Skocz do zawartości

Monitory do X360


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 337
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kupiłem tego LG W2261VP-PF , jeśli ktoś szuka dobrego monitora za rozsądna cenę to polecam, ma niezłą czerń, niezłe kolory, np, tam gdzie kolory przechodzą w czerń nie ma fioletowo zielonych plam, monitor ładnie wygląda, wadą jest brak głośników, ale wiadomo że w moniakach to są zawsze pierdziawki. No i menusy i ich obsługa jest strasznie nieintuicyjna.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ale nie po to kupujesz nowy, większy monitor, żeby mieć pasy. Jak miałem 17' jak poszły pasy to faktycznie grałem na jakiś 14', teraz jak kupiłem 22' 16:9 i mam normalny obraz bez pasów czy zniekształceń na całym ekranie to przeskok jakościowy jest o dwie klasy. Jak kolega ma 500zł na monitor to niech trochę poczeka, dozbiera jeszcze 100-200zł i kupi 20-22' 16:9, żeby później nie żałował, że się pośpieszył.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość donsterydo

Jak z Allegro to najlepiej z jakiegoś sklepu który działa także poza allegro, szczerze mówiąc to nie wiem czy jest sens kupowania przez allegro skoro takie same ceny są w "tradycyjnych" dużych sklepach internetowych.

 

Sprawdź w neo24.pl ja tam kupiłem, a mają punkty odbioru w kilkunastu miastach, więc jakby coś było nie tak czy na gwarancji oddać to można do nich walić, zawsze to szybciej można sprawy załatwić, a i ceny mają atrakcyjne.

 

W MM za każdy monitor dasz między 100 a 200zł więcej, im droższy tym większa różnica, jak kupiłem 2 lata temu w Agito monitor za 1200zł to ten sam w MM stał po 1400zł.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Wiem, ale w neo24.pl jak odbierałem monitor powiedzieli mi, że jakby były jakieś problemy z gwarancją to można do nich przyjść, zawsze dobrze wiedzieć, że sklep jest skory do pomocy.

 

Wlasnie tak robie, jak z allegro to tylko i wylacznie towar ze sklepu ale trafna uwaga, lepiej zamowic ze sklepu wysylkowego niz meczyc sie na allegro.... Jak chodzi o monitor to chcialbym kupic ten http://www.neo24.pl/monitorlg-w2243s-pf.html - myslicie ze powinien byc spoko patrzac na fakt ze mam maksymalnie 600 zl do wydania?

 

Ten monitor z tego co widzę to nie ma ani HDMI ani DVI, jak masz 600zł to wstrzymaj się z zakupem, dozbieraj 100zł i kup taki z DVI przynajmniej albo HDMI.

 

Ja kupiłem ten, chyba najtańszy z HDMI i 22" http://www.neo24.pl/monitor-benq-e2200hd-(9hy3vlnibe).html

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Wlasnie chodzi o to ze nie mam wejscia HDMI w swoim XO wiec patrzac na to jakie wejscia oferuje ten monitor to nie ma dla mnie wiekszego znaczenia (mam starego premium bez wejscia HDMI), wazne zeby bylo VGA :) A jak chodzi o przedzial cenowy to jest wlsnie moj limit, nie moge i nie chce go naciagac.... Myslicie ze ten monitor bedzie spoko patrzac na to czego szukam?

Ten eldzik, któego podałeś jest OK. Jak nie masz HDMI to nie oznacza od razu, zę obraz będzie gorszy przez VGA. To bujda na resorach, szczegołnie jeśli na VGA ustawisz natywną czyli 1920-1080. Jedna rada - kup kabel VGA microsoftu bo inne moga nie wyświetlać poprawnie lub wcale 1920-1080.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

z tym ze zawsze HDMI bedzie "lepsze" od VGA to jest fakt nie bujda

 

jak ktos ma monitor do PCta ktory ma i VGA i DVI to niech sobie potestuje, nie potrzeba 1080p ustawiac zeby to juz bylo widac,

dobrze to widac wlasnie jak mamy pcta np w windzie na malych czcionkach, po VGA rozmyte, po DVI wyrazne do bolu

ta sama analogia bedzie miedzy VGA, a HDMI

 

ale nie oznacza to ze komus bardziej moze pasowac taki lekko zblurowany obraz po VGA niz ostry jak brzytwa HDMI, w grach roznie z tym bywa i nie raz lekkie rozmycie niweluje bardzo widoczny brak AA itp.

 

a jak nie ma HDMI w klocku to najlepszy obraz otrzyma po wspominanym VGA, chociaz po komponecie bardziej cukierkowe kolory ale jednak w ostrosci jest spora roznica, wieksza nawet niz VGA, a HDMI

a czym wyzsza rozdzialka tym te roznice jeszcze wieksze

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam

 

Pracuje w firmie ktora czesto wysyla mnie w delegacje trwajace srednio 2 miesiace. W zwiazku z tym chce kupic niedrogi monitor aby zabierac go ze soba co umozliwi mi granie na wyjezdzie. Glownym parametrem jest wielkosc, szukam 19" w panoramie. Czy ktos z osob na forum mial doswiadczenia z monitorami tego producenta (Gateaway)?

 

PRZYKLAD

 

Zdaje sobie sprawe ze monitor jest kategorii B. Nie potrzebue super wypasu, w domu mam juz TV LCD do konsol i panel LCD do PC, chce kupic budzetowy monitor nawet jedynie z wejsciem D-SUB. Co sadzicie?

 

 

(Przepraszam za brak polskich liter, w tym momencie przebywam za granica i w sluzbowym pc nie ma polskiego jezyka)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zamierzam kupić w najbliższym czasie monitor LCD do mojej konsolki. Interesują mnie te modele: Benq G2420HD, SAMSUNG P2450H, 24'' SAMSUNG T240. Wszystkie są w 1080p. I tu pojawia się moje pytanie. Z uwagi na fakt, iż większość gier "hula" w rozdziałce 720p, zastanawiam się nad jakością grafiki na tych monitorach. Na razie używałem CRT'ka, a w domu TV HD Ready i nie wiem jak się ma sprawa z odbiornikami w Full HD. Czy może wciąż się bardziej opłaca brać tańsze monitory z niższą rozdzielczością?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...