Skocz do zawartości

Monitory do X360


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 337
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Musi starczyć, mam za mały pokój na coś większego. :)

Ten telewizor wydaje mi się fajny, dobre parametry, cena do przeżycia.

Tylko nie wiem czy będzie się dobrze spisywał jako telewizor, troszkę mało się na tym znam ;)

Jak kablówę podłączysz to obraz cię nie oczaruje, ale da się oglądać. Natomiast kanały w HD na nim to już inna bajka.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Parę pytanek, mam nadzieję że ktoś pomoże:

1. Czy warto kupić kabel VGA aby podłączyc x'a do monitora Flatron T710BH

2. Zastanawiam sie nad kupnem nowego monitora, moją uwagę zwrocił Samsung T200. Czy zakup tego modelu byłby dobrym wyborem? Jeżeli ktos mial z nim styczność to proszę o opinie.

3. Czy jest jakas zauważalna różnica pomiędzy 20" a 22" monitorem? Chodzi głównie o grę na 360.

Edytowane przez DantePL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam problem z X360. Otóż posiadam monitor CRT Mitsubishi 17" na którym na codzien gram na X360 podłączonym do monitora kablem VGA. Ostatnio chciałem sprawdzić jak by wygladał obraz pod zwykłym monitorem LCD ktory uzywam do kompa na codzien. Po podłączeniu wywalalo mi jednak ciagle "Out of range". Trudno, odłączyłem od LCD i dzis podłączyłęm pod CRT z powrotem i... nic. Wywalalo mi tez "out of range"......:/ chociaz nigdy tak nie bylo i od zqwsze wszystko działało ok. Mam tez chinche i stary TV CRT i podłączam i wszystko działa. Zaczałęm bawic sie z ustawianiem PAL50 i PAL60 i cos tam mieszac i teraz gdy podłączam pod monitor CRT to nie ma juz napisu "Out of range" tylko jest ciemny ekran i miga dioda monitora na pomaranczowo, ale dźwięk jest więc kabel działa. Znajomy na GG powiedział mi jaka drogą po omacku dojde do zmian ustawienia rozdzielczosci no i mam obecnie ta najnizsza bo myslalem ze pomoze ale nadal nic. Co ja mam zrobic zeby działąło? pomocy!!!

Odnośnik do komentarza

coz chodzi chyba o to bym teraz po omacku bo mam czarny ekran doszedł do opcji zmiany rozdzialki na najnizsza i moze bedzie okej.. Czy ktos moze mi napisac od poczatku do konca jak to zrobic maja czarny ekran na slepo? i koniecznie jak na koncu zatwierdzac swoj wybor zeby zapisalo.. Hmm?

Odnośnik do komentarza
A co myślicie o monitorku Samsung T190? Czas reakcji mały kontrast bardzo dobry? Nada się?

Nie kupiłbym go. Zamiast niego wziąłbym monitor z bardziej odpowiednią rozdzielczością i formatem obrazu. Konkretnie LG W1941S: http://www.allegro.pl/item570188317_nowosc...l_fv_sklep.html

 

Kupujesz kabel VGA i masz wyświetlacz.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Chciałbym zakupić monitor do X0. Jaki możecie polecić z 22" - 24" ? :> Rozumiem, że obowiązkowo muszę kupić kabel VGA jeżeli chce korzystać z X0 podłączonego do takiego monitora? Czy taki jest dobry -> http://allegro.pl/item597293986_nowy_samsu...m_gw_f_vat.html ? Czy może lepiej kupić TV LCD 24" ? Duża różnica będzie między monitorem 24" a TV LCD 24" ?

Odnośnik do komentarza

HDTV to masz od 26' generalnie. Co do monitora, to jeśli ma być głównie do konsoli, szukaj modeli znanych marek z rozdzielczością natywną 1920x1080, najlepiej z wejściem HDMI (wtedy podłączasz właśnie takim kablem, generalnie wystarczy nawet złącze DVI i przejściówka), VGA to i tak wszystkie mają.

 

Ale jeśli te Full HD są dla ciebie za drogie, to możesz kupić dowolny monitor panoramiczny z rozdziałką 1440x900 albo 1650x1080, konsola dorzuci cienkie pasy na górze i dole ekranu, ale zawsze będzie to HD małym kosztem.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Mógłbyś polecić konkretne marki ? Sony/Samsung/IIyama/Benq ? Czy kontrast, ms i kąt widzenia ma mniejsze znaczenie od rozdzielczości natywnej ? Czy monitory w technologii TN nadają się do grania w X0 ?

 

O jakiej rozdzielczości najlepiej brać monitor? 720p to 1280x720. Czytałem i czytałem, każdy prawie co innego mówi Jaka jest najlepsza natywna rozdzielczość monitora, który ma być podłączony do X0 ? 1920x1080,1680x1050 czy 1440x900? Jaki powinien być mniej więcej kontrast oraz ilość ms, aby dany monitor można było określić jako dobry?

Edytowane przez diesvindu
Odnośnik do komentarza

Przecież piszę, że najlepiej 1920x1080, czyli 1080p. Nie ma monitorów 720p.

 

Co do marki to ja lubię Samsungi, a jeśli chodzi o parametry monitora to grałem nawet na już dość starym 205BW i nie było powodów do narzekań.

 

Jak chcesz przykład fajnego monitora, to zerknąłem na skąpcu i na papierze interesująco wygląda ten:

http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/457460

 

Odnośnik do komentarza

Grałem na monitorze z taką matrycą i nie miałem zastrzeżeń. A jak stać cię na więcej to kup po prostu HDTV 26', albo nawet 32' bo w takiej wielkości to już Full HD masz w nowszych modelach.

 

PS: Nie rozumiem w jakim kontekście mówił to ten twój znajomy, przecież nie ma różnicy między konsolą, a komputerem w kwestii sygnału.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...