Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu mam problem. Z dolnej listwy tj. z przyciskami "Home", "Select" itd działają mi tylko "Select" i "Start". Wiem, że listwa jest do wymiany bo jest mechanicznie uszkodzona, ale chwilowo nie mam nawet tej małej gotówki by sobią wspomnianą część kupić. Więc rozejrzałem się za jakimś wyjściem software'owym. Plugin Macrofire pozwala zmieniać funkcje poszczególnych klawiszy. Jest tylko jeden problem - podobno pluginy włącza się przyciskami "przyciszanie" i "podgłaszanie"... czyli jestem w du.pie... A może nie? Znacie jakiś sposób na zmianę kombinacji włączania?

 

Albo prościej - zależy mi tylko na przycisku "Select". Jak w inny sposób mogę przypisać jego funkcje innemu klawiszowi?

Edytowane przez dawdi17
Odnośnik do komentarza

Wyszedł jakiś popsloader dla 5.03 GEN C (PSP 3000)? Szukam, szukam i nie mogę znaleźć, a potrzebny mi bo ściągnąłem dla GEN-A albo B i nie nadal nie mogę odpalić Breath of Fire 4. Zatrzymuje mi się na logo Playstation. Gra w wersji NTSC. Jakieś pomysły?

 

Jest jakiś sposób, żeby sprawdzić jakie pluginy są włączone albo ustawić szybkość procesora w PSP 3000?

 

 

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie, od niedawna mam PSP Slim z Chickhenem - takie już dostałam... chcę zmienić kartę pamięci na wiekszą i czy to oznacza że potrzebna będzie jakaś ponowna przeróbka? Może wystarczy skopiować jakieś pliki ze starej karty na nową? Czy Chickhen to w ogóle jest przeróbka w tradycyjnym sensie? Kiedyś miałam PSP fat i tam był potrzebny downgrade i instalacja Custom Firmware co było dość kłopotliwe, teraz wiele się pozmieniało i nie jestem w temacie.

Odnośnik do komentarza

Posiadam psp3004 - korzystam z mhuspeed3 i do tej pory wystarczały mi softy MHU oraz poprzednie. Chciałbym jednak jakiś czas pobawić się GEN'ami. Słyszałem że mogą być pewne problemy z późniejszym powrotem do softów np. custom firmware 5.03 m33-6 lub mhu. Na czym te problemy miały by polegać i czy po testach Gen'a-C będę mógł powrócić do mhu lub innych.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

(pipi)a, wyjmuje po prawie roku nieuzywania moje psp z szafy i co widze, bateria wyskoczyla.

To ja wsadzam spowrotem, ale nie chce wejsc.

i teraz pytanie:

jak (pipi)a bateria mogla spuchnac? widze wybrzuszenie na stronie gdzie jest nalepka, to jakies jaja, silowac sie, czy dac spokoj bo grozi zniszczeniem konsoli?

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

no to jakis zart, w sumie to i tak zawsze ostatnio grałem w domu na kablu, wiec po ch,uj mi bateria, no ale janol chciał pozyczyć , ten zapalony konsolowiec a tu taki wstyd ;/

 

ide ja wyrzucic do kibla, albo na ulice.

 

aha, widze ze na allegro podroby za 20 zl, warto? bo strasznie tanio.

Odnośnik do komentarza

PSP Go! - brak przeróbki, pobieranie gier z PSS jako jedyna forma zakupu, rozsuwane i malutkie

PSP 300x - to pierwsze ma naprawdę dobry ekran, wbudowany mikrofon, 64 MB RAMu, zaokrąglone kształty i lekko zmieniony wygląd przycisków, przeróbka niepełna

nowe modele PSP 200x - 64 MB RAMu, starszy rodzaj ekranu, stary wygląd przycisków, również niepełna przeróbka

stare modele PSP 200x - 64 MB RAMu, starszy rodzaj ekranu, stary wygląd przycisków, PEŁNA PRZERÓBKA

PSP 100x - 32 MB RAMu, PEŁNA PRZERÓBKA na każdym modelu, najstarszy i najgorszy typ ekranu, grubas, wygodny mechanizm UMD

 

 

(oczywiście nigdzie w internecie, a tym bardziej kilka, kilkanaście stron do tyłu w TYM temacie tego nie ma)

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Właśnie, nowych modeli PSP bym się nie spodziewał, jak już to zapowiedzi PSP2 or sth. Zresztą jak znam życie to o wiele lepiej mieć starszy ale rozszerzalny o przydatne funkcje model niż nowiutki, zbajerowany który tylko odtwarza muzykę, filmy MP4 i gierki z UMD.

Odnośnik do komentarza

E3 to nie tylko zapowiedzi nowego sprzętu, ale i dobra okazja do ogłoszenia obniżek cenowych itp.

 

A nie pytalem czy te wersje sie roznią, a bardziej o to ktorą wg was najbardziej sie opłaca

 

dzieki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...