Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety , zmiana drivera nic nie daje - dalej wskakuje napis loading(kręcą się takie kółka) i nic...

Czyli faktycznie muszę chyba upgradować soft .

Ok dzięki .

 

W zwiżaku z powyższym mam kolejne pytanko: co sądzicie o tym : 3.90m33-2 + pacz sterownikow kart pamieci + kernel 1.50 ?

Edytowane przez SORROW
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Małe pytanko: mam sofcik 3, 52 M33-4 i moja zapasowa kopia "Patapom" nie chce mi iść .Zawiesza się w momencie wrzucenia napisu ''loading'' .Czy to możliwe ,że winny jest soft?

 

 

ten sam soft :( chce zrobić coś ale niewiem co :P

dużo z tym będzie roboty , poprzednia zmiana softu była robiona przez innego fachowca ;)

są gdzieś filmiki jak zmienić bo jak ja sie zabiorę za to to brick pewny ;)

 

a szkoda by było przed gow"em poniszczyć psp ;)

 

lukałem na psp team ale jestem inny i nic z tego nie kumam ;)

Odnośnik do komentarza

i lipa z przerobka mam softa 3.90.probowalem programem total video converter na mpeg 4 jak i na mp4 dla psp (jest taka tam funkcja) i nic nie widzi na jkarcie filmu, rownierz psp video 9.. przerabia a jak wejdzie na 2 przejscie to jest komunikat Rozpoczynam 2gie przejcie prosze czekac... i tak czekam jak do usra..nej smierci.Podajcie jakis inny program czy cus bo normalnie....

Odnośnik do komentarza

PSPMovieCreator 2.0 przerobi film do .mp4 wrzuci go na karte, w dowolnym momencie przerabiania mozna zapauzowac proces, strzelic fotke i ten obrazek bedzie widoczny w zakladce movie na psp, taki avatar dla filmu.

 

a co do IR Shella to sam nie wiem, ludziom sie udaje go zmusic do wspolpracy, co ja bym bez niego zrobil to nie wiem XMB widzialem ponad miesiac temu i teraz juz wogole go nie uzywam. moze przed ponowna instalacja zrobi format flash w RM, jak nie pomoze to najpier dla bezpieczenstwa skopiuj najwazniejsze piliki z karty jak sejvy i gry, zrobi format, zrob format flash i wrzuc Shella raz jeszcze. jak nie pomoze to ostatecznie zawsze mozesz wrocic na 3.80

 

wiem ze ludzie na 3.90 maja tez problemy z shellem, zabawa z tym to jak walka z wiatrakami.

Odnośnik do komentarza

Zależy od tego, co wytniesz przy pomocy UMDGena. Są przypadki, gdzie zejdziesz kilkadziesiąt MB, a są takie gdzie zejdziesz ok. 1 GB.

 

A ten ISO Compressor służy tylko do zamiany formatu ISO na CSO. Podobnie jak wyżej - w każdym przypadku ubywa inna ilość MB.

Edytowane przez BartX
Odnośnik do komentarza
To uzywajac UMDgena sam decyduje co wycinam? Jak to wygląda? Mozna szerzej?

 

Otwierasz sobie pliczek CSO/ISO i masz tam foldery typu sounds, videos itp. Naturalnie, w każdej grze wygląda to nieco inaczej, jest to jednak podobne do siebie. Polecam przed takimi operacjami zrobić sobie kopię gry, bo można nieodwracalnie namieszać.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, poszukuje jakiegos fajnego, funkcjonalnego pluginu, który dawałby znać, że bateria jest na wyczerpaniu - bo przyznam, że ta migająca dioda za cholere mi sie nie sprawdza, bo zasłaniam ją sobie łapą - juz mi sie 3 razy zdarzyło, że zajeździlem baterie i konsola mi sie wylaczyła podczas gry. Może jakaś akustyczna? albo wyskakujący na ekranie jakis komunikat?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...