Skocz do zawartości

Monitory do X360


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedzi. Nie kupuję go tylko po to, żeby grać. Mam zamiar podpiąć do niego kompa w przyszłości, więc rozdziałka 1080p będzie mi jak najbardziej odpowiadać (ułatwi mi edycję zdjęć etc.). Druga sprawa, ważniejsza nawet, to taka, że mój CRT 21'' wypala mi moje oczyska i to się czuje po dłuższych sesjach. A filmy w Full HD pewnie będą wymiatać, jeśli już te w HD Ready czasami wyglądają tak, że ho ho! ;)

Edytowane przez keetiv
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 337
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko jesli moge cos doradzic, to kup lepiej 27 cali.

 

Ja se wypatrzylem Samsunga P2770HD, ale jakos jeszcze go chyba nie dowiezli do sklepow, wiec kupilem 24'.

Jest dobry, ale 27 by miazdzyl.

No i jest to wogle TV z tunerem i to nawet MPEG-4 (gotowy na platforme cyfrowa), czyli wlasciwie jest to odbiornik do kazdego zastosowania.

Odnośnik do komentarza

Hmm, 27" cali to kusząca propozycja, ale...:

1) zbyt drogi (planuję jeszcze zakup PS3 w kilka miesięcy po kupnie monitora),

2) nie wiem czy nie za duży jak na monitor stojący na biurku (odległość, z jakiej będę na niego patrzeć nie przekroczy 80cm),

3) w trochę dalszej przyszłości (dwa, trzy lata) planuję też kupno TV - jakiejś plazmy fullHD (o ile fundusze pozwolą),

 

Powiedz mi jeszcze, jaki masz monitor? Masz może 24" właśnie z tej serii (P2470HD)? Jak się sprawuje? Różnica cenowa między P24 a P23 to jakieś 200 zł, myślę więc, że nie opłaca się brać tego większego tylko dla jednego cala. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza

Tak, mam wlasnie ta 24-ke i nie ma do czego sie przyczepic. Pilocik to megawygoda, tuner TV tez olbrzymia zaleta, sa glosniki (choc podlaczam wlasne, lub gram na sluchawkach), ladnie to wyglada, obraz zyleta, jest praktycznie kazde zlacze jakiego zapragniesz.

Mnie on kosztowal 1080zl w promocji w MM, wiec sie raczej oplacalo.

 

Jesli jednak tak jak mowisz za jakis czas planujesz zakup duzego TV Full HD, to kup moze teraz jakis dobry monitor, ale bez tunera, ale za to z 2x HDMI (1 do xboxa, drugie do PS3).

 

Stosunek odleglosci od monitora do dlugosci przekatnej to generalnie 1:1 do 1,5:1 powiedzmy.

Odnośnik do komentarza

Tak, mam wlasnie ta 24-ke i nie ma do czego sie przyczepic. Pilocik to megawygoda, tuner TV tez olbrzymia zaleta, sa glosniki (choc podlaczam wlasne, lub gram na sluchawkach), ladnie to wyglada, obraz zyleta, jest praktycznie kazde zlacze jakiego zapragniesz.

Mnie on kosztowal 1080zl w promocji w MM, wiec sie raczej oplacalo.

 

 

A kiedy go dokładnie kupowałeś? Nie orientujesz się może czy to była chwilowa promocja, czy też zmniejszyli cenę na stałe? W którym MM kupowałeś?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Hmm. Nie wiem czy gdzieś to już było, ale mam pytanie. Mam wieżę i chcę kupić monitor z hdmi. Dobrze byłoby aby sam obraz leciał przez hdmi a dźwięk był podłączony do wieży (wejścia chinch). Czy jest jakieś okablowanie na rynku które sprosta temu zadaniu? Kabel vga chyba od razu by się nadał, ale wiadomo, że vga to nie hdmi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja robię to w ten sposób: podłączam normalnie kabel VGA, który jest odpowiedzialny (w tym przypadku) za dźwięk poprzez chinche, a pod nim mam podpięte hdmi, które przesyła sygnał obrazu to TV (w którym wyciszam dźwięk). Nie jest to idealne rozwiązanie (z uwagi na brak dostatecznej ilości miejsca na dwa wtyki), ale nie ma (w tym przypadku) innego wyjścia.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...