Jump to content

Niedoceniane


Recommended Posts

 • 1 month later...

nie wiem jak bge mozna pod platformera podciągać o_O

 

co do Psychonauts, to gram właśnie, zachęcony wszelkimi ochami i achami, ale narazie nie widze w niej nic co by mogło zagrozić Jakowi, Ratchetowi czy Sly'owi, chyba jednak przereklamowana sprawa.

Link to comment
 • 1 month later...
najbardziej niedoceniona ape escape (psx) ocena w pe 1 :P

ganianie małpek z różnymi gadzetami było bardzo miodne ^_^ .

Nie wprowadzaj ludzi w blad. Ape Escape dostalo w PE 5/10. Nie zmienia to jednak faktu, ze ocena byla nieco zanizona. Moim zdaniem, gra zaslugiwala wtedy przynajmniej na 7.

Link to comment
 • 1 month later...
najbardziej niedoceniona ape escape (psx) ocena w pe 1 :P

ganianie małpek z różnymi gadzetami było bardzo miodne ^_^ .

Nie wprowadzaj ludzi w blad. Ape Escape dostalo w PE 5/10. Nie zmienia to jednak faktu, ze ocena byla nieco zanizona. Moim zdaniem, gra zaslugiwala wtedy przynajmniej na 7.

 

 

no sorry moj blad :( ale wiem ze ktos ze zgrdow tak ja ocenil :( chyba w 3groszach? gazetka juz wyleciała kominem wiec niemam jak tego sprawdzic :P

 

 

Edited by czesio83
Link to comment
 • 5 months later...
 • 1 month later...

Ja bym tu dał Sonic Unleashed. Gra generalnie potrafi być schematyczna do bólu, monotonna i drażnić w kwestii sterowania (zwłaszcza z przesadnym machaniem na Wii), ale ma też dużą porcję frajdy, zwłaszcza śmigając z prędkością światła jako Sonic. :) Fani platformówek będą zadowoleni!

 

A ja po cichu liczę, że Sonic and the Black Knight będzie jeszcze lepszy! :)

Link to comment
 • 1 year later...
 • 11 months later...
Guest Albert Wesker

Croc i Croc2 - dżizas ale mnie obie te gry wciągnęły. PSX był zaiste wspaniałą platformą :)

 

Croc nie był niedoceniany, był po prostu słaby. Mierne popłuczyny po platformówkach z N64. Miał kiepawy design, nieciekawego bohatera, był nudny i mało urozmaicony. PSX był wspaniałą platformą, ale nie do platformówek 3D :)

Link to comment
 • 1 year later...

Croc i Croc2 - dżizas ale mnie obie te gry wciągnęły. PSX był zaiste wspaniałą platformą smile.gif

 

Croc nie był niedoceniany, był po prostu słaby. Mierne popłuczyny po platformówkach z N64. Miał kiepawy design, nieciekawego bohatera, był nudny i mało urozmaicony. PSX był wspaniałą platformą, ale nie do platformówek 3D smile.gif

Wiadomka, nikt już nawet nie pamięta takich crapów jak serie Crash Bandicoot i Spyro. Jeszcze taka słaba gierka w 3D z jaszczurem była, Gex czy jakoś tak. Całe szczęście, że było N64 z mega klimatycznym, słitaśnym i piszczącym jak po amputacji jąder Mario. Postać Croca mimo że infantylna, to jednak pocieszna była jednak.

 

Co wy z tym Abe`m. Wszyscy kochali Abe`a, jego pierdy i to jak spier,dalał przed Sligami . Zresztą nawet jak nie każdy, to głupio było się przyznać. Kultowa swego czasu grupa Music Instructor zrobiła nawet z nim teledysk. Nawet moi kumple, którzy się nie interesowali grami twierdzili, że równy z niego kolo. A dziewczyny miały mokro w gaciach na jego widok.

Edited by Kazub
 • Upvote 1
 • Downvote 1
Link to comment

Abe na PSX-a,był doceniony ,za to kolejne części już mniej,a w szczególności Stranger's Wrath,choć produkcję tą raczej trudno uznać za platformówkę,bo jak wiadomo gra opierała się na strzelaniu ,a mniej na skakaniu,czy zbieraniu różnych popierdółek,ale w mojej opinii niedoceniona produkcja.Podobnie jak Heart of Darkness ,jedna z lepszych gier na Szaraczka ,a tak zapomniana ,co też przekłada się na to,że mało osób w nią grało.

Mógłbym dodać także Crash Tag Team Racing,gra ta zgrabnie łączyła elementy platformowe i minigierki z wyścigami kartów,co mi się bardzo spodobało.Podobnie jak kolejna gra z liskiem czyli Crash of the Titans,choć na PS2 sprzedała się dość dobrze ,tak na innych platformach już nie za bardzo ,a niektórym zmiany się bardzo nie spodobały.Owszem ,mając w pamięci poprzednie części bylem na początku zdziwiony,ale niedługo potem ,to polubiłem i wciągnąłem się jak w bagno,później było trochę liniowo,ale gra nadrabiała ciekawymi walkami ,muzyką i głosami bohaterów.

Link to comment

Parę typów jeśli chodzi o te "niedocenione" giery jest w moim mniemaniu co najmniej dziwnych - Abe'y , Tombi 2 czy Conker to raczej produkcje szanowane przez branżę i zawsze mówiło się o nich w samych superlatywach. Chyba, że przyjętym kryterium oceny jest ilość sprzedanych kopii, no ale to jest nie do końca miarodajne (jak wiadomo).

Edited by ciwa22
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.