Skocz do zawartości

360tka Siadła i Wstać Nie Chce...


Rekomendowane odpowiedzi

na allegro widzialem przerobione x360, jakies nowe chlodzenie costam costam jakies najnowsze modele. ponoc maja jakos zmieniony firmware, wgrany jakis soft itd.

 

wtedy tez jest aktualna ta gwarancja 3-letnia? bo jesli tak to te awarie nie sa takie straszne w sumie.

 

http://www.allegro.pl/item514487686_xbox_3..._sklep_pzn.html

cos takiego na ten przyklad

Edytowane przez Ölschmitz
Odnośnik do komentarza

ku.rwa skoro typ tak napisal w aukcji to pewnie na mejla napisze mi to samo, chyba, ze ty spodziewalbys sie odpowiedzi w stylu "zartowalem, nie ma gwarancji".

 

pytam sie ekspertow forumowych czy to mozliwe. wypadlem, ze tak powiem ze swiata konsol na kilka lat i sie nie znam. nie wiedzialem nawet, ze da sie przerobic konsole bez chipa.

 

skoro tak czesto nawalaja te iksboksy to nie kupie bez gwarancji. a aukcja wydaje mi sie podejrzana. moze ktos juz tak kupil, przerobil i mu gwarancje uznali.

 

ku.rwa

Odnośnik do komentarza

nie istnieje

bylo pisane juz, to jest wprowadzanie w blad klienta przez naklejanie nienaruszonej plomby, a warunek gwarancji MS jest szerszy

czyli jest to typowe wmawianie czegos czego nie ma bo plomba to nie wszystko...

pytac sie o gwarancje sprzedawcy na ile jest i nie dac sie splawiac ze gwarancji nie daje ale MS jest bo to bzdury...

 

PS.

oczywiscie pozniej mozna probowac oszukiwac MS z gwarancja ale to przy sprzyjajacych warunkach i jednak jest to oszukiwaniem, wiec lepiej korzystac z gwarancji sprzedawcy niech on oszukuje MS sam jak dal ta gwarancje a nie dal gwarancje na zasadzie ze on ma czyste rece a My musimy bawic sie w oszukiwanie MS i wszelka odpowiedzialnosc na nas spoczywa...

wiadome jest ze przy sprzedazy rozne rzeczy sie wmawia by wypchnac towar, a pozniej...

jak nie daje swojej gwarancji tylko sie odwoluje do gwarancji MS to lepiej kupic samemu i dac do zmiany firmware czy samemu zmienic firmware bo sama naklejka to suszarka lub dobrych chuchem schodzi...

 

tak samo nie dawac sie nabierac w nowych konsolach z liteonem na rzeczy typu, zmiana firmware z mozliwoscia przywrocenia pozniej oryginalnego bo takich cudow nie ma na ta chwile

do liteona nie ma firmware oryginalnego i nie da sie go odczytac ani nikt nie udostepnil takiego firmware, zmiana firmware polega tylko na wyciagnieciu samego klucza, firmware sie kasuje bezpowrotnie i wgrywa zastepczy, wiec przy ewentualnej reklamacji i probie oszukiwania MS trzeba sie liczyc z tym ze bedzie tam nieoryginalny firmware...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Gdy moj X wrocil z serwisu zamiast takiej naklejki Microsoft pojawila sie wieksza (potem dam foty bo X teraz chodzi) - jest to nowa plomba czy oznaczenie ze jest po serwisie?

rozne sa, i takie i takie...

 

jest do nowego liteona firmware juz nielegalny wiec nie trzeba wymieniac napedow....

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Nagle na ekranie wyskozyły mi czerwone, pionowe pasy. Jak wchodzi się do menu gry to ich nie ma, za to są takie paseczki w kolorze tła menu. I niestety w każdej grze to się powtarza... czy to oznacza nadchodzącego RROD'a?

 

Konsola mi sama odpowiedziała jedną czerwoną diodą :/

Edytowane przez Kathleen
Odnośnik do komentarza

Mam pewien problem. Otóż konsola nie czyta płyt. Niekiedy otwieram i zamykam napęd przez godzinę i dopiero za 50 razem załapie. Co dziwne, po uruchomieniu gry wszystko jest cacy: gra chodzi płynniutko i nic się nie zawiesza. Co śmieszniejsze: filmy DVD łapie za pierwszym razem.

Wie ktoś co może być tego powodem?

Dodam, że płyty są czyste jak łza, wszystkie oryginały, konsola nieprzerobiona, wersja Arcade zakupiona w grudniu 2007.

Odnośnik do komentarza
Mam pewien problem. Otóż konsola nie czyta płyt. Niekiedy otwieram i zamykam napęd przez godzinę i dopiero za 50 razem załapie. Co dziwne, po uruchomieniu gry wszystko jest cacy: gra chodzi płynniutko i nic się nie zawiesza. Co śmieszniejsze: filmy DVD łapie za pierwszym razem.

Wie ktoś co może być tego powodem?

Dodam, że płyty są czyste jak łza, wszystkie oryginały, konsola nieprzerobiona, wersja Arcade zakupiona w grudniu 2007.

 

Mam dokladnie to samo!!

Komsola premium z bodajze sierpnia lub listopada 07. Po swietach zakupilem sobie 2 gry- fifa09 i CoD:WaW. Plyty czysciutkie, a mimo to konsola ich (ich i innych) wogole nie rozpoznaje. Nie ma jakiegos komunikatu ze dysk uszkodzony/porysowany ... kompletnie nic- jakby dysku nie bylo w napedzie.

A jak juz uda mi sie plytke uruchomic to moge grac przez dlugie godziny. Moglem, bo w piatek wyskoczyl mi dodatkowo blad E74...

Efekt? dzwonilem do MS zglosic awarie i czekam na kuriera.

 

Nie wiem czy te dwie usterki sa ze soba jakos polaczone (jedna wplywa na druga) ale sadze ze nie masz na co czekac jak w poniedzialek zlapac zatelefon.

Odnośnik do komentarza

Mam problem z (chyba) napędem.

Pierwszy raz mi się to zdarzyło. Zakupiłem grę (Far Cry 2, nówka, folia). Po włożeniu jej do napędu, Xbox buczy i albo w ogóle nie czyta płyty, albo pojawia się czarny ekran i komunikat o brudnej płycie albo z trudem gra się odpali, ale tylko menu, właściwej rozgrywki nie da się załadować. Wszystkie moje gry śmigają aż miło, tylko z tym FC2 problem.

 

Próbowałem zgrywać na hdd (bezskutecznie), zmieniać ustawienie konsoli, odpinałem dysk i nic ....

 

Jak z gwarancją, jeśli tylko 1 gra mi nie śmiga ? Może to wina płyty, choć wątpię ?

Odnośnik do komentarza

ja nie widze tu dziwnej mentalnosci tylko zdrowy rozsadek, kolo nie ma pewnosci ze to wina konsoli skoro wszystkie inne gry dzialaja, jesli to wina plyty to po kij ma slac sprawna konsole i czekac 2 tyg. i przysla i dalej plyta dzialac nie bedzie jesli to jej wina...

to oczywiste ze najlepiej sprawdzic ja na innej konsoli, jak bedzie dzialac to naped sobie nie daje z nia rady wiec mozna dawac do wymiany na serwis, jak nie bedzie dzialac to u sprzedawcy reklamowac gre...

Odnośnik do komentarza
ja nie widze tu dziwnej mentalnosci tylko zdrowy rozsadek, kolo nie ma pewnosci ze to wina konsoli skoro wszystkie inne gry dzialaja, jesli to wina plyty to po kij ma slac sprawna konsole i czekac 2 tyg. i przysla i dalej plyta dzialac nie bedzie jesli to jej wina...

to oczywiste ze najlepiej sprawdzic ja na innej konsoli, jak bedzie dzialac to naped sobie nie daje z nia rady wiec mozna dawac do wymiany na serwis, jak nie bedzie dzialac to u sprzedawcy reklamowac gre...

 

Dokładnie tak mam zamiar zrobić. Też uważam, że gwarancję trzeba wykorzystywać w końcu dają Ci ... gwarancję, że X360 będzie Ci działał przez te 2 czy 3 lata. Lepiej jest mieć 100% pewności. Pytałem bo oprócz RoDa (konsola pojechała do Czech) nie miałem innych problemów z klockiem. Żadnych problemów z napędem, przegrzewaniem się etc.

Edytowane przez wolek92
Odnośnik do komentarza

Siemka mam pytanko dla znawców tematu ^_^ Wczoraj konsola kilka razy mi się zacieła (grałem w Uno ale z płyty Arcade disc) raz zacieła mi się gry pad wibrował i tak mu zostało az do zresetowania :huh: dzisiaj grając w Burnout równiez 2 razy mi się zacieła. Pierwszy raz po włączeniu konsoli zacieła się po jakiś 15 min. Będąc w dashu i przeglądają swoją karte gracza równiez się zacieła ale po kilkunastu sekundach coś pusciło... Czy to początek RODa :wsciekly: Konsolę kupiłem miesiąc temu jest z to wersja Pro ( 60GB) na falconie - data prod. październik 08. Dodam jeszcze, że konsola leży w poziomie i ma dużo miejsca do "oddychania", podobnie jak zasilacz.

Edytowane przez porschman
Odnośnik do komentarza
Siemka mam pytanko dla znawców tematu ^_^ Wczoraj konsola kilka razy mi się zacieła (grałem w Uno ale z płyty Arcade disc) raz zacieła mi się gry pad wibrował i tak mu zostało az do zresetowania :huh: dzisiaj grając w Burnout równiez 2 razy mi się zacieła. Pierwszy raz po włączeniu konsoli zacieła się po jakiś 15 min. Będąc w dashu i przeglądają swoją karte gracza równiez się zacieła ale po kilkunastu sekundach coś pusciło... Czy to początek RODa :wsciekly: Konsolę kupiłem miesiąc temu jest z to wersja Pro ( 60GB) na falconie - data prod. październik 08. Dodam jeszcze, że konsola leży w poziomie i ma dużo miejsca do "oddychania", podobnie jak zasilacz.

 

Nie chcę straszyć, ale u mnie też zaczęło się od zacinania, resetowania parę razy konsoli... a skończyło się błędem e74 i konsola jedzie do Frankfurtu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...