Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Przeróbka - PSP-1000 i 2000 do płyty głównej TA-088v3

Nietrwała - PSP-2000 od TA-088v3 i wszystkie PSP-3000 (warunek jest jeden do obu - muszą mieć soft GÓRA 5.03)

Niemożliwe - konsole z nietrwałą przeróbką powyżej softu 5.03 i PSP Go!

 

Ceny lookaj na allegro, jak przed wakacjami kupowałem za 500 zł na promocji, ceny były koło 600 zł za gołą konsolę, jednakże nie wiem jak to przed świątecznym szaleństwem jest, czy ceny rosną czy maleją.

Odnośnik do komentarza

Zależy jakie gry masz, niektóre można ściągnąć... ale dopiero, jak je kupisz również na PSN :D.

Wraz z PSP Go! dostajesz teraz darmową grę do ściągnięcia, więc nie jest aż tak źle.

 

Pojawiły się także newsy o nowym napędzie UMD od Logitecha do PSP Go!, może jak to dokupisz to będziesz mógł pograć w swoje gry na płytkach.

 

Ogólnie nie polecam kupna Go! jeśli masz już gry na półce, stracisz tylko.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Można PSP-2000 do HDTV (z pluginem także do SDTV) lub PSP-3000 do wszystkich telewizorów odpowiednim kablem (UWAGA! PSP nadaje sygnał w 60 Hz, więc niktóre telewizory (np. mój ;f) mogą nie wyświetlać obrazu lub wyświetlać go na czarno-biało).

 

W menu, podczas oglądania zdjęć, filmów, przeglądania internetu jest full-screen (czy 4:3 czy 16:9 możesz sobie ustalić), podczas gry mamy obraz ograniczony do rozdzielczości ekranu PSP czyli gramy w czarnej ramce. Podczas gry w klasyki z PSX'a jest pełny ekran.

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

mam ps3, kupiłęm gry z psone (polski psn), potem podłączyłem psp do ps3, aktywowałem to samo konto. wszystko cud, miód, malina.

tyle że mam jeszcze założone konto na psn usa, i tam też kupiłem gry z psone - tylko że jak chcę ją skopiować na psp to mi wywala komunikat że konsola była aktywowana przy pomocy innego konta i że jak dalej chcę kontynuować to tamta aktywacja zostanie wywalona czy coś... stąd pytanie - jak mogę skopiować grę kupioną na psn usa, ale cały czas mieć skonfigurowane psp pod psn pl ? i oczywiście grać na w gry z jednego i drugiego store'a :)

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

Niedawno kupiłem PSP, to pytanie mam.

 

Są jakieś darmowe gierce na PSN?

 

Pełnych darmowych gier brak, jednakże jak sobie popatrzysz na ceny niektórych klasyków z PSX'a czy Minis to to prawie darmo jest ;].

Odnośnik do komentarza

Siema, czy to normalne, że bateria wyładowywuje się nawet po wyłączeniu konsoli (wyłączeniu, nie przejściu w stan wstrzymania) ? Czym jest to spowodowane ? Strasznie mnie to wkurza, gdy nie gram np. tydzień i tu nagle zonk - ni mo prądu.

Jesli zamiast wylaczyc przechodzisz w stan uspienia to tak. Konsole wylacza sie poprzez dlugie przytrzymanie powera do momentu wygasniecia diod.

 

W innym wypadku kup nowa batereie (oryginalna bo na zamiennikach to norma) lub oddaj na gwarancje:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...