmartwię , lub ucieszę - nie , niedługo w anime pojawią się Fillery o"Rebelii Zanpakto" , o co chodzi? Może być ciekawie- materialna postać mieczy-patrz Zangetsu ichigo. Ostatnie filery w bleachu nie były złe mam nadzieje ,że te nie będą gorsze.

 

Co do Mangi:

Czapter średni- śmiechowa wstawka na początek -Ukitake jako początkujący Pedofil, SoiFon pokazuje swoje Bankai - imo kiepskie i bez polotu.Bazooka dla skrytobójcy Geniusz Kubo nie zna granic..Teraz proszę Kałacha dla Zarakiego

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dawno nie komentowałem mojej ulubionej mangi ;)

 

Stark okazał się Starrkiem. Kubo ma jakiś fetysz z tymi dwiema literkami (Harribel, Barragan, Ulquiorra itd.)

 

Release Starka. Dziwny, delikatnie mówiąc. Może komuś się podoba, dla mnie wygląda jak alfons zmiksowany z kowbojem.

 

 

Co do pomysłu, że jego bronią jest loli, to brak komentarza. Kurek to jej tyłek, ciekawe czym jest spust... Starrk to pedofil - potwierdzone.

 

 

Boże broń Kubo przed posiadaniem dzieci. Najpierw Isshin, potem Ukitake znęcający się nad dziećmi, teraz Starrk :mellow:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...