Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytań, ponieważ niedługo (dokładnie to w piątek :P) kupuje PSP 3004, a obeznany w temacie jestem nie do końca .

1. Czy do tego PSP można kupić dowolne słuchawki ? (np. taki jak do discmana, mp3)

2. Czy kabel usb do konsolki pasuje taki sam jak do pada od PS3 ?

3. Czy na emulatorze gier PS ONE zagram tylko w gry ściągnięte z PS STORE, czy można jakoś odpalić mniej legalne wersje ?

4. Opłaca się kupować jakąś folie na ekranik ? (np. takie jak na allegro, firma Hori ok.10 zł)

5. Czy w gry, które nie obsługują normalnie możliwości grania on-line można pograć z kumplem przez sieć ? (coś w stylu hamachi )

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi :)

 

Jeszcze mi się przypomniało :

6. Czy gry z US PS STORE działają na europejskiej konsoli ?

7. Czy mógłbym kupować gry z ps store i dzielić je razem z kumplem (coś jak na ps3) ?

Edytowane przez karmaster
Odnośnik do komentarza
Mam kilka pytań, ponieważ niedługo (dokładnie to w piątek :P) kupuje PSP 3004, a obeznany w temacie jestem nie do końca .

1. Czy do tego PSP można kupić dowolne słuchawki ? (np. taki jak do discmana, mp3)

2. Czy kabel usb do konsolki pasuje taki sam jak do pada od PS3 ?

3. Czy na emulatorze gier PS ONE zagram tylko w gry ściągnięte z PS STORE, czy można jakoś odpalić mniej legalne wersje ?

4. Opłaca się kupować jakąś folie na ekranik ? (np. takie jak na allegro, firma Hori ok.10 zł)

5. Czy w gry, które nie obsługują normalnie możliwości grania on-line można pograć z kumplem przez sieć ? (coś w stylu hamachi )

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi :)

 

Jeszcze mi się przypomniało :

6. Czy gry z US PS STORE działają na europejskiej konsoli ?

7. Czy mógłbym kupować gry z ps store i dzielić je razem z kumplem (coś jak na ps3) ?

1.tak

2.tak

3.3000 nie da sie przerobic wiec pozostaja ci tylko gry z pss'a

4.to powienien byc twoj pierwszy zakup "do" konsoli. #oryginalne hori kosztuja wiecej niz 10zl ;]

5.tak - za pomocą xlink'a lub adhock party [swoja droga... wyszlo to juz z azji? xD]

6.powinny - nie testowalem

7.j.w

 

 

da sie juz przerobic psp wersje 3k? A jak nie to czy wiadomo czy cos sie ruszylo w tym temacie?

czytaj niusy na qj.net i/lub http://psp-team.pl/ ;]

 

Odnośnik do komentarza
Mam kilka pytań, ponieważ niedługo (dokładnie to w piątek :P) kupuje PSP 3004, a obeznany w temacie jestem nie do końca .

1. Czy do tego PSP można kupić dowolne słuchawki ? (np. taki jak do discmana, mp3)

2. Czy kabel usb do konsolki pasuje taki sam jak do pada od PS3 ?

3. Czy na emulatorze gier PS ONE zagram tylko w gry ściągnięte z PS STORE, czy można jakoś odpalić mniej legalne wersje ?

4. Opłaca się kupować jakąś folie na ekranik ? (np. takie jak na allegro, firma Hori ok.10 zł)

5. Czy w gry, które nie obsługują normalnie możliwości grania on-line można pograć z kumplem przez sieć ? (coś w stylu hamachi )

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi :)

 

Jeszcze mi się przypomniało :

6. Czy gry z US PS STORE działają na europejskiej konsoli ?

7. Czy mógłbym kupować gry z ps store i dzielić je razem z kumplem (coś jak na ps3) ?

Malutkie uzupełnienie do odpowiedzi Coatiego.

 

1. Oczywiście, byle były kompatybilne w wyjściem mini-jack.

5. prywata-Nawet jeśli, to nie warto zawracać sobie tym głowy. Posiadam betę. Shit jak żaden inny...

6.Powiem tak. Gry z PSS US działają na wersji PAL, tyle tylko, że jeśli konto twojej konsoli, jak i gry są - przykładowo - zarejestrowane na polski PSS, a przyjdzie Ci do głowy wgrać plik z grą z konta US, to większość pobranych wcześniej aplikacji (głównie wersji demonstracyjnych) zostanie zablokowanych i nie będziesz miał możliwości użycia ich ponownie, chyba że wgrasz je jeszcze raz, ale tu kółko się zamknie i gra z US PSS przestanie działać.

Krótko mówiąc, lepiej wybierz sobie jedno konto, z którego będziesz chciał korzystać, bo nie widzę sensu ciągłego przegrywania plików z PC/PS3 do PSP i w drugą stronę.

Szkoda, że Sony nie dało możliwości tworzenia wielu kont na jednej PSP, jak ma to miejsce w PS3.

7. Sytuacja ma się podobnie jak w punkcie 6. Kumpel będzie miał inne konto i niektóre z jego plików mogą przestać działać. Na upartego da się.

Odnośnik do komentarza

Mam fata 1004 z softem 3.52 M33-4 (czyli niewiele rzeczy mi działa) i chciałbym zarzucić nowszy soft, ale nie wiem, jak się do tego zabrać (czytałem o zmianie nazwy pliku, poziomie podładowania baterii, podłączonej ładowarce). Nie wiem, jak po kolei lecieć softami, a bez porad nie chcę kombinować, żeby bricka nie zrobić.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

Wcześniej już wszedłem, tylko, że myślałem, że ktoś może mnie zaznajomić z tym trochę szybciej. W każdym razie doszedłem do tego, że z mojego softa mogę bezpośrednio na 5.00 M33 skoczyć, teraz jestem w trakcie czytania poradników, jak dokładnie to zrobić. Tak więc moje pytanie - po co mi kernel 1.50? Bo widzę, że też jest tam do ściągnięcia przy najnowszym CFW.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...