Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

polecicie jakiś dobry emulator snesa?

 

 

okej już mam :D

Na Dual Screenie dostali remake Chrono Triggera to ja też se pogram ;DD

 

jeśli ktoś chciałby obczaić emulator snesa to niech pisze na pw (ten który mam na moim 3.90 m33-3 działa bez najmniejszych zarzutów jak na razie)

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

Czego uzywacie do konwertowania filmow na psp? Mam PSP Movie Creator, ale troche drazni mnie, ze nie mozna na nim ustawic maksymalnej rozdzielczosci dla konwertowanych filmow (480 x 272) tylko maksymalnie 368x208 (tzn mozna 640x480, ale wtedy aspect ratio idzie sie je.bac). Znacie jakis inny dobry soft do robienia filmow?

Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo
Czego uzywacie do konwertowania filmow na psp? Mam PSP Movie Creator, ale troche drazni mnie, ze nie mozna na nim ustawic maksymalnej rozdzielczosci dla konwertowanych filmow (480 x 272) tylko maksymalnie 368x208 (tzn mozna 640x480, ale wtedy aspect ratio idzie sie je.bac). Znacie jakis inny dobry soft do robienia filmow?

368x208 to chyba maksymalna rozdzielczość. Jakiś czas temu konwertowałem film do większej rozdziałki (ale poniżej 480x272) i nie działał.

Odnośnik do komentarza

Czy to normalne, że Golden Sun się przycina na emulatorze GBA? Wszystkie dotychczas testowane przeze mnie gry działały bardzo ładnie, bez najmniejszych problemów. W Golden Sun tymczasem w trakcie walk gra traci parę klatek podczas ataku postaci. Druga część Golden Sun przycina się lekko nawet podczas zwykłej eksploracji. Czy u wszystkich tak jest? Czy da się jakoś skonfigurować emulator aby to usunąć?

 

Żadna wersja GBSP Kai wyższa od 3.2 Test 07 nie wyszła mam rozumieć?

Odnośnik do komentarza

Hmm, dziwne ja lagów nigdy nie miałem.

 

Jaką masz kartę i czy oryginalną?

 

Na Twoim miejscu zrobiłbym backupa memorki na twardziela i sformatował ją. Obowiązkowo też sprowadź do ustawień fabrycznych sprzęt (Format FLASH1 and resorte) i koniecznie sprawdź ustawienia procka w RM. Jeżeli masz włączone pluginy ciągnące z pamięci operacyjnej - je też wyłącz. Zawsze najlepiej testować jest na świeżo.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Jaką masz kartę i czy oryginalną?
Sony MS Pro Duo 4GB, oryginalna - ta sprzedawana w pakiecie z Wipeout Pulse. Kupiłem ją niedawno, sformatowałem i nic wielkiego nie wrzucałem, więc raczej nie jej wina.

 

Żadnych pluginów nie mam włączonych ani niczego takiego - sam emulator. Jak już wspomniałem wszystko inne działa płynnie, a gra przycina się tylko podczas animacji ataku. W sensie, wybieram atak i gdy postać skacze na wroga to wtedy brakuje paru klatek

 

Wszystko wygląda dobrze gdy ustawię frameskip na off lub na 1, ale wtedy muzyka lekko trzeszczy.

 

Procek jest na 333.

 

Czy format flash1 wiąże się z jakimś ryzykiem zwiechy/bricka czy czegokolwiek innego niebezpiecznego? Nigdy się tym nie bawiłem dlatego nie wiem czy chcę ryzykować. Co powinienem o tym wiedzieć i jak postępować? Co dokładnie stracę i będę musiał przywracać własnoręcznie?

 

EDIT:

 

Nie wiem czy miało to jakiekolwiek znaczenie, ale zaktualizowałem soft do 5.00 m33-3 i zmian żadnych nie zauważyłem. Ale przynajmniej teraz mi popsloader działa ;>.

 

W ogóle w konsoli wszystko śmiga ładnie, tylko ten golden sun tnie, dlatego chciałbym wiedzieć czy to konfiguracja emulatora czy coś innego.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Moja laska chce wiedziec co mi kupic na gwiazdke. A ja sie zastanawiam nad PSP jest to jedyna konsola jakiej mi brakuje do kolekcji, ale nie jestem wielkim fanem handheldow, wiec nie wiem czy w ogole ja tak naprawde chce.

 

Moze ktos napisac jakies wielkie zalety PSP i Top 3 gry w ktore musze zagrac i ktore sa czyms wyjatkowym na PSP?

 

Dzieki

Odnośnik do komentarza

Zalety PSP: multimedialność, wszystko masz w łapie (zdjęcia, muzyka, internet). Sporo przenośnych wersji znanych hitów (głównie z PS2) i spin-offów. Wielka scena, mnóstwo emulatorów.

 

Szkoda, że całość oprócz nowych gier dostaje ciągle nowe FW w których nic się nie zmienia ;).

 

Must-have'y, hmmm. Loco Roco, Patapon, FF VII CC, God of War Chains of Olympus i jeśli polubisz, na setki godzin Monster Hunter :).

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...