Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

A jeśli chciałbyś tanio sprzedać ten kabelek to jestem chętny ;) (3004 rox)

 

Mam takie pytanko - jak usunąć konsto z PSN ? Założyłem wcześniej na starego, ale doszedłem do wniosku, że chcę zmienić dane na siebie (ale zachować ID i logować się na ten sam email).

Edytowane przez garam
Odnośnik do komentarza

A jeśli chciałbyś tanio sprzedać ten kabelek to jestem chętny ;) (3004 rox)

 

Mam takie pytanko - jak usunąć konsto z PSN ? Założyłem wcześniej na starego, ale doszedłem do wniosku, że chcę zmienić dane na siebie (ale zachować ID i logować się na ten sam email).

Jak chcesz zmienić dane na siebie, to... to je po prostu zmień w opcjach meneger'a konta. :huh:

Odnośnik do komentarza

Z godzinę próbowałem coś ustawić, wpisałem jakiś DNS, w konfiguracji Liveboxa dodawałem porty (odblokowane),

sprawdzałem adres MAC, wciskałem przy połączeniu ten przycisk REG. Niestety nic nie pomogło, wszystko działa oprócz killzone`a po multi :/

 

Może to po prostu serwery killzone`a są wyłączone już?

 

User NoVy na forum psp-team napisał mi: "Od tygodnia jest "awaria" serwerów KL EU - brak oficjalnego stanowiska do tej pory. "

 

:/

 

+ Dodał MODERATOR
EDYTUJ POSTY...
Odnośnik do komentarza

jestem zielony (jak w temacie) wiec pytam

1. w psp mam soft 5.02 posiadam też fife 10 na umd z softem 5.55 - jaki moge najwiekszy soft wgrac w konsole by w przyszłosci grac z karty pamieci?

2. czy da sie wgrywać soft nizszy od tego który jest obecnie w psp?

3. czy soft zapisuje sie w pamieci wewnętrznej konsoli czy na karcie ?

4. jaką karte pamieci polecacie do psp (rozmiar i firma)?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

jestem zielony (jak w temacie) wiec pytam

1. w psp mam soft 5.02 posiadam też fife 10 na umd z softem 5.55 - jaki moge najwiekszy soft wgrac w konsole by w przyszłosci grac z karty pamieci?

2. czy da sie wgrywać soft nizszy od tego który jest obecnie w psp?

3. czy soft zapisuje sie w pamieci wewnętrznej konsoli czy na karcie ?

4. jaką karte pamieci polecacie do psp (rozmiar i firma)?

1. nie wiem jakie masz psp [model]

2. j.w

3. j.w [zapisuje sie w flashu konsoli jak w wszystkich elektronicznych urzadzeniach...]

4. sandisk pojemnosc +4gb

Odnośnik do komentarza

jestem zielony (jak w temacie) wiec pytam

1. w psp mam soft 5.02 posiadam też fife 10 na umd z softem 5.55 - jaki moge najwiekszy soft wgrac w konsole by w przyszłosci grac z karty pamieci?

2. czy da sie wgrywać soft nizszy od tego który jest obecnie w psp?

3. czy soft zapisuje sie w pamieci wewnętrznej konsoli czy na karcie ?

4. jaką karte pamieci polecacie do psp (rozmiar i firma)?

1. nie wiem jakie masz psp [model]

2. j.w

3. j.w [zapisuje sie w flashu konsoli jak w wszystkich elektronicznych urzadzeniach...]

4. sandisk pojemnosc +4gb

 

psp model 3004 PB

Odnośnik do komentarza

Gdzieś kiedyś wyczytałem że w przypadku ChickHen?a pewne znaczenie ma szybkość karty. Doskonale wiem że Exploit jest niestabilny, stwarza problemy itd. Wiedziałem o tym kupując psp 3000 a zależało mi właśnie na tym modelu. Nie służy mi to do uruchamiana kopii zapasowych, wolę oryginały o czym nie raz już dawałem świadectwo ale każdy wie że ChickHen może się przydać także do innych ciekawych rzeczy. Jeśli więc kupno SanDisk?a 8bg Ultra 2 mogło by nieco ułatwić życie to wspaniale. Aktualnie posiadam Sandisk?a w wersji gaming (kolor zielony, 8gb i tylko taka pojemność mnie interesuje), wiem że w przypadku ewentualnej zamiany na ultra 2 nie daje to gwarancji perfekcyjnego odpalania chickhena ale jeśli chociaż w zauważalny sposób ma przyspieszyć jego uruchamianie to prosiłbym o potwierdzenie tego posiadaczy tej karty o pojemności 8gb i osoby zorientowane.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj dostałem PSP 2004 i tak się zastanawiam czy ją przerobić czy nie, jeżeli ją przerobię to nie będę mieć dostępu do PSS i Remote Control w PS3 w sumie póki co teraz też nie mam bo potrzebny update mam póki co soft 5.01. I co polecacie ?

 

Już nie ważne mam soft 5.51 więc po ptokach

Edytowane przez dexter
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...