Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki - zadalem pytanie nie zagladajac na karte, bo niestety nie mam czytnika i nie bede mial do srody...

A ze jak juz cos mnie zaciekawi to musze wiedziec od razu stad moje pytanie. :potter:

po co czytnik kart? zwykłego kabla usb-mini usb nie masz i pc?kabel musisz mieć na 100% bo przecież masz ps3 a nim między innymi ładujesz pada od tej konsoli :P.Podłączasz tak psp do pc,dajesz w menu psp usb mode i masz całą memorkę jako dysk przenośny na blaszaku :P

Odnośnik do komentarza

dzieki - zadalem pytanie nie zagladajac na karte, bo niestety nie mam czytnika i nie bede mial do srody...

A ze jak juz cos mnie zaciekawi to musze wiedziec od razu stad moje pytanie. :potter:

 

PSP to dobry czytnik takich kart, chyba posiadasz jedno na stanie ;].

 

no... co nie zmienia faktu, ze samemu odszukac taki folder nie jest trudno

 

SCES = Sony Computer EUR Software

SLES = Sony Licensed EUR Software

UCES = User Created Expansion Set

 

i odpowiednio

 

ULES - EUR

ULUS - US

ULJS - ASIA

 

+ pewnie kombinacje

 

tak napisalem, bo zapodales tylko 2 "rodzaje', co moglo prowadzic do kolejnych niepotrzebnych pytan

 

No właśnie nie do końca wiedziałem co znaczą te skróty a takie dwa z brzegu miałem na karcie. Teraz nikt nie powinien mieć już wątpliwości w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

ok sprawa jest taka zastanawiam sie nad zakupem psp.

narazie wiem tyle ze pspgo odpada z powodu ceny i braku umd ( lubie widziec kolekcje gier )

jaka wersje wybrac?

jakie bundle najbardziej oplacalne?

dodam tez, ze padl mi szarak niedawno wiec pozostalo mi troszke gier na niego, ktore chcialbym pograc na psp :)

jakies porady? dzieki!

Odnośnik do komentarza

siema

1. pare tygodni temu zmienilem CFW na 5.50 Gen-D jak dobrze pamietam i zauważyłem żę w folderze iso jest tez folder Video (oprocz tego folderu video ktory jest tam gdzie theme,game itd) Pytam sie o co biega?:>

2. Moze głupie pytanie, ale gdzie wrzuca sie minisy? Do folderu iso? XD

3. Może ktoś zarzucic linkiem do tego programu ktory mierzy wydajność karty pamieci? Albo sama nazwa wystarczy.

Odnośnik do komentarza

juz mialem nadzieje, ze ktos tu napisal cos w stylu "w google wpisz downgrade custom firmware, pandora, etc", a okazuje sie, ze sa na tym forum jakies dobre duszyczki skore do pomocy.

 

a tak serio... czy to tak trudno poszukac sobie jakiegos nawet polsko jezycznego forum o psp? po co tracic czas na czekanie az ktos odpisze cos w stylu "jaki model psp" i znowu czekac na kolejna odpowiedz skoro szukanie czegokolwiek w internecie trwa max 3min, a czytanie odpowiedniego tutoriala kolejne 2min.

 

no tak zagalopowalem sie.. to tez jest forum, a raczej podforum/dzial o psp. :/ (pipi)

Odnośnik do komentarza

No wiadomo, że to milion razy wszystko było pisane, ale co zrobić? Wychodzę z założenia, że jak raz kogoś czegoś nauczę to przekaże on tą wiedzę dalej, w 99 % przypadków tak nie jest, ale po prostu lubię pomagać, jak wiem co zrobić :). Sprawia mi to przyjemność, jak jeszcze odwdzięczam się komuś za wcześniej mi udzieloną pomoc to w ogóle.

 

Choć czasami denerwują ludzie, którzy wywalają "Chce przerobić PSP. Pomocy." i trzeba wyciągać informację. Mam wrażenie, że jeszcze trochę i ludzie będą tak leniwi, że napiszą samo "hlp" i już ;/.

Odnośnik do komentarza

nie jeszcze troche, tylko tak jest.... serio. gdybym mial logi rozmow gg z ostatniego roku to znalazlo by sie kilkadziesiat rozpoczetych rozmow typu: "siemka"[to najczesciej], "siemka mam problem widze, ze znasz sie na (tutaj nazwa czegokolwiek)". zwykle nawet nie odpisuje, bo ludki sie nie przedstawiaja, a to mnie troche w(pipi)ia.

 

pomaganie e-nieznajomym przestalo mnie cieszyc jakis rok temu :F moze byloby inaczej gdyby taka pomoc dzialala w obie strony... mi poprzez internet w ciagu 5lat pomoglo moze... 5osob.

 

a misiek z problemami niech zaklika na smierc te 2 linki http://psp-team.pl/forumpsp/index.php?showforum=95 i http://psp-team.pl/forumpsp/index.php?showforum=110 (pipi)

Odnośnik do komentarza

raven_raven

Dzięki za zrozumienie. Konsola to fat, trwała przeróbka, zresztą widać to po sofcie.

 

CoATI

Jesteś adminem? Czy masz prawo pouczać ludzi co do oferowanie pomocy? Albo poprostu kazano Ci nazywać każdego leniem? Akurat tego forum, do którego podałeś lini nie znałem, wcześniej przez niecały tydzień szukałem odpowiedzi na pspoland. Wiem, to mój życiowy błąd... ale wiesz może nie każdy musi wiedzieć wszystko o psp, Ty wiesz, jesteś prawie jak Bóg, albo może nawet lepiej. W końcu masz tyle "e-nieznajomych". Po za tym co to za odzywka "misiek"? Zauważyłeś, że ja użyłem Twojego nicku? Chyba to poprzez szacunek co do drugiej osoby... tylko, że chyba niektórzy na niego nie zasługują. Pointa jest taka - nie chcesz pomóc - nie pisz bezsensownego posta, a przy tym nie obrażaj innych, Ty mój "e-nieznajomy z poczuciem boskości".

Edytowane przez dawdi17
Odnośnik do komentarza

:* - buziak na skołatane nerwy

 

nikogo nie pouczalem, a jedynie mialem nadzieje, ze ktos wykaze troszke sarkazmu [mnie sie nie chcialo w tamtej chwili]. do reszty posta sie nie odniose, bo widze, ze troszke sie zdenerwowales i za duzo sobie pomyslales.

 

ps1. pspoland to tez calkiem dobre forum i napewno jest tam odpowiedz na twoje pytanie

ps2. fajnie, ze ktos ma mnie za Boga

Odnośnik do komentarza

niedawno stałem się posiadaczem pspGo. konsolka stanowi pamiątkę po pewnym konkursie, także nie chciałbym się jej pozbywać [wartość sentymentalna], a szkoda żeby się kurzyła. posiadam także ps3 i pytanie moje brzmi:

 

- w jaki sposób mogę wykorzystać pspGo + ps3 ?? [chodzi mi o hardware]

 

na razie z tego co udało mi się dowiedzieć/sprawdzić:

-remote play

-adhoc party

-dualshock3 jako kontroler psp

 

coś jeszcze ? interesuje mnie przede wszystkim czy da się wykorzystać ps3 [net po kablu] jako router bezprzewodowy do psp np. grając [niekoniecznie online] na ps3 w tym samym czasie przeglądać www na psp. da się siakoś ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

konwertuje film przy pomocy Total Video Converter profilem dla PSP i po konwersji oprócz pliku z filmem jest także plik o tej samej nazwie z rozszerzeniem .THM. Rozumiem że to skrót od theme i powinien pokazywac sie shot z filmu w menu konsolim czyz nie? No ale mi sie nic nie pokazuje :P Jak zrobic żeby oprócz filmu był też obrazek z filmu? Skopiowałem jpg do tego samego foledru i zmieniłem rozszerzenie na thm i tą samą nazwe co film, ale to nic nie daje xD robie jakis glupi bląd ale nie wiem jaki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...