Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Mam maly problem. Siedzialem sobie w busie, sluchalem muzy na psp i go normalnie wylaczylem. Wlaczylem pozniej w chacie i zadne klawisze nie chca dzialac, oprocz glosnosci, i podswietlania ekranu. Do tego jak wlaczam HOLD to wyskakuje to menu z opcjami (custom firmware). Najlepsze jest to, ze w recovery menu kierunki i klawisze dzialaja. Sformatowalem flasha, ale to nic nie pomoglo. Zdarzylo sie takie cos komus? Mam psp 2k

Odnośnik do komentarza

tak troche pogrzebalem po necie i prosze o potwierdzenie tego co znalazlem:

 

psp s&l 2004

na pudelku literka G i czarne kółko, DATA CODE 8C

firmware 5.50

nie ma obecnie zadnej szansy na przerobke?

kij tam z odpalaniem gier na psp z karty, glownie chodzi mi o gry z szaraka (tak, wiem o pss store, ale tam jest malenki wybor) oraz jakies emulatory (snes, gba)

 

dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Ta wersje da sie jeszcze zmodyfikowac na stale

serio?

 

wiedze czerpalem np z tego miejsca

http://forum.pspoland.pl/viewtopic.php?f=30&t=35802

 

i

"Jeśli odczytana literka to G, H lub wyżej to

Jeśli ma zamalowane kółeczko na naklejce na lewo od literki, na 99% NIE DA się jej przerobić i MA TA-088v3"

 

"Jeśli to 8C lub wyżej (np. 8D, 9A) to na 99% mamy konsolę, której NIE DA się przerobić i mamy TA-088v3."

 

poszukam jeszcze raz, ale na wszelki wypadek napisze, ze bylbym wdzieczny za jakiegos linka jak to zrobic domowym sposobem

Odnośnik do komentarza

mozliwe. pierwsze konsole z datacode 8c mozna bylo przerabiac. mialy zdaje sie 5.03 na pokladzie. o ile pamiec mnie nie myli... a moze mylić ;]

 

data code 8c to taka graniczna 'data' jesli chodzi o przerobki.

a jest jakis sposob by sie cofnac z 5.50 na 5.03?

 

bo czytam czytam i wychodzi, ze nie ma

ale jestem gdzies na 20 stronie z czterdziestu paru wiec sie moze cos zmienilo

 

edit

 

czyli jednak mialem racje piszac w pierwszym poscie, ze nic na razie nie zrobie

 

no nic

dzieki za pomoc

Edytowane przez ....
Odnośnik do komentarza

Mam problem z moim psp. Posiadam pierwsza wersje ( fata ) do tej pory działala idealnie nigdy mi nie upadła ani nic z tych spraw. Odrazu zaznacze ze konsola jest nieprzerobiona w pełni orginalna z wgranym najnowszym softem 6.20. dzisiaj grajac w motorstorma konsola zwiesiła mi sie w czasie wyscigu, zresetowalem konsole i od tej pory karzda gra wiesza mi sie juz na wstepie przy pojawieniu sie loga psp lub przy właczeniu pierwszego lepszego loadingu, stawialem na czytnik umd lub laser ale to chyba nie morzliwe bo dema ktore mam na karcie pamieci tak samo sie wieszaja na logo psp nawet zakładka digitalcomiks wiesz sie w tym samym miejscu niewiem co zrobic miał ktos podobna sytuacje? najsmieszniejsze jest to ze odziwo jest jeden mały wyjatek Locoroco 2 chodzi bez zarzutów i ani nie mysli sie zwiesic. dziwna sprawa pomocy!!!!

Odnośnik do komentarza

No tylko ze sprawa jest taka ze ja update zrobiłem juz jakies 2 tygodnie temu od zwieszki i grałem codziennie wszystko chodziło elegancko do wczoraj i to mi niegra bo gdyby po updacie zaraz cos nie grało to wiedziałbym ze chodzi o soft na 100% i czekałbym spokojnie na nowy update. Mimo wszystko troche mnie pocieszyliscie bo boje sie o jakas mechaniczna usterke, gwarancji juz niemam naprawa pewnie by mi sie nie opłacala itd.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...